Eşimin benden önce çocuğu var

lkjhg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
19
3
23
Öncelikle merhaba hanımlar lütfen bana yardım edin işin içinden çıkamıyorum çünkü ben 4 yıldır evliyim çocuğumuz olmadı geçen yıl yani evliliğimizin 3 . yılında eşim bana bir kız çocuğunun olduğunu söyledi Rus sevgilisinden olmuş ve benden önce daha ben hayatına girmemisken 8 aylık hamileyken geri ayrılmışlar nikah falan olmamış yani tabi bunu ben yeni öğreniyorum çevremdeki çoğu insanda biliyormuş kızıyla görüşmüyor ama kadın sürekli görüntülü arıyor kızının fotoğrafını atıyor sürekli rahatsız ediyor ve bende diyorum ki git kızına sahip çık babalık yap ama kendisi bunu reddediyor ve ben vicdan yapıyorum ben olduğum için konuşmuyor işte ben hayatına girdiğim için aramıyor falan düşünüyorum sizce ne yapmalıyım yardım edin nolur beynim allak bullak böyle birşey olduğunu bilseydim zaten evlenmedim bile ama şu an gerçekten akıla ihtiyacım var

Bu konunun çok benzeri başka bir üyelikle açılmıştı.

Aha burda…

Öncelikle merhaba hanımlar lütfen bana yardım edin işin içinden çıkamıyorum çünkü ben 4 yıldır evliyim çocuğumuz olmadı geçen yıl yani evliliğimizin 3 . yılında eşim bana bir kız çocuğunun olduğunu söyledi Rus sevgilisinden olmuş ve benden önce daha ben hayatına girmemisken 8 aylık hamileyken geri ayrılmışlar nikah falan olmamış yani tabi bunu ben yeni öğreniyorum çevremdeki çoğu insanda biliyormuş kızıyla görüşmüyor ama kadın sürekli görüntülü arıyor kızının fotoğrafını atıyor sürekli rahatsız ediyor ve bende diyorum ki git kızına sahip çık babalık yap ama kendisi bunu reddediyor ve ben vicdan yapıyorum ben olduğum için konuşmuyor işte ben hayatına girdiğim için aramıyor falan düşünüyorum sizce ne yapmalıyım yardım edin nolur beynim allak bullak böyle birşey olduğunu bilseydim zaten evlenmedim bile ama şu an gerçekten akıla ihtiyacım var

Her sey bir tarafa esiniz size yalan soylemis. Yalanci bir esle bu hayati paylasabilecek misiniz? Once bunu dusunun derim.

Çocuğunu kabul etmeyen adamla işim olmaz. Bu kadar ah vah ederek düşünülecek bir konu değil bu. Doğru birdir ve tektir. Doğru olan da eşinizin insafsız,vicdansız ve yalancı biri olmasıdır. Alın bu bilgiyle ne isterseniz onu yapın.

Bedenini başka bir kadınla paylaşan bir erkeğe nasıl dokunabiliyorsunuz ? Ya size hastalık bulaştırsaydı ?
o ne demek yavv
hiç bir evlenip boşanan bi daha evlenemesin o zaman

herkes ömründe tek 1 tane bedene dokunma hakkına mı sahip?

ortada bir çocuk var adam görüntülü bile konuşmuyor o kadar gamsız, o kadar sorumsuz

+ çevrenizde çoğu insan biliyor siz 4 senelik evlisiniz herhalde 1 günde de de evlenmediğinize göre bi' 5 senedir gözünüzün içine baka baka herkes bunu sizden saklıyor

vay anasını be.

nasıl bir cehenneme düştüm derim ben olsam...

Sizin ona söylemediğiniz bir çocuğunuz olsaydı o ne yapardı?Tabi ki sizi saniye de bırakırdı.Üstüne düşüp kafa karıştıracak hiçbirşey yok.Hadi bari çocuğa sahip çıksaydı ama adamın herşeyin fiyasko.Çocuğuna sahip çıkmayan adam dan ne beklenir ki?
+1
Aklimdan gecenleri birebir yazmissiniz ustune diyecek bir sey yok

Ben nedense haberiniz olmadigina inanmadim.
Diger konuda tepki fazla gelince bu sefer kendinizi daha masum gösterip yeniden konu actinizi düsünüyorum.

Böyle bi insanla hala nasil ayni yastaga bas koyuyorsunuz anlamis degilim. Yarin birgün cocugunuz oldugunda aynisini size yapmayacagi ne malum? Hic mi korkmuyorsun?

Siz ne istiyorsunuz tam olarak?
telefonda konuştuğunda rahatsız oluyor gibi yazmışsınız hem de ilgilen diyormuşsunuz?
Pek anlayamadım ben sizin de niyeti
Çocuğu almak mı istiyorsunuz

Ay insan böyle serefsiz yasayip nasil ortalikta geziyor. Cocuk bu ya. Sizde garipsiniz "kızıyla görüşmüyor ama kadın sürekli görüntülü arıyor kızının fotoğrafını atıyor sürekli rahatsız ediyor" ne demek oluyor? Tabi ki arayacak. Cocuk bu. Manevi sahip cikmiyorsa serefsiz maddi sahip cikacak. Kadinin yerinde olsam coktan mahkemede bulur du kendini. Sizde kendinizi niye sucluyorsunuz anlamadim..adam serefsiz oldugu icin görüsmüyör sizinle alakasi yok.

Sen olduğun için değil canı istemediği için görüşmüyor. Sen bahanesisin.
Hayatınız için önemli olan bir kararı değiştirecek bir bilgiyi senden saklamış, kocaman bir yalan yani. Bence çocuğuyla görüşüp görüşmemesinden ziyade evliliğinizi ve ilişkinizi gözden geçir derim.

Siz aldatsaydınız ne olurdu ??

Bedenini başka bir kadınla paylaşan bir erkeğe nasıl dokunabiliyorsunuz ? Ya size hastalık bulaştırsaydı ?

Mideniz nasıl alıyor ben anlayamıyorum cidden.

Derhal boşanırdım 1 dakika düşünmezdim ardıma bakmadan kaçardım !!
Ben zaten bilseydim evlenmezdim ki ben daha yeni öğrendim bilmiyordum ben

siz bunu evlenmeden önce biliyordum diyerek konu açmıştınız hatta ben zılgıt yemiştim ama şimdi bilmiyordum demiştiniz sizin kafada gitgel ben size söyleyeyim
Karistirdiniz başka biriyle galiba çünkü ben daha yeni öğrendim bunu yemin ederim ama ispatlayamam size işte bilsem niye evleneyim böyle iğrenç birşeyi kabul eder miyim sizce

X