Esimi nasil ikna edebilirim guzellikle

Eşim galerici değil ama bizde devamlı araba alır satarız. Araçtan anlayan kişi için araba almak bir gün (İstanbul’da yaşıyorum). Araba almak için birçok şehre gitmişimdir eşimle eğer araba bana alınmıyorsa o şehirde gezer arkadaşlarım varsa görüşürüm akşamına buluşur İstanbul’a dönüş yoluna çıkarız. Yukarıdaki arkadaşlar haklı kimde kalacağından daha önemli sorunların olduğunu düşünüyorum.

Abisine öyle babasıda öyle çalışmış 2 ci el araba öyle bulunuyormus

neyse sizi özlemediklerini en azından kontrol amaçlı olduğunu inşallah az da olsa Ümit ederek, inşallah idrak etmişsinizdir diyorum.
Siz bugün oturup bulduğun konuları okuyun.

Mükemmel kocanız ağaçta büyümüş olan meyve olsa o ağacı sorarlardı. Adam neyse ailesi o. Neyse artık yazmayacağım. G gunces gerçekten sabrım kalmadı

Eşinizin ailesi size karışıyorda sizin anne babanız demiyormu bu adam ikide bir nereye gidiyor, benim kızım neden sürekli orda burda kalıyor, bu nasıl evlilik diye? Benim babam olsa çoktan ortalığı ayağa kaldırmıştı. Siz hala eşimi nasıl ikna edebilirim diyorsunuz.

Yok hep böyle çalışıyorlar mis ben olmadan oncede böyle çalışıyorlarmış

Esin senin velinmi sen git ben nerde kalacagimi ne yapacagimi bilirim diceksin ister evinde kal ister ara sira annene git kvdeye git boyle olmazki cocuk gibi sizi annesine birakiyor

Abisine öyle babasıda öyle çalışmış 2 ci el araba öyle bulunuyormus
Mış muş miş, daha işini bilmediğiniz adamlarla evleniyosunuz yahu. Saf olma bu kadar kızım aa. O adam otellerde 1 ay ne halt yiyor kim bilir hastalık kapıcaksın kocam diye diye, bir ay da sürmez 2. El araba da olsa. Ya pis işlere bulaşmış bu adam mafyadır oto ekipman hırsızlığıdır ya da 2. Evi var. Seni de kapatıyo anasının evine hizmetçilik yaptırıyo. Aç biraz gözünü.

Ya sene 2022 hala mı ya hala mı hanımlar

eşiniz neden o kadar uzun süreli gidiyor gittiğinde nerede kalıyor siz onunla gidemiyor musunuz eğer iş için gidiyorsa ve kalacak yeri ayarlanıyorsa birlikte gidin ayrıca kendi annenizde daha rahat ettiğinizi söyleyin onlara ne ki. kv siz gidin hizmet edin diye sizi istiyor sanırım o kadar süre. yada madem kv gelip sizde kalsın yada anneniz. siz neden kendi evinizden çıkıyorsunuz.

L Lambayapufde kendi konunda beni engelliyorsun ama her konuda golge gibi pesimdesin. Senin gibi biri daha var. Bir salin beni ya Allah rizasi icin bir salin beni artik baydiniz.
Yazdığınız 2 mesaja da tesadüfü denk geldim ve beğenmedim.Beğenmek zorunda değilim.
Kimsenin peşinde de değilim.Hele sizin hiç.Baydınız kelimeleri flan zaten nasıl bir üsluba sahip olduğunuzu gösteriyor siz en son o güzel kalbinizin ekmeğini yiyordunuz size afiyet olsun iyi forumlar diliyorum.

Bak senin karsinda aptal biri yok neyin ne oldugunun gayet farkindayim. Gunlerdir pesimdesin. Polemige girmemeye calisiyorum. Senin gibi takintili biri daha var Allah yardimciniz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…