EŞİME TOKAT ATTIM 1 AYDIR BENLE KONUŞMUYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sen öyle yaparsında ben yapamam

Uzunca bir mektup yazın onu ne kadar sevdiğinizden ne kadar kıskandığıniza damardan biseyler yaz belki işe yarar

Uzunca bir mektup yazın onu ne kadar sevdiğinizden ne kadar kıskandığıniza damardan biseyler yaz belki işe yarar

O bu durumda ise yaramaz. Cünkü mektupda yine konu sahibi,"sevgisi", kiskancligi felan yine konu olur. Adama saygisiz ve onur kirici davrandigi degil. O konuda kendini düzeltmesi lazim evlilik devam derse. Yoksa sevdim, kiskandim diye esini öldüreni de görüyoruz

Ya anlamıyorm bu eller bu kadar mı sahipsiz kontrolünz mü yok.. Tokat ne ya.. Büyük konuşmak istemem ama eşim bana vursa daha dönüp ardına bakmam.. İyi yine siznle aynı eve giriyor

Karşınıza alıp samimi bir şekilde özür dileyin. Belli ki dolaylı yoldan özürden kaçma diyebileceğim davranışlar (iyi yemek yapma vb) yeterli değil, daha net olmanız lazım.

Ama/şu/bu demeden bahane göstermeden kendinizi haklı çıkarmaya çalışmadan dümdüz özür dileyin toparlanacaktır. Eğer benzer sorunları engellemek için yapabileceklerinizi söylerseniz çok daha etkili olur.

1 (Bir) koca ay geçmiş, beklemez kimse acele edin

Onuru gururu kırilmiş. Kendi onurunuzu biraz önune sermeniz lazin. Basit birsey degil. Bir de neyden tokat attiniz acaba . O sebebe de bakmak lzm. Onunla alakasi olmayan birseyse yani daha da zoruna gitmistir. Ne biliyim bol bol misafir cagrin belko konusmak zorunda kalir yavas yavas konusur. Cunku bir kere konustumu aa tekrar kuseyim yapamaz. Erir

İşinde gücünde olan adama, neyinden şüphelendiniz de şiddet uyguladınız yahu? Aynı şey size yapılmış olsaydı, buradaki tonlarca üye o adamın asla değişmeyeceğini söyler, sizi boşanmanız için cesaretlendirirdi.
Aynı şey eşiniz için geçerlidir. Ve sizi affetmeme hakkına da sonuna kadar sahiptir.
Diyelim ki sizi affetti, bir daha ona zarar vermeyeceğiniz ne malum? Umarım boşanır sizden.

Pardon? Burda farkli bir fikir olabilir mi ya yumruk atmak fikir degil siddete egiliim.
Densiz istek derken?
Senin isteğin ve destekledigin şeyi sana söyledim ben. O sebeple densiz ben olmuyorum
Ya neyin yarışına girdin kendi içinde? Şiddet eğilimiyse sanane? Abi her yoruma muhalefet olmaktan vazgeçin. Valla kafanıza yazık.

Kendi düşüncen, benim yazdıklarıma ters diye ãy sen yaşarsın inşallaha bağladın.
Hadi abi hadi..

Yanlış yapmışsın. Şiddetin kadını erkeği yok. İkiside yanlış. Özür dile kocandan güzelce sofra kur romantik bir ambiyans yarat gönlünü al. Burnunu sürtüyordur bidaha yapma diye.

Ben hic görmedim kk da dayak yiyen kadina yuvani yikma yazani varsada 1 2 tane kendini bilmezdir ..şiddetin erkegi kadini yok siddet şiddettir affida olmaz olursa devami gelir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…