Eşimin bana ve ailesine tepkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu erkekler neden böyle örümcek kafalılar ben anlam veremiyorum .
Geçmiş olsun konu sahibi , inşallah bından sonra çok mutlu olursun .

Pek işim bilmiyorum çok bilinenler de seansı 1500 TL denenler duydum 🙈
Merhaba, hangi ildesiniz? Kızım doğduğunda eşimle benzer şeyler yaşayıp ayrılık noktasına geldik. Gittiğim terapist çok iyiydi, eşimin gözü açıldı. Online terapi veriyor olabilir. İsterseniz tavsiye ederim.

Evin bir kısmını 30-40 bin vereceklermiş ben tüm birikimimi eşimin bir sorunu için tükettim. Şu an bir sürü de borcum oldu. Ev zaten alamam da yaptıklarını da kabul edemem keşke yapabilsem
Bişey merak ediyorum eşiniz evlenmeden öncede rahatsızmıydı ve ailesi haberdarmıydı bu durumdan yada hastalık devam ediyormu...
Aile onu hasta diye dışlamış olabilirmi yada size karşı hasta olduğu içinmi bu kadar suskun ?
Yani burada kimse kimseyi tanımıyor dertleşiyoruz sadece
Eşinizin hastalığı ne tam olarak
Benim kaynımda hasta eşi çok cazgır ama o sesini çıkartmıyor anne babasına küfür bile etti zamanında hemde suratlarına ama onlar oğulları hasta olduğu için ağızlarını bile açamadı ki normalde çok sınırlı tiptir k.peder ama sustu ! kaynımda hasta olduğu için sustu... idar e ettiler halada ediyorlar...yanı kadın eşinin hastalığını fırsata çevirmiş durumda bunuda ağzından defalarca kez duydum...oro...puluk yapsam kapatırlar oğullarına ben bakıyorum diye...ha yapacak biri değil o ayrı...söz gelişi yani...ama tabiki bu etik değil....Tabiki bunun cezasını fazlasıyla çekiyor başına gelmeyen kötülük kalmıyor
Bu arada kaynım şeker hastası evlenmeden öncede hastaymış bunlar kıza söylememişler saklamışlar ...çocukları da olmuyor zaten...
Yani demem o ki sizde bu hastalıktan faydalanazmısınız eltim kadar olmasada en azından k.v.k.pederin sızmaları için

sahsen ben evlılıgımde eger esım aıleme haksız yere laf soylerse kı soylemedı onlara haksızlık edemezsın derım eger babam veya annem esıme laf soylerse onlarada bu hakkı vermem ne esıme haksızlık yaptırırım ne anne babama esınız tamam saygılı bır ınsan olabılır ama sızı korumalı ezdırmemelı eger bırı haksızlıga ugruyorsa onun hakkını susarak degıl dıgerıne karsı savunarak koruyabılır esınız bburda suclu bence

Bişey merak ediyorum eşiniz evlenmeden öncede rahatsızmıydı ve ailesi haberdarmıydı bu durumdan yada hastalık devam ediyormu...
Aile onu hasta diye dışlamış olabilirmi yada size karşı hasta olduğu içinmi bu kadar suskun ?
Yani burada kimse kimseyi tanımıyor dertleşiyoruz sadece
Eşinizin hastalığı ne tam olarak
Benim kaynımda hasta eşi çok cazgır ama o sesini çıkartmıyor anne babasına küfür bile etti zamanında hemde suratlarına ama onlar oğulları hasta olduğu için ağızlarını bile açamadı ki normalde çok sınırlı tiptir k.peder ama sustu ! kaynımda hasta olduğu için sustu... idar e ettiler halada ediyorlar...yanı kadın eşinin hastalığını fırsata çevirmiş durumda bunuda ağzından defalarca kez duydum...oro...puluk yapsam kapatırlar oğullarına ben bakıyorum diye...ha yapacak biri değil o ayrı...söz gelişi yani...ama tabiki bu etik değil....Tabiki bunun cezasını fazlasıyla çekiyor başına gelmeyen kötülük kalmıyor
Bu arada kaynım şeker hastası evlenmeden öncede hastaymış bunlar kıza söylememişler saklamışlar ...çocukları da olmuyor zaten...
Yani demem o ki sizde bu hastalıktan faydalanazmısınız eltim kadar olmasada en azından k.v.k.pederin sızmaları için
Asla yapamam yapmam ben eşimi çok sevdim hala da seviyorum. Ailesinin eltinize söylememesi hata ama onun da bunu kullanması hakaret etmesi vs çok yanlış. Eğer bakmak istemiyorsa gücü yoksa çekip gitmesi daha erdemli bence. Hastanede eşini bırakan nişan atanlar görünce herkes dışlardı bense kötü görmezdim zira bir insan taşıyamam diyorsa gitmesi en baştan gitmesi daha doğru. Günah ya da isyansa bunu Allah bilir. Bazı şeyler kaderdir. Ben eşime severek baktım evlenmeden önce hastalandı ani oldu. O da bana baktı ben hastalandığımda. Öyle büyük krizleri aştık ki. Ailesi ise dertlerini inanın bende bilmiyorum

sahsen ben evlılıgımde eger esım aıleme haksız yere laf soylerse kı soylemedı onlara haksızlık edemezsın derım eger babam veya annem esıme laf soylerse onlarada bu hakkı vermem ne esıme haksızlık yaptırırım ne anne babama esınız tamam saygılı bır ınsan olabılır ama sızı korumalı ezdırmemelı eger bırı haksızlıga ugruyorsa onun hakkını susarak degıl dıgerıne karsı savunarak koruyabılır esınız bburda suclu bence
Evet bu konuda bende sizin gibi düşünüyorum ama eşim mizacen yapamıyor işte ama iyileşme var en azından kendisini daha çok ifade ediyor. Uğraşıyor görüyorum umarım sonu güzel olur. Bu arada sağlıcakla kucağınıza alın yavrunuzu

Ailem ben bir şey diyemem artık eskisi gibi değiller en son 6 ay önce sorun yaşadık daha yapmazlar .... aynı şeyler hep
Yani '' Yapsalar da burda kapı gibi kocan var, ben sana dokundurtmam. '' diyemiyor, '' Daha yapmazlar, uslandılar eccük. '' diyor. Yetersiz bakiye. Iyyyy. Güncellemenizi okudum, boşanıyormuşsunuz, en doğru karar. Atın anasının kucağına, süt kuzularını anasından ayıramazsınız diye uyarmadılar sizi galiba zamanında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X