Eşime nasıl yaklaşacağımı çözemediğim için, artık yaklaşmıyorum

Çocuk için neden demeyeceğim ben onun nasibi varmış suanda da hayatta bir can iyiki de olmuş 🙏🏻
İlk aydan beri sorunlu demişsiniz kendisi de istemiş miydi peki çocuk? Planlı değil miydi , hamile eşine de böyle kötü davranamazsın ya sevmeyen biri bile merhamet etmeli kötü kalpli bu adam
Evet sadece ilgisizlik gibi anlatıyor konu sahibi ama duygusal şiddet de var.

İşte hamilelik geçici bı süreç ve bu durumda bı kaç ay balık tutup getirmese bu değer verdiğini gösterir. Çok basit bişey bu. Bizimde en büyük sıkıntımiz iletişimsizlik zaten. Beni dinlememesi. Ben rahatsız olduğum şeyleri söylediğimde sen evde olmami istediğinde ben evde oturmaktan mutlu değilim diyor. Dedim bu evde mutlu değilsen gidebilirsin. Gitmiyor da . Ama sizin yerinizde olsam kime giderse gitsin asla ilgilenmem
Artik ne ben soyluyorum ne ona soruyorum. Anlatirsa anlatiyo ben de dinlersem dinliyorum. Gecip gidiyor. Ben bobrek agrisi cekiyodum eski konularimda da var sukur ki gecti. Agridan aglayip yerlerde yatiyodum. Bana izin gunumu mahvettin diyodu. İnsanin gucune gidiyor.

Bence en doğrusunu yapmışsın ama testi kırıldıktan sonra yapmışsın maalesef( hamilelikten bahsediyorum) nedense kadınlarımız çoluğa çocuğa karışmadan akıllanmıyor.belli ki malzeme bu, açıkça doğrulamış oldunuz.yaa kabul edeceksiniz, ya da bu diyardan gideceksiniz.belli ki adamın hayatında olup, olmamanız umrunda bile değil.ya da bu durumları dert edebilecek kapasitesi bile yok.
Dert edip yapacagini yapan bi tip.

Çocuk olmasa dediğin doğru da çocuklu biraz kökten ve büyük bir tecrübe oluyor.
Cocuk evet. Benim dogum kontrol haplarina alerjim vardi. 3 ay kullanabildim. İgne istedim vermediler. Spiral istedim takmadi hemsire. Kendini mahvedersin dedi. Esim de korunmayi seven biri asla degil. Olan oldu. Ama yapacak biseyim de yok

Hiç cinsel istek de mi yok bu adamlarda 🤔. Hiç kaybetme korkusu yok.Ben resmen kömür gibi yanıyorum.bir arkadaş da aynı dertten müzdarip konu açmış daha yeni.ilginç valla.ben ilgisiz erkek olsam bir gün evde bir gün dışarıda olurum.hem vakit çok daha kaliteli geçer bu özleme süresinde.hem de cinsel ihtiyacımı karşılarım.bu kadar iş bilmezlik, aymazlık, akılsızlık olmaz ya.biz kadınların ağzına bir parmak bal çalsan yetiyor zaten.çocuk gibi mutlu oluyoruz.zaten olumlu düşünmeye meyilliyiz.
Cinsel istek had safhada esimde. Ondan yana hic problem yasamadik. Aksine ben istemiyorum artik

Çocuk için neden demeyeceğim ben onun nasibi varmış suanda da hayatta bir can iyiki de olmuş 🙏🏻
İlk aydan beri sorunlu demişsiniz kendisi de istemiş miydi peki çocuk? Planlı değil miydi , hamile eşine de böyle kötü davranamazsın ya sevmeyen biri bile merhamet etmeli kötü kalpli bu adam
Valla ailesi de ayni. Bu kiz hamile demediler bir kez olsun. Oyle ana babadan boyle cocuk. Bana normal geliyor hepsi. O hep cocuk istedi ben birkac yil bekleyelim diyodum

Valla ailesi de ayni. Bu kiz hamile demediler bir kez olsun. Oyle ana babadan boyle cocuk. Bana normal geliyor hepsi. O hep cocuk istedi ben birkac yil bekleyelim diyodum
Çocuk böyle bir babayla büyümemeli.
Huzur sakinlik ister çocuklar sürekli gergin kavgacı baba mahveder çocuğun psikolojiyi , ayrılın sakin huzurlu olun yavuzunuzla böyle baba yarardan çok zarar size

Yok disariya da fena. Herkese bagirip cagiriyo. Bi ortama girince utaniyorum
Yani, öyle dışarıya düzgün bir profil çizen biri olsa "Elalem ne der, herkes onu haklı bulur, ben suçlu çıkarım." dersin kendini öyle avutursun, sende o da yok. Eminim bu ayı bu kadıncağıza nerden bulaşmış diyorlardır.

Yani, öyle dışarıya düzgün bir profil çizen biri olsa "Elalem ne der, herkes onu haklı bulur, ben suçlu çıkarım." dersin kendini öyle avutursun, sende o da yok. Eminim bu ayı bu kadıncağıza nerden bulaşmış diyorlardır.
Bana herkesin Allah sana sabir versin demesinden utaniyorum artik. Gitgide de fena oluyo toparlanacagi yerde.

Allah allah.eee nasıl vakit kalıyor k.12 lere kadar geziyorsa.madem düşkün kaybetmek istememesi lazim mantıken.
Oyle. Ama kapidan girer girmez ya da her yataga girdigimizde sansini illa dener. Her yaninda oldugumda mesela. Bunaltacak kadar fazla bazen

X