Eşimin benden önce çocuğu var

Çok üzüldüm sizin adınıza gerçekten. Şu tabloda eşinizin yerine kendinizi, kendi yerinize eşinizi koyun. Siz saklayıp evliliğin 3. yılında söyleseydiniz eşiniz ne yapardı?
aynen ya
bu kadın deseydi ben senden önce birinden gebe kaldım adam çocuğu istemedi, ben doğurdum ananem/teyzem çocuğu olmayan x kişi vardı ona verdim o bakıyor...

eşi kıyameti koparmazsa ben de neyim.
bırakın evliliğin bitmesini bu kadının icra ettiği meslek birden bire başka birşey oluverirdi!
kadın yapınca o meslek erbabı olur, erkek yapınca etraf elbirliğiyle susar, vicdan yapan yine kadın

Hayır kadın şimdiye kadar hiçbir şekilde maddi destek istemedi sadece görüntülü arıyor kızının min fotoğrafını atıyor ne buraya gelmek istiyor neden kızını bırakmak istiyor ama ben vicdan azabı çekiyorum ya diyorum ilerde derse ben senin yüzünden babamı görmedim falan bu yönden kalmak istemiyorum
kadın russa onların toplumunda babasız çocuk olması bizdeki gibi değil

ben çocuğun babasıyla romantik bir ilişkisi olmadığı halde hamile kalınca doğuran çooook yabancı kadın biliyorum, "ben büyütürüm zaten baba olsa da anne büyütüyor çok da şart değil" deyip doğurabiliyorlar. örnek çok.

kaldı ki para da isteyebilirdi, nüfusuna al bile dememiş. kadına diyecek birşeyimiz yok bence. onlar için normal bir durum.

ha belki adama korunuyorum dedi öyle gebe kaldı filan valla olabilir (ki sanmıyorum genelde korunmaktan aciz olan bizim erkekler oluyor), ama dedim ya hadi öyle olsun, bebek sahibi olmak istemiştir, yapmıştır... bizimkiler "russss olmmmm" diye salyaları aka aka peşlerinde koşarken bunları göze alsın bir zahmet.

Hayır Adana'da saydirdim lütfen rica ediyorum beni alintilayio hedef göstermeyin artık çıktım bu konudan saatler önce hayatım bu konu üstünden dönmüyor siz konu sahibine yardımcı olun ben yanlış dusunmusum demekki dedim düşüncelerimide yapilandiririm dedim Haklısınız dedim.Dahada başka diyecek birşey yok iyi forumlar size hayirli akşamlar
Hedef göstermiyorum.Fikirlerinizi yazdınız.Ben de bir de bunu düşünün diye alintilayip yazdım.Siz de kabul ettiniz bazı şeyleri,bu da büyük bir olginluktur.Size de iyi forumlar iyi akşamlar

o ne demek yavv
hiç bir evlenip boşanan bi daha evlenemesin o zaman

herkes ömründe tek 1 tane bedene dokunma hakkına mı sahip?

ortada bir çocuk var adam görüntülü bile konuşmuyor o kadar gamsız, o kadar sorumsuz

+ çevrenizde çoğu insan biliyor siz 4 senelik evlisiniz herhalde 1 günde de de evlenmediğinize göre bi' 5 senedir gözünüzün içine baka baka herkes bunu sizden saklıyor

vay anasını be.

nasıl bir cehenneme düştüm derim ben olsam...

Ne alakası var yahu !
Evinde gül gibi eşi var iken başka bir kadınla mercimeĝi fırına vermiş hamile bırakmış üstüne çocuğa da sahip çıkmıyor.

Aldatan kocalardan hastalık kapan kadınlarla tanıştım. Ayrıntıya girmek istemiyorum.

Konu sahibi eşini aldatsaydı kan çıkardı.

Aldatılmak bu coğrafyanın kadını için boşanma sebebi değilmiş.

Düpedüz midesizlik

Git başka kadınlarla yat kalk eve gel benimle birlikte aynı yatağa gir

Kusma butonu nerede bulamadım

Hayır bu ben değilim ki yani benim kendime saygım var haberim olsa baslqmazdi bile ve ben kocamada diyorum ben seni sadece seviyorum aşık falan değilim ben hayatım boyunca aşık olmadım sadece sevdim ve haberim olacak evlenecem yok artık daha neler ya kadınlık gururu denilen birşey var

Kadınlık gururun olsaydı boşanırdın
midesizliktir bu

Leş eril zihniyeti savunmadığım için mi ?

Evliliğin ne olduğu hakkında en ufak bir fikriniz var mı ? Ya da sadakat ??
Ama siz ilk yorumunuzda evliyken yazmadınız. Başka birinin dokunduğu beden falan yazdınız. Evlilikte sadakat olmazsa olmaz onda herkes hem fikir ama sadece tek bedene dokunmak derken boşanmışlar eşi vefat etmişler napsın?

