Eşimden şiddet görüyorum yardım edin!

Bi keresinde twitterda bi troll bakin simdi kkdaki hatunlarla nasil dalga gececegim diye twit atip fake konu acmisti, ben ifsa edince de ya bu nasi olur hem twitter hem kk kullanan kadin mi olur bunlar bos beles derdi dedikodu olan tipler degil mi demislerdi. Degiliz anam ya iki satirdan anliyoruz kimin ne oldugunu kusura bakmayin yani kk merkez akilli olsun herkes :d

Fake midir degil midir bilemiyorum. Gercek degildir de diyemiyorum cunku boyle hayatlar var. Ve konuyu acan kisinin baya ikilemde oldugu asikar. Cok tutarsiz yazilari var ve bir dedigi otekini tutmuyor. Gercekte olabilir cunku bir uyeninde yazdigi gibi dayagi normallestirmis olabilir. Dayak yedigi halde mutlu oldugunu sanabilir. Belkide su an kafasina dank etti. Su an ne yapiyorum ben dedi. Belki ben de cok iyi niyetliyim ama bu uyenin ruhsal olarak iyi durumda olmadigini dusunuyorum hala. Ve icimden bir ses bu konunun fake olmadigini soyluyor, bilemiyorum.

Ha insallah gercek degildir. Allah kimsenin basina vermesin, yalan bile olsa o kadar siddet goren kadin var ki yalan diyemiyoruz...

Bunlar ne ya şaka gibi?
Bide herkezin özeneceği evliliğim var çok şükür demiş,ne özenmesi ne evliliği ne kocası,sen doğur korunma küre devam,ondan sonra ayyy çocuğum olmasa hayatta katlanmam diye konu açarsın.
Sen bekle bekle mucizeler seni bulur oturduğun yerden......

kendimden utandım. 23 yaşındayım, mesleğim var işim var hala mutsuzum... Allah sana sabır versin... bence polise git. barolar var sana avukat da bulurlar. ailenle adam gibi konuşsan. özür dile anlat durumu başkasına anlatma onlara anlat. sesini duyup bir şey yapmıyorlarmış ama belki insafa gelirler... beraber polise de gidin, avukat da bulun. dul olmak ayıp bir şey değil. şehir dışına çıkıp eğitimini de tamamlayabilirsin boşandıktan sonra... ama mutlaka polise git bence, sonrası gelir. her şeyi anlat. şikayetçi olmazsan bir şey yapmazlar ama olursan uzaklaştırılar o HAYVANı

21 yasindasin 3 yillik evlisin
18 yasinda bununla sadece flört etmis olsaydin ayrilip bitecekti
ama hayatinizi mahvetmeyi seciyorsunuz
ne diyeyim ailende mi yok
kizim bu yasta evlilik olur mu diyen

Inanamiyorum.. Inanmakda istemiyorum aslinda .. Oldu csnim seni dovsun sovsun.. Sen ellerinle pasta yedir .. Babanin evinde otur ewe katkin yok densin ... Sen dayak yedigin icin evi terk ederke. Birde baban dovsun sen hala o adamada baba de ... O evi basina yikarim kocaminda babaminda... Sabah bakkala diye cik karakola git siddet goruyorum de kadin siginma ewine yerles.. Tovbeler olsun buyuk soz etmiyorum ama benim evladina el kaldiranin elini kirarimm...

sana sormak lazım amacın ne???
insanları salak yerine koyma....
ya konu sahibi eskıden eşiyle öyle yada böyle geçinebiliyordu zamanla herşey aynı kalmayabiliyor ben konu sahibinin nasıl mutsuz bir yaşam içinde olduğuna inanıyorum elimden keşke bırseyler gelsede o kabuslarından kurtarabilsem Allaha sığın çok dua edin inşallah hersey gönlünün ıstedıgın ıstedıgınız konu sahibi

Kocanda babanda adam değilmiş kusura bakma. Baban arkanda dursa kocan kılına dokunamazdı. bu durumda nasıl boşanacaksın evden çıkman bile yasak. Annenle konuşsan yardım etse ya. Gerekirse yalvar yakar ağla anne yüreği dayanamaz.Ayrıca kardeşini de tebrik et hayatını mahvettiği için.

ben erkeklere kızmıyorum artık. gerçi bunlar erkek değil potansiyel kadın katili benim gözümde.. bu gibi yaratıklara tahammül eden kadınları görünce cinlerim tepeme çıkıyor !! arkadaşım mazoşist misiniz yahu ? neden katlanıyorsunuz bu rezil muamelelere ? canınıza yaşamınıza kastınız mı var ? bi güçlü olun bi silkelenin lütfen...

Hayvan mı insan mı ayırt edemedim pek. Yaratık demek en uygunu olacak sanırım. Durumunuza çok üzüldüm gerçekten.

Gece yarısı, gündüz baba-eş işteyken evden kaçar sığınma evine yerleşirim de onların baskısı altında yaşamam!
Tabii bu olaylar gerçekse

O nasıl bir baba lan? Eş dediğin hayvanı söylemiyorum bile. Allah'ım sen şu mübarek ayda şu vicdandızlara biraz akıl merhamet ver.

canım çok üzüldüm eşin burda suçlu ama asıl en büyük suçlu ailen.. baban.. tamam bir hata yapmışsın ama bu kadarda olmaz eşini karşısına alıp konuşmalıydı seni sahiplenmesi gerekirdi.. ne kadarda onları üzsen hiçbir anne baba bu kadarda yapmaz yani.. Rabbim yardımcın olsun canım

Ben tamamini cok uzulerek okudum
Bu adam manyak! Ailende oyle. Her seyini topla cik git buyuk bi sehire. Universite yurtlarinda kalirsin işe baslarsin bi sekil olur emin ol su ankinden daha kotu bi hayat olmaz bu ne yaa

Çok uzun yazmışsın sadece konu başlığına bakarak yazıyorum
en yakın bir polis merkezine git şikayetçi ol

Bencede boşan. çok zor ama birkere yola çıktınmı gerisi gelir. bak çocuğunda yok. yaşında çok küçük.

açık adres verde o erkek müsveddesini gelip ben döveyim, ne oluyomuş anlasın hıyar.

yalan mı arkadaşlarımızın çıkardığı mesajlar bunu gösteriyor diyecemde... benim aklıma çok daha kötüsü geliyor.. yaşadıkları gerçek ama yaşamadığı belki yeşayamayacağı bir hayatı anlatmaya kendini buna inandırmaya çalışıyor dur diğer konularda.. olmasını istediği asla olmayacak bir hayat... yazık çokk yazık

Uzun zaman olmuş son durum nedir acaba? bazıları konu gerçek değil demiş umarım öyledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…