Eşimin annende kal demesi

Kesinlikle esinizn bu kal demesi bi art niyet degil ama en azindan esinizin sizin yaniniza gelmesini ikna edin yanliz kalipta kendi kendisini yemesine izin vermeyin

Bu o kadar Zor bir durum ki bende 15 yıldır aynı şeyleri yaşıyorum.esinizin dediğini yapın.bu şekilde ihtiyacı olan desteği vermiş olursunuz

Arkadaşım ben anneme geldikten sonra bana dedi yani ben evimdeyken kavga etmemişlerdi ben her zaman eşime destek olurum ve olmak isterim fakat o bunu istemiyor ya hayır açtığım konuyu ya tam oku yada yorum yapmak zorunda degilsin.Gerci siz gibiler çoğu zaman kaos yaratmak için yorum yapıyorsunuz ya neyse senin yorumunu dikkate almam yeter sağol yinede

Bence hiç oraya takılmayın sizinle ilgili degil. Yanlız kalmak ister insan bazen eşinize destek olun ve beni neden istemediye takilmayin sakın.
Teşekkür ederim yorumunuz için keşke herkes sizin gibi anlayışlı bir şekilde yorum bıraksa çoğu insan kaos seviyor sagolun

Babasina karsi tavir sergilemek istiyor. Buyutmeyin

Şimdide hadi gel canim sıkıldı diyor diyor

E ne var bunda adam demis iste babamla muhatap olmak istemiyorum diye.

Esinizi tanimiyor musunuz yani bu kadar basit bir olayda bir yorum getiremiyorsaniz tuhaflik var. Burda farkli fikirlere ihtiyac duyulacak bir durum yok ki

Bence eşiniz doğru yapmış eğer ıraya giderseniz çocuğu sevmek isticek ve eşiniz de babasının yüzünü mecburen görecek istemiyor işte adam keşke taşınsanuz ve eşiniz de bu muameleye katlanmak zorunda kalmasa hatta eşinizi annenizin evine çağırsanıza bir kaç gğnlüğüne orda kalın bence

Rica ederim. Sizlik birşey değil çok belli eşinizin yanında olun manevi olarak önemli olan o Bence, bedenen olmak değil maneviyat önemlidir her zaman. Gidince de ben senin canin sıkkın olduğunda yanında olmak istiyorum deyin sarılın falan iste:)))

Teşekkür ederim yorumunuz için keşke herkes sizin gibi anlayışlı bir şekilde yorum bıraksa çoğu insan kaos seviyor sagolun

Eşinin gururu incinmis ve biraz kendini dinlemeye ihtiyaç duymuş. Hepimizin böyle zamanları oluyor. Sen kendinle iliskilendirme. Ona bu zamani tani ve bu sebepten dolayi sonrasında ona kızma.belli ki babasıyla hiç bir şekilde muhatap olmak istemiyor. Gayet insanı ve normal bir tepki. Icinizi ferah tutun

Rahat edemiyor sevmiyor başka evde kalmayı söyledim ona ama istememiş ti neyse zaten hallettik çok teşekkür ederim yorumunuz için şuan herşey yolunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…