Eşimin benden önce çocuğu var

Ben şimdi beğenmedim yağmuruna tutulacağım ama sizi destekliyorum.Nedir bu ya Rus kadınlarının( iyilerini tenzih ederim)bizim erkekler bize hediye almıyor Türk kadınları paspal yorumları.İzledim ben bu konuda çok röportaj izledim birebir bizlere böyle bakan Rus kadınları da tanıyorum o nedenle evet kendi ülkemin kadınını destekliyorum.Sizin bikere vicdan azabı için sıraya girmeniz gerek önce annesi girsin sonrada babası.Hem nerden belli çocuk kimin.Acsin kadın davayı yapsın talebi hak var hukuk var.Valla kusura bakmasın kimse eskiden hiçbir kadın çocuk ile adamı evliliğe zorlayacak hale düşmez derdim ama öyle şeyler gördüm ki duydum ki yapıyorlar efendim çok güzel yapanlar sonrada adam kabul etmeyince kendi başına çocuk buyutenler var .Tamam ortada bir çocuk var ona lafım yok ve ortada bir yalan var onada lafım yok.Biz hepimiz adam yalancı desek siz ayrılacak misiniz buna hazirmisiniz sanmıyorum.Baxen tek bir doğru yoktur o kadında baba olmayacak adamdan üstelik evlenmeden ( evet resmi nikah hak hukuk için önemli) hamile kaldığında oturup düşünecekti.Esinizde size benim bir çocuğum var istemeden oldu babaligimi yapıyorum fakat o kişiyle sadece anne babayiz diyerek size seçim yapma hakkı tanimaliydi.Kacinci bu evlenmeden çocuk konusu hayır vatandaşlık icinmi para icinmi diye sorgulamak insanı.

İçime hiç bir şekilde sinmiyor ama bana diyor ki senden önce oldu sen daha hayatımda yoktun ve nisanliyken soyleseydin beni birakirdin kaybetmekten korktum diyor senden sonra olan birşey değil falan diyerek aklımı çok karistiriyor

Eee peki şimdi niye çocuğuna sahip çıkmıyor peki? Çocuk başka ülkede yaşıyor zaten yapacağı tek şey ara sıra görüntülü konuşmak belki yazın 10 gün tatille çağırmak. Bunu niye yapamıyor? buna bahanesi neymiş? Sizin bahaneniz nedir nasılsa her şeye bir kılıf uydurmuşsunuz adamı aklamak için.

Ben şimdi beğenmedim yağmuruna tutulacağım ama sizi destekliyorum.Nedir bu ya Rus kadınlarının( iyilerini tenzih ederim)bizim erkekler bize hediye almıyor Türk kadınları paspal yorumları.İzledim ben bu konuda çok röportaj izledim birebir bizlere böyle bakan Rus kadınları da tanıyorum o nedenle evet kendi ülkemin kadınını destekliyorum.Sizin bikere vicdan azabı için sıraya girmeniz gerek önce annesi girsin sonrada babası.Hem nerden belli çocuk kimin.Acsin kadın davayı yapsın talebi hak var hukuk var.Valla kusura bakmasın kimse eskiden hiçbir kadın çocuk ile adamı evliliğe zorlayacak hale düşmez derdim ama öyle şeyler gördüm ki duydum ki yapıyorlar efendim çok güzel yapanlar sonrada adam kabul etmeyince kendi başına çocuk buyutenler var .Tamam ortada bir çocuk var ona lafım yok ve ortada bir yalan var onada lafım yok.Biz hepimiz adam yalancı desek siz ayrılacak misiniz buna hazirmisiniz sanmıyorum.Baxen tek bir doğru yoktur o kadında baba olmayacak adamdan üstelik evlenmeden ( evet resmi nikah hak hukuk için önemli) hamile kaldığında oturup düşünecekti.Esinizde size benim bir çocuğum var istemeden oldu babaligimi yapıyorum fakat o kişiyle sadece anne babayiz diyerek size seçim yapma hakkı tanimaliydi.Kacinci bu evlenmeden çocuk konusu hayır vatandaşlık icinmi para icinmi diye sorgulamak insanı.

Çocuğun günahı nedir???
Burdaki konu Ruslar iyi mi kötü mü değil, baba isteyen çocuktan fersah fersah kaçan bir adam(!?)la evli olmak. Peki Ruslar berbat insanlar, Allah hepsini de kahretsin, o çocuk ne olacak peki? Çocuğundan kaçan şerefsiz, vicdansız adamla evli olmak ne olacak? KOnu sahibesinin vicdanı da susmuyor belli ki konuyu açmış. Yapmayıın Allah aşkına kadın dünyanın en kötü insanı olsa da suçunu küçük bir çocuğa yıkamazsınız. Ayrıca kadının derdi de zorla nikah kıydırmak, para almak o bu olslaydı basıp ülkesine gitmezdi zaten kalırdı burda açardı babalık davasını. Siz tanımadığınız bir insana n,ye iftira atıyorsunuz? Bu arada yorumunuz da leş, Rus kızlar Rus kızlar diyen abaza leş erkek zihniyetiyle birebir şekilde berbat bir kadın zihniyeti:kusmuk:

Yani onların forumunda açsam ben bu tarz bir konu onlar bana adamı çocukla kafalayanmadinmi tarzı yorumlar yaparlar böyle yani biliyorum.Dogurdugu çocuğu da kadın düşünsün artık diyoruz bu forumda biz sürekli iyi düşünün öyle çocuk yapın .Adam evlenmiyor adamdan çocuk belki cinsel olarak birlikteydiler korunmadilar belki kadın korunuyorum dedi bilemeyiz ki

Siz aldatsaydınız ne olurdu ??

