Esimi nasil ikna edebilirim guzellikle

Aynen ablalarım diye konu açan kişi :KK48: Sürekli problem yaşıyor yazdan beri ama bir değişim yok. Eşinin ailesini geçtim, eşinin hanımefendiye pek bir saygısı yok.
İnada binmiş sanki. Bu insanlar normal saygılı sevgi ilişkisini bilmiyor bir yandan da üreme derdindeler.
Annesi kendisi saygısız bir de hala evlilik devam etsin mantığı.

Hintliler de görücü usulü evleniyor ama adamlarda standart 18 kriter var. Astrolojide bile iki üç farklı çeşidine bakıp öyle karar veriyorlar

Bebek olursa cozulurmu diye araştırıyorum
Sen sürekli burada takılıyorsun şöylembir aylık konuları aç oku bakalım. Çözülecek bir şey mi? Aileci eş diye bak. Eşinde saygı yok bir kere çocuk mu verecek terbiyesini. Sen çocukla bu adamı terbiye ederim kontrol ederim diyorsan geçmiş olsun

Eşimde tam bir anneci annesi nederse o bazen karşı çıkar bazen dediğini yapar çoğu dediğini yapıyor zaten napti büyümü yaptı bilmiyorum
Büyü falan demeyelim ama konuşup ikna edin . zaten istemiyor muşsunuz,siz de taviz vermeyin kendinizden

İnada binmiş sanki. Bu insanlar normal saygılı sevgi ilişkisini bilmiyor bir yandan da üreme derdindeler.
Annesi kendisi saygısız bir de hala evlilik devam etsin mantığı.

Hintliler de görücü usulü evleniyor ama adamlarda standart 18 kriter var. Astrolojide bile iki üç farklı çeşidine bakıp öyle karar veriyorlar
Maalesef burada o kadar çok konuya denk geliyorum ki bizim coğrafyada yaşayan çoğu kadının kendine saygısı yok ki, partnerinin saygısı olsun.

Bu ne be? Ev senin de evin, koskoca kadınsın evinde kalacaksın tabi. Sanki 12 yaşında çocuk da evi batırır, içeri arkadaş doldurur, yaramazlık yapar diye bırakmıyor evde kocan. Şaka mı ya nasıl böyle yönetebilir ki seni kocan? O gidecek diye nasıl evinde kalamıyorsun yani neyi düşünerek bırakmıyor seni evde sebebi nedir güvenmiyor mu? Nasıl bi saçmalık ya o evde sadece kocan varken mi kalabiliyorsun yani kocanın malısın sanki yönetiyo istediği gibi. Napıyosunuz kızım siz ya hangi hadle HANGİ NOSYONLAAA?? Delirdim ya ne demek 2 hafta 1 ay anneyle kaynanayla gidip kalmak?

Bebek olursa cozulurmu diye araştırıyorum
Hayır daha çok karışacaklar, zaten sizden çekinen de yok ama bu sefer zaten bırakıp gidemez çocuk da var diyecekler ve çocukla ilgili her şeye de karışacaklar. Onlara karışacak yeni bir konu vermiş olacaksınız. Çocuğumu vermiyorlar, kayınvalidem kendi bebeği gibi davranıyor bana sen anlamazsın vs. diyor diye konu açarsınız.

Kim ne yaparsa yapsın kafamdan silemiyorum saçma sapan düşünceler geçiyor herseye He diyip geçemiyor ben sussam beynim susmuyor

Konular sayfasında 4 tane yeni açılmış konun var. Kızım sen işe gir bir an önce ve destek al. Sen sağlıklı düşünemiyorsun. İş bahanesi ile eşin gidince git terapine. Korun bir süre

Konular sayfasında 4 tane yeni açılmış konun var. Kızım sen işe gir bir an önce ve destek al. Sen sağlıklı düşünemiyorsun. İş bahanesi ile eşin gidince git terapine. Korun bir süre
Çalışmama izin vermiyorki eşim dışarıya kendim bile çıkamıyorum

İlk başta kendilerini sergilemedilerki ailesi olmasa mükemmel bir adam ama ailesi onu yönlendiriyor başta olmak üzere annesi kadın tam bildiğin seytan melek yüzlü şeytan yüzüne güler arkandan iş çevirir
Ailesi olmasa mükemmel ne ya? Kafası olmasa yakışıklı demek gibi bişey bu.

X