Esime cinsel hayatimizla ilgili birsey söylemem sonucu olusan sorun

Eşimle geçen konu birden açılınca ilk defa bu tarz şeyler konustuk. Özür dileyerek anlatıyorum. Ama kimseye arkadaşlarıma vs anlatamam o yüzden burdan soruyorum özür dilerim tekrar.. eşime konu konuyu açarken cinsel iliskimizde her zaman olmadığımı bazen olurken bazen sadece etkilenerek kaldığımı söyledim. Kendisi de ben sana yetmiyorum demek ki falan tarzı şeyler söyledi.. 3 defa da 1 kere oluyorum falan dedim. Biraz daha özel şeyler konustuk.. o da baya alındı sanırım.. şimdi ise çok soguk davranıyor. Diyor bir insan bir insana yetmiyorsa insan başkasına yönelir napicax yani olmuyorsan ne yapicam ne yapmalıyım vs diyor. Bende diyorum illa her ilişki de olmam mi gerekiyor vs bu kadar konu uzaması ve konuşulması beni cok rahatsız etti. Bende geçen anneme gittim bir gece kalmaya ertesi gün eltimle gezmeye gidecektik kasaba da oturduğumdan annemde kalsam daha rahat olacaktı annem ve eltim şehirde. Kendisi tamam olur demişti. Şimdi diyor gittin kaldın annende evde epilasyon yapmıştım ertesi gün gitmiştim diyor epilasyon yaptın gittin falan .. ima da bulunuyor çok kırıldım yani kısaca benim dedigimden kendisinin bana yetmediğini vs düşünüyor. Gidiyim annemde kalayım bir süre falan dedi kendiside çok üzgün ve kafası karışık. durumu nasıl çözebiliriz ne yapmalıyız? Lütfen alaycı ve kırıcı yorum yapmayin . Aşırı detaylara girmeden bu şekilde anlatabildim umarım anlaşılır olmuştur.
Aladatıyo diye yorumladım şahsi fikrim be kadar dopru bilemem

Yetersiz olup bunu eşini suçlayarak kapatmaya çalışan insanlardan tiksiniyorum. Utanmaz açık açık aldatacağınızı ima etmiş. Bu günlerde çok dedim diye kendimi bir süre tutayım diyorum ama böyle alçak bir adamdan boşanın bence.

Terbiyesize bak kendi kadın olsa demekki direk başka erkeklerde arayacak istediğini.Ne münasebet canim,eşiniz ruh hastası böyle bir arkadaşımın eşi vardı o adamin sorunu biraz daha ağır bir durumdu,eşi surekli arkdsimi sizin eşiniz gibi başkalarına gideceği şüphesiyle rencide ediyordu.en son artık kızcağıza isyerindeki erkeklerle biseyler yapiyor gibi yakistirmalarda bulunup memurluktan istifa ettirmeye kalkınca evliliğine son verdi arkadaşım boşandı kurtuldu,sonrasında adamın şizofreni teşhisi kondu.allah kolaylık versin size.

Neden bu kadar alınganlık etmiş ya? Bu illa onun yetemediği,sorunlu olduğu anlamına gelmez ki. Yaptığı imalar çok saçma ve iğrenç. Ben olsam ortalığı yıkardım heralde. İnsan karısına böyle şeyler yakıştırır mı ya.

Daha önce de demisti ki çok afedersiniz aslında bu tamamen başka bi başlık altında açılmalı.. ilk evlendigimizde, aşırı bir kanamam olmadi sadece 2 damla kadardı neredeyse neyse demisti hani kanaman olmadi neredeyse hiç falan ne diyeceğimi bilemedim...
benim hiç kan gelmemişti ilk ilişkimde? iyi ki böyle bir şeyle karşılaşmamışsınız yani. bir iki damlaya takılan hiç gelmese neler düşünürdü kim bilir. eşinizin büyük bir iletişim problemi var. evet cinsellik önemli ama insanlar hemen bir başkasının üstüne de atlamıyor. benim eşim bana epilasyon yapıp gittin diye bir imada bulunsa hiç abartmıyorum onu o evden kovardım. insan eşine bunun imasını yapmaya hiç utanmıyor mu? aklım almadı.

X