Eşimi aldatmışmı oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu adamı takıntı yapmıştı konu sahibi. Bir yıl önce yaşadığı olayı şimdi yeni gibi yazıyor. Kaldı ki her şeyden eşinin haberi var
Abinin eşide biliyordu demi dut olayını.
Cidden takıntı yapmış akıllanmıştır kesin herhalde şimdio kadar yazıldı söylendibide.

Abinin eşide biliyordu demi dut olayını.
Cidden takıntı yapmış akıllanmıştır kesin herhalde şimdio kadar yazıldı söylendibide.
Evet abla biliyor. Hatta onun öncesi bi arkadaşı gelip konu sahibine abi ile aranızda bir şey mi var herkes konuşuyor deyince adamın yanına gidip adama bağırıp çağırmıştı. Yani olaylarda bir şey yok ama konu sahibi fazlasıyla abartıp hayal kuruyor. Keşke bizi dinlese de destek alsa

Evet abla biliyor. Hatta onun öncesi bi arkadaşı gelip konu sahibine abi ile aranızda bir şey mi var herkes konuşuyor deyince adamın yanına gidip adama bağırıp çağırmıştı. Yani olaylarda bir şey yok ama konu sahibi fazlasıyla abartıp hayal kuruyor. Keşke bizi dinlese de destek alsa
Hatta iş yerinden bir arkadaşı demişt bunu demi.
Kurduğu hayaller üzüyor kendini de farkında değil herhalde saplantı gibi olmuş.
Keşke dinlesede kurtulsa bu durumdan karar kendsinde nede olsa.

Baza altından çıkan sütyenle eşinin iç çamaşırındaki saç teli beynimde çok yer etmiş açıkcası dut konusu biraz gerilerde. Ama işyerinden bir adamı sürekli düşündüğünü aklından çıkaramadığını falan yazmıştı o konu dut ile bağlantılı 😂
O iki konuyu ben de biliyorum dut konusunu da sizin yazdiginiz gibi tahmin ettim ama detay bilgi aramistim🤣
Simdi konu sahibi anne babasinin iliskisinde aldatma durumu oldugu icin buna cok takmış ya kendim de aldatilirsam korkusuyla, bir erkekle görüştüğünde acaba aldattim mi endisesi arasinda gidip geliyor. Elbette uzman ya da psikolog falan degilim ama az bucuk psikoloji bilgimle bu cikarimi yapabiliyorum konu sahibi hakkinda.
Gercekten tedavilik bir durum olduğunu düşünüyorum.

O kadar çok parça var ki beynimde, birleştirmeye çalışacağım sizin için😂😂😂
Şimdi iş yerinde bir abi( bu kısım mühim illaki abi denecek) bu hanımla sürekli konuşmaya çalışıyor güya, çok ilgileniyor. Sonra bir gün adam diyor ki yakınlarda bir bahçe var, gel dut yemeye gidelim:KK53: bunlar gidip güzelce dutlarını yiyorlar. Ama adamın ilgisi olduğunu düşünüyor pembegül, böyle birlikte dutlara gidince ilgisine karşılık vermiş gibi hissediyor. Sonrası gelsin paranoya.
İş arkadaşı da diyor ki o senden hoşlanıyor olabilir. Pembenin kafa gidiyor tabi. Gece gündüz aklında abi, güya rahatsız durumdan. Adam da gayet sohbet muhabbet rahat bir insan. Pembe duramıyor ve gidip adama insanlar senin benden hoşlandığını düşünüyor diyor! Sonra burda bir şeyler oldu tabi orası karanlık tam çıkaramadım.
Abinin karısıyla görüşüyor bir şekilde, kadın da diyor ki ben kocamdan eminim, senden de eminim inadına sohbet edin gülücükler saçın etrafınızdakiler çatlasın diyor:KK70::KK70:tabi biz bu bölümlerde şoktayız KK olarak, inanasımız gelmiyor. Sonra bu abi başka bir odaya geçiyor ve pembeyle iletişimi kesiyor. Pembe kahroluyor adam aşkından ölüyor diye, oysaki herkes pembenin ona taktığının farkında. Bir şekilde sürekli adamın etrafındaydı biz burda çok dedik adamın yuvasını yıkacaksın etme eyleme diye. Çok fena takmıştı adama.
Şimdi dondaki leke geçince sıra tekrar o adama gelmiş belli ki.
Diğer hatırladığım parçaları koyacak yer bulamadım :KK70::KK70:
Ahahaha bu kadari yetti diğer parcalari ben de az buçuk tahmin edebilirim 😃
Bu arada cidden konu sahibesi klinik vaka
Acil bir uzmana görünmesi lazim
Adamin (abinin) aklından aldatma gecmemistir diye düşünüyorum
Konu sahibesi kafayi "aldatma" konusuyla bozmus sorun bu
Bazi seylerin de hayal ürünü olduğunu düşünüyorum
Dut yemek:aldatmak demekmiş. Bir daha dut ağacının önünden geçersem ne olayım😪
Ahaha burada her yer dut🤣 Allahtan arkamdan aldatti mi diyecek kocam yok bekarim ya yani 😎
Kim kime dum Duma 🤣🤣🤣
Yok o kim kime dut duta olacağdı🤣

O iki konuyu ben de biliyorum dut konusunu da sizin yazdiginiz gibi tahmin ettim ama detay bilgi aramistim🤣
Simdi konu sahibi anne babasinin iliskisinde aldatma durumu oldugu icin buna cok takmış ya kendim de aldatilirsam korkusuyla, bir erkekle görüştüğünde acaba aldattim mi endisesi arasinda gidip geliyor. Elbette uzman ya da psikolog falan degilim ama az bucuk psikoloji bilgimle bu cikarimi yapabiliyorum konu sahibi hakkinda.
Gercekten tedavilik bir durum olduğunu düşünüyorum.
Ben de az biraz psikolojiye ilgiliyim bence de tedavi olmalı. Terapi olur ilaç tedavisi olur orasını uzmanlar bilir. Biz eğleniyoruz gülüyoruz ama bir yandan da içinde bulunduğu ruh halinden dolayı üzülüyorum. Allah iyilik versin🤲🏻

Ahahaha bu kadari yetti diğer parcalari ben de az buçuk tahmin edebilirim 😃
Bu arada cidden konu sahibesi klinik vaka
Acil bir uzmana görünmesi lazim
Adamin (abinin) aklından aldatma gecmemistir diye düşünüyorum
Konu sahibesi kafayi "aldatma" konusuyla bozmus sorun bu
Bazi seylerin de hayal ürünü olduğunu düşünüyorum

Ahaha burada her yer dut🤣 Allahtan arkamdan aldatti mi diyecek kocam yok bekarim ya yani 😎

Yok o kim kime dut duta olacağdı🤣
Tövbe billah artık dutu bırak açık alanda yemek bile yemesin bence o 🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X