Ama siz ilk yorumunuzda evliyken yazmadınız. Başka birinin dokunduğu beden falan yazdınız. Evlilikte sadakat olmazsa olmaz onda herkes hem fikir ama sadece tek bedene dokunmak derken boşanmışlar eşi vefat etmişler napsın?

Gündüz başka kadınları hamile bırakacak. Gece benim koynuma girecek. Başkasına dokunan birini midem almaz

Ben de boşandım. Kul olmaktansa dul olmayı yeğlerim.

Davranışların sonuçları vardır. Sadakat yemini etmeseymiş o zaman.

Eline beline diline sahip olamayan evlenmesin.

Eğer konu sahibinin eşi boşanmış bir erkek olsaydı hak verebilirdim

Gündüz başka kadınları hamile bırakacak. Gece benim koynuma girecek. Başkasına dokunan birini midem almaz

Ben de boşandım. Kul olmaktansa dul olmayı yeğlerim.

Davranışların sonuçları vardır. Sadakat yemini etmeseymiş o zaman.

Eline beline diline sahip olamayan evlenmesin.

Eğer konu sahibinin eşi boşanmış bir erkek olsaydı hak verebilirdim
Siz iyi okumadınız galiba, adam bekarken olmuş. Konu sahibiyle evli değilken sevgilisi çocuğu olmuş. Kimse kimseyle evli değilken yaşanmış.

Ne alakası var yahu !
Evinde gül gibi eşi var iken başka bir kadınla mercimeĝi fırına vermiş hamile bırakmış üstüne çocuğa da sahip çıkmıyor.

Aldatan kocalardan hastalık kapan kadınlarla tanıştım. Ayrıntıya girmek istemiyorum.

Konu sahibi eşini aldatsaydı kan çıkardı.

Aldatılmak bu coğrafyanın kadını için boşanma sebebi değilmiş.

Düpedüz midesizlik

Git başka kadınlarla yat kalk eve gel benimle birlikte aynı yatağa gir

Kusma butonu nerede bulamadım
hanımefendi bu olay evlilikten önce olmuş

ben senelerce üreme biyolojisi çalışmış akademisyen bir insanım emin olun ben de cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında epey bir fikre sahibim ama

ne alaka yani burada aldatma durumu yok, kaldı ki her aldatan sağlık kontrollerini olmayan seks işçileriyle aldatmıyor olayı nereden nereye getirdiniz....
resmen rus diye kadını eskort ilan ediyorsunuz! ne münasebet?
ayrıca bedeni başka biriyle paylaşmak çok çirkin bir ifade ama eşi ölen, boşanan, evlenmeden önce ilişkisi olan herkes girer bunun içine ne alaka yani ortada aldatma yok, çok eşlilik yokken bu kadar ağır ithamlar gereksiz ve yakışıksız.

asıl sizin yazdıklarınızın konuyla bir alakası yok. konudaki durum yeterince kötü ama sizin itham ettiğiniz şekilde değil.

adamın yaptığı büyük terbiyesizlik ama olan olmuş
empati kuracak olursam eş olarak iyiyse ve bu konu dışında başka bir eksisi yoksa bir süre mesafeli olarak ilişkimi devam ettiririm ve çocugu da nüfusuna alması için baskı yaparım
Olur da almazsa o zaman boşanmayı düşünürüm
Kendi çocugunu iplemeyen bi adamla ömür geçiremezdim herhalde ya
Evlilikten önce olmuş bir olay için de kendimi yiyip bitiremem ama bu asla gizlenmemesi gereken bir olaydı

hanımefendi bu olay evlilikten önce olmuş

ben senelerce üreme biyolojisi çalışmış akademisyen bir insanım emin olun ben de cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında epey bir fikre sahibim ama

ne alaka yani burada aldatma durumu yok, kaldı ki her aldatan sağlık kontrollerini olmayan seks işçileriyle aldatmıyor olayı nereden nereye getirdiniz....
resmen rus diye kadını eskort ilan ediyorsunuz! ne münasebet?
ayrıca bedeni başka biriyle paylaşmak çok çirkin bir ifade ama eşi ölen, boşanan, evlenmeden önce ilişkisi olan herkes girer bunun içine ne alaka yani ortada aldatma yok, çok eşlilik yokken bu kadar ağır ithamlar gereksiz ve yakışıksız.

asıl sizin yazdıklarınızın konuyla bir alakası yok. konudaki durum yeterince kötü ama sizin itham ettiğiniz şekilde değil.
Sevgili migrenimsi galiba siz de yurt dışındasınız. Saat farkından dolayı nöbetçi üye olarak takılıyoruz kk da. Gece vardiyası yorumcuları🤪

Sevgili migrenimsi galiba siz de yurt dışındasınız. Saat farkından dolayı nöbetçi üye olarak takılıyoruz kk da. Gece vardiyası yorumcuları🤪
ahaha yok tr'deyim ama proje müdürlerimin çoğu y.dışında

yani y.dışı (şu anda ABD) saatiyle çalışıyorum.

X