Eşimi aldatmışmı oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dut olayı unutulur mu :KK20:
Yalnız orada olay dut değil, adamın ilgisi hoşunuza gitmişti. Ondan öncede zaten eşide ilginizi farkedip engellemişti yanlış hatırlamıyorsam. Hatta adam sizinle konuşmuyor diye baya baya üzülmüş, konuşmanın yollarını aramıştınız. (Adama kendi işlerinizide yaptırıyordunuz, o işte size kalınca ne yapacağınızı şaşırmıştınız)
Ilgisinin hoşuna gittiğini zaten konularda itiraf ettiniz, ve arkadaşınız olayı ortaya çıkarmasaydı siz hala bu şekilde flörtleşmeye devam edecektiniz.
Siz eşinizi sevmiyorsunuz, psikolog yerine bir avukat tutun ve boşanın. Ama boşanınca o adam eşini boşamaz unutmayın.
Adamın çocuklarına kadar mana buldu ya, yok adam istememiş de kadın istemiş öyle olmuş çocuklar. 😂 Sarhoş edip zorla nikah masasına oturtmuş kadın adamçaazı diyecekti az zorlasa, ramak kalmıştı.

İyi cevaplar var ancak dalga geçende çok fazla. Neden bu kadar dalga geçiliyor anlamıyorum. Dut diye dalga geçen geçene. Keşke yazmasaydım hiç
Yoo gayette yazmak istedin koşa koşa bu konuyu açtın öteki konunda demiştin gidip yeni konu acayım diye çünkü işin gücün yok tek derdi kk da konu acmak :KK66:

Bende bilmiyorum bu dut yeme olayını:KK53::KK53:

Yazılanlardan anladığım kadarıyla konu sadece dut yemek değil. Eşinizle ciddi bir problem var sanırım. Bir kusurunu bulup ondan ayrılmak istiyor gibisiniz. Ama bu ilişkiyi bitiren taraf olmak istemiyorsunuz. Ya da daha önce o abi dediğiniz adama ilginiz olduğu için pişmansınız. Kendinizde eşinizi aldattığınızı düşünüyorsunuz günah çıkarmak için eşinizin çamaşırlarına sardınız. Hadi bişey çıksa da oda beni aldatmış olsa dermiş gibi 🤷‍♀️
Kocasının tek problemi hala katlanabiliyor olması

Adamın çocuklarına kadar mana buldu ya, yok adam istememiş de kadın istemiş öyle olmuş çocuklar. 😂 Sarhoş edip zorla nikah masasına oturtmuş kadın adamçaazı diyecekti az zorlasa, ramak kalmıştı.
Nasıl unuturum ben bu olayı 😅
Takıntılı biri diğer konularındanda belli zaten, o zamanda yardim alacağım diyordu, hala yardim almamış. Hayatını mahvediyor farkında değil

Nasıl unuturum ben bu olayı 😅
Takıntılı biri diğer konularındanda belli zaten, o zamanda yardim alacağım diyordu, hala yardim almamış. Hayatını mahvediyor farkında değil
Takıntılıdan daha çok canı sıkılıyor gibi. Eminim milletin yorumlarıyla eğleniyordur

Evet abla biliyor. Hatta onun öncesi bi arkadaşı gelip konu sahibine abi ile aranızda bir şey mi var herkes konuşuyor deyince adamın yanına gidip adama bağırıp çağırmıştı. Yani olaylarda bir şey yok ama konu sahibi fazlasıyla abartıp hayal kuruyor. Keşke bizi dinlese de destek alsa
Calcifer Calcifer sana teşekkür ederim. Bütün yazdıklarını okudum ve dalga geçmeyip ciddi yorumların olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X