Eşime 14 yıldır boşuna mı katlanıyorum?

Teşekkür ederim. Oğlum tabii gördü ağladığımı, ama bu kadar uzun değil, sonra dışarıya çıktı oynamaya fln. Sanırım evet, değer vermeme gerçeğini kabullenemiyorum. Hele ki hamileyken, hele ki onu geçmişine rağmen silmemişken.

adam dövmüş sizi üstüne aldatmış.
değer vermediğini anlamadıysanız şimdiye o da sizin anlayışsızlığınız.
kendinizi kandırıp katlanmaya devam edecek bir yol bulacağınızdan eminim.

Yüce rabbim beni ılgıt ılgıt aldatan exime şöyle en toksiğinden nasip etsin amin.
Simit mimit geçtim onları, adamı aldattığını öğrendikten sonra planlı biçimde manipüle edip, psikolojik şiddet uygulamak herkesin harcı değil. Siz bu adamı zerre kadar sevmiyorsunuz. Duygu besleyen kadınların böyle davrandığını hiç görmedim. Sadece kendi çıkarlarınız için kullanmışsınız, şimdi de elinize kukla olsun istiyorsunuz. Adam da ezik belli ki ya da artık kendini salmış pelte gibi olmuş. Sevgi zaten yok, saygı da gitmiş. Ya ömürlük işkence ya boşanmak var işin ucunda.
Bence de dişi bi bu adama geçiyor, başkasına şu muameleyi yapamaz, bu adam beceriksiz, ezik, zayıf bir kişilik belli, bi de suçları var, kendini idame ettirebilen talep gören biri olsa konu sahibinin yüzüne bakmazdı, şimdiye çoktan bitmişti.

10 küsür yıldır bu forma üyeyim ilk defa birisine böyle bir yorum yapıyorum erkek olsam sizi asla asla çekmezdim burada acıdığım sayılı erkekler vardır en başında sizin eşiniz geliyor O ne demek ki 3 saat şunun için ağlamışsınız 5 saat bunun için ağlamışsınız adama Yanımdan git demişsiniz adam gitmiş Sonra geri dönüp adama vurmuşsunuz gel demişsiniz Adam gelmiş Kahvaltı hazırlamış yememişsiniz O içerde yedi diye problem çıkarmışsınız ay daha sayamayacağım şehzade mi doğuracaksınız ne bu haller en iğrenci de duygusal bilmem ne yapmışsınız ya ne kadar iğreti bir kelime nasıl kullanabildiniz başkasıyla yattı size geldi Mideniz kalkmadı içiniz kabul etti ama bir unlu Mamül sonucu olaylar bu raddeye geldi ya Rabbim havaya mı bir şey sıkıyorlar suya mı bir şey katıyorlar ne oluyor bu insanlara ben anlamıyorum

Bence de dişi bi bu adama geçiyor, başkasına şu muameleyi yapamaz, bu adam beceriksiz, ezik, zayıf bir kişilik belli, bi de suçları var, kendini idame ettirebilen talep gören biri olsa konu sahibinin yüzüne bakmazdı, şimdiye çoktan bitmişti.
Tabii canım. Bir yere kadar götürür sonra başlar eski ayılıklarına o adam.

Hayatı film sanıyorsunuz galiba. Böyle hastalıklı ilişkileri ancak izlemesi hoş olur, yaşaması değil. Simit muhabbeti dönmüş. Ben de iki üç simit yiyebilirim çok şey değil ya..

Hayatı film sanıyorsunuz galiba. Böyle hastalıklı ilişkileri ancak izlemesi hoş olur, yaşaması değil. Simit muhabbeti dönmüş. Ben de iki üç simit yiyebilirim çok şey değil ya..
Ben izleyemiyorum da. Birbirini yiyen tipleri rol icabı bile çekemiyorum.

Ben izleyemiyorum da. Birbirini yiyen tipleri rol icabı bile çekemiyorum.
Ya böyle vazgeçememeler, vurdulu kırdılı bağrışmalı kavgaların sonunda sevişmeler, elaleme rezil olmalara rağmen ayrılmamalar izlerken ne aşk be dedirtmiyor mu… örnek de veremiyorum aklıma gelmedi sabah sabah. Issız adam filmi olabilir mesela. ama insan yaşarken huzur, dinginlik, anlaşma istiyor.

Eşinize karşı olan hincinizda haklısınız ve hamileyken duygu dalgalanmalarinizla yaptığınız bütün tripleri hak ediyor. Adama hiç acimayamacagim.

Ama çocuğunuz açısından durum çok çok çok kötü. Annesinin simidini yedi ve vazoyu kırdı sonra da oralara bastı. Her çocuğun yapabileceği şeyler. Sonrasında ise annesi sesi kısılana kadar bağırdı ve 5 saat odadan çıkmadı ağladı. Çocuk benim yüzümden diye dusundu. Terör estirilen bir evde bir gün geçirdi. Hiçbir çocuğun hak etmediği şeyler.

Çocuğunuz için psikolojinizi duzeltmelisiniz. Ya affedin ve huzur içinde yaşayın ya da ayrılın ve huzur içinde yaşayın. Hayat sizin sonucta. Ama lütfen ama lütfen çocuğunuza bunları yaşatmayın.

Ya böyle vazgeçememeler, vurdulu kırdılı bağrışmalı kavgaların sonunda sevişmeler, elaleme rezil olmalara rağmen ayrılmamalar izlerken ne aşk be dedirtmiyor mu… örnek de veremiyorum aklıma gelmedi sabah sabah. Issız adam filmi olabilir mesela. ama insan yaşarken huzur, dinginlik, anlaşma istiyor
Bu tarz sevmiyorum, bir de oturup film izleme konusunda da sıkıntılarım var, odağım çabuk kayıyor nedense.

Madem tamamen bağışlayıp yolunuza devam edemeyecektiniz, keşke boşansaymışsınz. Mental sağlığınız çok iyi değil sanki. Umarım sağlıklı düşünebilirsiniz.

Bu tarz sevmiyorum, bir de oturup film izleme konusunda da sıkıntılarım var, odağım çabuk kayıyor nedense.
İzlemeyi severim. Gençken bazı arkadaşlar böyle şeyler yaşardı, hoşuma giderdi, çok aşıklar valla derdim. 🤩 birinin öğretmen sevgilisi kavga ettiler diye Muş’tan kalkıp Ankara’ya yurdun önüne gelmişti mesela ertesi gün. Şimdi evliler mi bilmiyorum, yürümemiştir muhtemelen. Benim kocam asla gelmez , kendime seçmedim öyle erkekler 😂

IMG_1414.jpeg

Eşinize karşı olan hincinizda haklısınız ve hamileyken duygu dalgalanmalarinizla yaptığınız bütün tripleri hak ediyor. Adama hiç acimayamacagim.

Ama çocuğunuz açısından durum çok çok çok kötü. Annesinin simidini yedi ve vazoyu kırdı sonra da oralara bastı. Her çocuğun yapabileceği şeyler. Sonrasında ise annesi sesi kısılana kadar bağırdı ve 5 saat odadan çıkmadı ağladı. Çocuk benim yüzümden diye dusundu. Terör estirilen bir evde bir gün geçirdi. Hiçbir çocuğun hak etmediği şeyler.

Çocuğunuz için psikolojinizi duzeltmelisiniz. Ya affedin ve huzur içinde yaşayın ya da ayrılın ve huzur içinde yaşayın. Hayat sizin sonucta. Ama lütfen ama lütfen çocuğunuza bunları yaşatmayın.
Teşekkür ederim

X