Eşimi yakaladım

Evet var göster dim açtım ben bunları haketcek ne yaptım sana dedim inkar ediyor yanlışlık la linke dokundum açıldı diyor ama yalan
Evet var göster dim açtım ben bunları haketcek ne yaptım sana dedim inkar ediyor yanlışlık la linke dokundum açıldı diyor ama yalan
Bak canım, ilk bebek belli ki , o da senin gibi şaşkın ve bir bocalama yaşamış. Bakmış olması , yapacak demek değildir. Öfkene yenik düşme, unutma ki bir can taşıyorsun ve her negatif duygun bebeğine geçer. Fakat fevri davranmaya devam edersen ,hem kendine hem bebeğe zarar verirsin ve üstelik kendi ellerinle kocanı dışarı itmiş olursun.

Bak canım, ilk bebek belli ki , o da senin gibi şaşkın ve bir bocalama yaşamış. Bakmış olması , yapacak demek değildir. Öfkene yenik düşme, unutma ki bir can taşıyorsun ve her negatif duygun bebeğine geçer. Fakat fevri davranmaya devam edersen ,hem kendine hem bebeğe zarar verirsin ve üstelik kendi ellerinle kocanı dışarı itmiş olursun.
Üyenin kocası mısınız ?

Bebek ile ilgili söylediklerinize katılmakla birlikte, diğer söylediklerinizi ağzım açık okuyorum...

Bir kadın hamileyken neler yaşıyor en başından sonuna kadar onlarsa sadece bunun peşine düşmüş çok yazık öyle kadınlar için canından can taşıyan kadınları üzüyorlar ben eşimün böyle bişey görmedim ama hamileyken onda beni üzmüştü Bi kaç defa başka şeyler yüzünden o yüzden çok hassasım

Gerçekten ne yapacağımı şaşırmış bir durumdayım gitsem olmuyor kalsam olmuyor sizden gelen düşüncelere o kadar ihtiyacım var ki onun yaptıklarından ben utanıp kimseyle paylaşamadım burda sizlerle paylaşmak beni rahatlattı biraz olsun 😔

Bir kadın hamileyken neler yaşıyor en başından sonuna kadar onlarsa sadece bunun peşine düşmüş çok yazık öyle kadınlar için canından can taşıyan kadınları üzüyorlar ben eşimün böyle bişey görmedim ama hamileyken onda beni üzmüştü Bi kaç defa başka şeyler yüzünden o yüzden çok hassasım
Hamileligimi burnumdan getirdi sağolsun bebegimede banada bu stresi yaşattı yaa daha ne diyim bu erkekler hic birşeyi haketmiyorlar

Bebek yapacağınız adam sizi hamileyken ilgiye en çok ihtiyacınızı olduğu zamanda bunu yaptıysa illaki bu karakterde olduğunu belli etmiştir. Nişanlıyken sevgiliyken nasıldı bu adam?
Hiç görmedim birşeyini ama iş ortamı değişti onun kafasını karistircak ınsanlar olduğunu düşünüyorum ama bununla ilgili birsey yok elimde

Siz hissedersiniz eğer içinizde şüphe varsa
doğrudur. Ama yanlışlıkla girip bakmış da olabilir. Kendimden biliyorum. Nasıl çıktıysa instagramda görmüştüm girip bakmıştım çok şaşırmama rağmen 1 dk kadar anlamak için bakmışımdır . Çok üzülmüştüm, çok değişikti yaşlı adamlar vs yazmışlar kadınlara.
Aratmis bir cok sayfa var ve 8 mart 18 mart 26 mart 'ta aranmış sadece merak edip baktim diyor ama ben inanmıyorum bir kere baktın sonra neden baktın ve işte olduğu saatler baķilmis

Ya ne olursa olsun insan affetse dahi unutamaz güven zedelenir Bi kere hiç tepki vermeden tabiki olmaz affedevekseniz Bn olsam çok uzun Bi süre yabancı olurdum

X