Bedenini başka bir kadınla paylaşan bir erkeğe nasıl dokunabiliyorsunuz ? Ya size hastalık bulaştırsaydı ?

Mideniz nasıl alıyor ben anlayamıyorum cidden.

Derhal boşanırdım 1 dakika düşünmezdim ardıma bakmadan kaçardım !!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 M.Ö kaçıncı yuzyıldasınız bizimle paylasabılır mısınız?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 M.Ö kaçıncı yuzyıldasınız bizimle paylasabılır mısınız?

Valla aslına bakarsanıız 7. yy Mekke civarlarındayız aldatan kadınlar kurşunlanıyor, öldürülüyor, darp ediliyor, toplumdan dışlanıyor. Hele ki başka çocuğu olup söylemeyen kadın en iyi ihtimal anında kapı önüne konur, en kötü ihtimal evdeki sert bir cisimle kafasına vurularak hayatına son verilir. Okuyanlar anlamıştır, mümkünse kimse alıntılamasın.

Kamu spotu olsun çocuk istemeyen adamı bağlamak için çocuk yapmayın olmuyor işte paramparça hayatlar bir çocuk evlenmiş ne umutlarla bir kadın baba olmak istemeyen bir adam.Bastan sona hatalar

Bu kutsal görev de yine kadınlara düşüyor zira erkeklerin hiçbir sorumluluğ yok ya!? Baba olmak istemeyen erkek de bir zahmet her önüne gelenle takılmasın, takılacaksa da çküne bir kondom geçiriversin. Bunu bie yapamıyorsa bir erkek zaten ne evlensin ne ortada gezsin.

İstediğiniz kadar beğenmedi atın kizlar Seviyorum sizi valla bak buna hazırım çok vurmayın az füze atın bana 😂

Bu ne kadar ırkçı ve ataerkil bir yorum.Olay Rus kadını ,türk kadini meselesi degil.Cocuguyla gorusmeyen ,ilgilenmeyen baba meselesi.

Kadın evlenmeden hamile kadiginda dusunecekti diyorsunuz , adam da dusunseydi.Adam da evlenmeden bir kadını hamile bırakmadan dusunseydi.Kendi korunsaydi.Hep kadın suçlu

Öncelikle merhaba hanımlar lütfen bana yardım edin işin içinden çıkamıyorum çünkü ben 4 yıldır evliyim çocuğumuz olmadı geçen yıl yani evliliğimizin 3 . yılında eşim bana bir kız çocuğunun olduğunu söyledi Rus sevgilisinden olmuş ve benden önce daha ben hayatına girmemisken 8 aylık hamileyken geri ayrılmışlar nikah falan olmamış yani tabi bunu ben yeni öğreniyorum çevremdeki çoğu insanda biliyormuş kızıyla görüşmüyor ama kadın sürekli görüntülü arıyor kızının fotoğrafını atıyor sürekli rahatsız ediyor ve bende diyorum ki git kızına sahip çık babalık yap ama kendisi bunu reddediyor ve ben vicdan yapıyorum ben olduğum için konuşmuyor işte ben hayatına girdiğim için aramıyor falan düşünüyorum sizce ne yapmalıyım yardım edin nolur beynim allak bullak böyle birşey olduğunu bilseydim zaten evlenmedim bile ama şu an gerçekten akıla ihtiyacım var
Ne alaka siz niye vicdan yapıyorsunuz, dertsiz başınıza dert arıyorsanız o başka tabi , bu arada eşin tam bir şer...siz...

Kadının nereli olduğunun önemi yok ortada bir çocuk var diyenler içinde onlarda bunu yapan bizede aptal Türk kadınları tabirini bizaat duyduğum için ben tarafsız bakamıyorum belkide
Hanımefendi bu Rus kadın, Türklere aptal mı demiş.Video izleyip ,bu olaya baglamissiniz.Ben de izledim o videoları hiç te üzerime alınmadım.Her ırkın salakları ve ırkçılık yapanları mevcut.

Bende öyle düşünüyorum ama işte etraftaki insanların konuşmasından çok korkuyorum dediğim gibi bizim 4 yıldır çocuğumuz olmuyor eşime hep derdim ben muayene oldum sende git bı görün dediğimde yok bende bir sknti yok falan derdi bende anlamazdim meğer beni salak yerine koyuyormustu
Hem de iki kere salak yerine koymus

Bu ne kadar ırkçı ve ataerkil bir yorum.Olay Rus kadını ,türk kadini meselesi degil.Cocuguyla gorusmeyen ,ilgilenmeyen baba meselesi.

Kadın evlenmeden hamile kadiginda dusunecekti diyorsunuz , adam da dusunseydi.Adam da evlenmeden bir kadını hamile bırakmadan dusunseydi.Kendi korunsaydi.Hep kadın suçlu
Yok yok asla ırkçı değilim zaten belirttim hepsini kastetmedim böyle düşünen kişileri bizzat tanıdım diye.Var böyle kişiler yalan değil bu.Evet ben Bir kadınım mesela elbette korunarak cinsel ilişkiye girer ve bir çocuk olursa bu adam ona baba olurmu diye düşünmem gerekir çocuğum dusunmeyecegine göre evet onlarda bunu yapan isteyen birebir tanıdıklarımla var.Kacinci yuzyildayiz korunmadan ilişkiye girersen çocuk olur ve evlilik içinde bile herkes babadan gerekli şeyleri bekliyor.Yani babalık yapmayacagini bilecek kadar tanımıyormuydu açsın davasını işin gerçeği bu

X