EŞİME TOKAT ATTIM 1 AYDIR BENLE KONUŞMUYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ciddi misiniz? Okumadım inanın.
Konuya inanmadım nedense.
Elbette böyle bir durum varsa orda orantı falan işlemez.
Hiç bir zaman körü körüne kadın savunucusu olmamalıyız zaten. Cinsiyeti yok bu işin.
Okuyayım bakalım, gerçekse bu ciddi bir suça dönüşür.

İster kadına, ister erkeğe, ister hayvana kime olursa olsun şiddete hayır! Eşiniz size vursa sizin tepkiniz ne olurdu? Darp raporu almak, baba evine dönmek, boşanmak? Eşiniz hala tepkisini sessiz ve seviyeli bir şekilde veriyor. Keşke sizde de eşinizi tanımladığınız iyi yönler olsa.

öffff

Pinhan tabi ölmüş olamaz da bir ayda kokardı ne kadar kış olsa da evler sıcak, adam darp raporu alip bosayabilirdi.

Üzüldüm adamcağıza. Gelen vurmuş giden vurmuş babası ayrı kızı ayrı size benim başımdakinden lazımmış. Bak bakalım vurmayı aklından bile geçiremezsin Allah iste ona göre veriyor herhalde ne diyim kocana Allah sabır versin bu evlilikte

Yazmadan geçemicem
Bu başlık eşim bana okkalı bir tokat attı olsaydı...
Elleri kırılsın,ayrılın,boşanın,darp raporu alın olmazmıydı,yazılmazmıydı...
Konu sahibi bir kere yaptınız tekrar yapacaksınız... eşiniz gelsin onu dinlemek isterim zira sizin buraya değil tedaviye ihtiyacınız var.. kalbi kırılan eşiniz ona üzüldüm

Abi sizinle aynı fikirde olmak zorundamıyım? Nesiniz siz ilah mı Allah mı? Benim düşündüğüm bu şakayla karışık söyledim. Densiz isteklerini kendine sakla.
Pardon? Burda farkli bir fikir olabilir mi ya yumruk atmak fikir degil siddete egiliim.
Densiz istek derken?
Senin isteğin ve destekledigin şeyi sana söyledim ben. O sebeple densiz ben olmuyorum

zaten hep boyle olur iliskilerde bi kere iki mülayim insanin birbirini buldugunu gormedim bo taraf hep alttan alan ya da cizgisini beyefendi ya da hanimefendiligini bozmayan taraf bi taraf da olabildigince fütursuzca ,bencilce, şımarıkca ,nasil olsa benim sözüm gececek deyip sırf söz gecirme derdinde olan sonra da butun bunlara sevgi diyen taraf olur biri ezdikce ezer sindirdijce sindirir digeri dolar da dolar bi yere kadar sonra hastalıklar çıkar ortaya ,patlamalar sonra benim babam gibi kalbi dayanmaz genc yasinda ani kalp krizi ile göçer gider bu dunyadan engelli kiz kardesim olmasa cekmezdi de annemi iste...

karsidaki adamin mulayimligini ay beni cok seviyo ne yapsam sesi cikmaza yorduklari icin herseyi yapmayi kendilerine hak goruyolar sanirim

nedense konu sahibi anlattikca masumlar apartmanindaki naci ögretmen canlandi gozumde naif,ne olursa olsun beyefendiligini bozmayan ,yazik gunah ya cok uzuluyorum biliyor musuniz boyle insanlara sen beyefendi olursun ya da hanim efendi ,iyimser olursun ,hümanist ama karsi taraf ezik diye dusunur

yaptığının affedilir bir yanı yok.
ama olmam da Allah korusun yerinde ben olsaydım bu kadar özur dilemezdim, 1 ay boyunca, 2 kere derdim konuşurdum yanlışlıkla oldu falan diye, sonrasında akışına bırakırdım, hatta ailemin evine gider kafa dinlerdin, duzeleceği varsa duzelsin, duzeleceği yoksa da bitsin diye. adam affedeceği varsa şimdiye kadar affederdi derdim. yoksa da yapmışım bir hata Allah da belamı vermiş der köşeme çekilirdim.

Uzgunum ama sizin evlilik elden gidiyor gibi.Gonul almak ise yarar mi bilemedim.Yaramamis gerci.Keske karsiliginda bir tokat da o atsaymis,e kadar kotu oldugunu görmeniz için.Bu kadar incinmezdi belki.Cok naif bir adammis.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…