Eşimden şiddet görüyorum yardım edin!

herhangi bir hayat su yasadigindan daha iyidir. ne kardesin kardes ne baban baba ne de kocan koca. kusura bakma ama hem baban hem kocan ruh hastasi ve sana zarar vermektem zevk aliyorlar bir yanlis yapsa da dovsem diye bekliyorlar resmen. sen onlarla ayni eve nasil girebiliyorsun miden bulanmadan. adinin cikmasi su yasadiklarindan daha kotu bir ihtimal mi. bir sekilde uzak bi yerde ise gir kendi duzenini kur, kurtul bu insanlardan.

Eşiniz hasta, siz olgun değilsiniz, aileniz arkanızda değil, kadın sığınma evine başvurun, şartlar nedir bilmiorum ama gerçekten ayrılmayı düşünüyorsanız belki bir faydası olur.

Yemin ediyorum resmen yaşadım evi bile kurguladım kafamda yani tövbe yarabbim kaçtım ben

SOĞAN KÜRÜYLE Bİ SOĞAN CÜCÜĞÜ YAPAMADIN ADAM ONDAN DÖVÜYOO TEVEKELLİ

edit: fake

Kaçın hemen hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama ben buna daha fazla sessiz kalmak istemiyorum. Çıkın gelin ben size yardımcı olayım

Sen o kocanın numarasını versene bi. Ona dünyanın kaç bucak olduğunu insanlığın ne olduğunu kendi yöntemlerimle bi göstereyim

aynı yaştayız bende evliyim canım. öncelikle eşinin evde olmadığı bir saatte paltonu giyicen küçük bi kol çantası gibi bişeyin içine kimliğin vs önemli şeylerini alcan telefonunu kapatcan kimseye görünmeden çıkacan evden!

doğruuuu hastaneye darp raporu almaya. daha sonra en yakın karakola giricen böyleyken böyle ablalar abiler bu da raporum ben aileme gitmek istemiyorum onlarda beni döver ben sığınma evine gitmek istiyorum ve boşanma davası açmak istiyorum adresimin bilinmesini de istemiyorum dicen

onlarda seni yönlendirecek :)

evet bence de hersey bukadar basit tabi arkadaş uyarsa bu tavsiye ye.

sonuna kadar katiliyorum...
Huu huu konu 1 senelik okurken tarihe bi bakın bacılar
ahhhahahah
resmen biri dalga gecmis bizimle.
tarihte 9 ocak olunca yila bakmak aklimiza gelmiyor.
valla bibi sende olmasan iyice madara olcakmisiz

seni hatirliyorum daha oncede konu acmistin ah be arkadasim bosanman gerekiyo ama seni cok iyi anliyorum boyle omur gecmez ki karsina alip konussan kocAnla duzgun sakin bi sekilde ne istedigini sor ne istedigini soyle tatli dille boyle

Boşan , Boşan arkadaşım Boşan ... 21 yaşındasın cekirdekten yetişme 2 mesleğim var diyosun daha ne diye duruyorsun o evde bi pislik yüzünden hayatini karartmaya değmez. Bu arada çok dikkatli ol aman ha çocuk falan yapayım deme..
Ayrica öyle ananın babanın kalıbına tüküreyim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…