Eşimin Cinsellik sorunsalı

Her şeyi düşünmelisin tabii ama bana sanki bahane arıyor gibi geldin. Çocuğun psikolojisi kadar senin psikolojinde önemli. Kaldı ki mutsuz bir anne ne kadar mutlu edebilir?
Canım neden bahane arıyayım ıste en buyuk problemım bu tabıkı bırseylerı baslatıp bıtırırken her evrayı dusunmem lazım suan sadece mutlu olmak ıstyrum gencım guzelım sevmek sevılmek ıstyorum tamam anneyım eyvallah ama kadınım da artık bende bırseyler yasamak ıstıyorum ve ben bunu esımle yasyamıyorum ıstişare ediyorum soyledıklerıne katılıyorum mutsuz bır kadın ne kadar mutlu edebılır mutsuz bır anne ne kadar mutlu edebılır evet doğru ama ben cocugumu gercekten mutlu edıyorum demekkı ben mutlu olsam kımbılır daha nasıl mutlu edıcem

Gencecik güzel kadınsın.sokaktaki bakişlardan falan anlıyorsundur zaten.eee zaten evli değil gibisin.şansını başka erkeklerde dene derim.kaybedecek birşeyin yok ki.bazı konulardaki adamlar çok karakterli, güzel ahlaklı, sevecek oluyor da kadınlar tereddüt ediyor.siz de o bile yok.ne istekli ne güçlü erkekler var bir bilsen.sana da denk gelebilir.bana kaç defa denk geldi.

Evli kadınlar sokakta millete mavi boncuk dağıtmıyor Ferhans. Evli bir kadına başka erkelerde şansını dene demek tavsiyesi ancak senden beklenirdi. Evlilik ne olursa olsun sadakat gerektirir. Tabi "sadakat" ne demek bilmemen çok normal

Eşinizin tedavi olmasi lazim o ayri.
Ama bu konuda sizin de suçunuz yok mu sizce?
Madem boyleydi, daha adam gibi cinsellik yasamadan neden cocuk yaptınız?
Çoğu kadin gibi simdi siz de söz konusu bosanmak olunca cocuk bahanesinin arkasina saklanıyorsunuz.
Halbuki eşinizin çaba sarfetmedigini gorunce daha cocuktan once yapmaniz gereken bosanmakmis.
Çocuk yokken esım bana sıddet uyguladı ıste ben o zaman boşanacaktm tek pısmanlıgım o

Eşinizin tedavi olmasi lazim o ayri.
Ama bu konuda sizin de suçunuz yok mu sizce?
Madem boyleydi, daha adam gibi cinsellik yasamadan neden cocuk yaptınız?
Çoğu kadin gibi simdi siz de söz konusu bosanmak olunca cocuk bahanesinin arkasina saklanıyorsunuz.
Halbuki eşinizin çaba sarfetmedigini gorunce daha cocuktan once yapmaniz gereken bosanmakmis.
Evet. Hani evlenip kucağına şak diye çocuğu almamış. Koca 4 sene var arada

Evli kadınlar sokakta millete mavi boncuk dağıtmıyor Ferhans. Evli bir kadına başka erkelerde şansını dene demek tavsiyesi ancak senden beklenirdi. Evlilik ne olursa olsun sadakat gerektirir. Tabi "sadakat" ne demek bilmemen çok normal
Yavrucuğum yavrucuğum boşanıp da şansını denesin, diğer kadınların boşanmama nedeni diğer erkeklerin olumlu özellikleri sizde o bile yok dedim.yani boşanmak için tereddüt edecek nokta yok demeye getirdim.açık açık herşeyi yazmak mı lazim size?

Yavrucuğum yavrucuğum boşanıp da şansını denesin, diğer kadınların boşanmama nedeni diğer erkeklerin olumlu özellikleri sizde o bile yok dedim.yani boşanmak için tereddüt edecek nokta yok demeye getirdim.açık açık herşeyi yazmak mı lazim size?

Yazdığında hiç boşan diye bir şey yok. Zaten evli gibi değilsin yazmışsın.

eee zaten evli değil gibisin.şansını başka erkeklerde dene derim.kaybedecek birşeyin yok ki.

Gencecik güzel kadınsın.sokaktaki bakişlardan falan anlıyorsundur zaten.eee zaten evli değil gibisin.şansını başka erkeklerde dene derim.kaybedecek birşeyin yok ki.bazı konulardaki adamlar çok karakterli, güzel ahlaklı, sevecek oluyor da kadınlar tereddüt ediyor.siz de o bile yok.ne istekli ne güçlü erkekler var bir bilsen.sana da denk gelebilir.bana kaç defa denk geldi.
Yorumu beğenen arkadaş bu yorumu anlamadı sanırım 🤣🤣🤣🤣🤣

Ferhan kendine gel ne önerdiğinin farkında mısın? Evli kadına git başkasıyla ol diyorsun

Adam (adam demeye bin sahit ister ama neyise) size cocuk olmadan siddet uygulamis. Muhtemelen kompleksleri yüzünden kücük ya 🥒. Yinede cocuk yapmissiniz. Onu gecelim hala aramizda kari koca iliskisi yok. Üstelik gaslightingin aglasini yapiyor. Calisan bir kadinsiniz. Normalde terapi felan öneririm. Ama isin icine siddet girdiyse bosan ve donuna kadar al derim ancak

Vs.

Tanışma yolu hiç yakışmıyor.günlük hayatta olağan akışta biriyle tanişsa tamam diyeceğim.bu arada çocuklu kadınların genç kız gibi ilişki peşinde koşması bence eleştirilecek bir nokta yine de.madem bu kadar ilişki peşindesin o zaman çocuk yaparken de 40 kere düşüneceksin.anneliğin bir onuru olmalı.öyle her aklına eseni yapamazsın.ben 30 yaşında ve bekarım.buna rağmen bağzı şeyleri kendime yakıştıramıyorum.millet de iyice kendini aştı.telefonda tanımadığı etmediği bir herifle cinsellik muhabbeti yapan bir anne.size hoş geliyor mu ?

X