Eşimin Cinsellik sorunsalı

bence annesine söylemeniz iyi olmuş kim ne derse desin

iyi bir kadınsa üzülmüştür.. ben onun annesi olsam sağlam çemkiririm oğluma

çocuğunuz küçük değil cesaret edin ve harekete geçin
8 yıl çok uzun bir süre ve hayat cidden çok kısa

kıskandırsanız acaba gaza gelir mi?
biranda aklıma bu geldi
Çemkirse ne olacak ? Adamın içinden gelmiyor.onun suçu da yok aslında.

8 yıldır böyle ve doktora gitmiyor
Eğer sende sorun olsaydı çoktan esin birini bulurdu boşardı
Ya erkekler hamile karisini aldatiyor nerde kaldi cinsel sorun yasayan karisini mi bos gececek! Bence cinsellik yoksa olmaz! Bizim de cocukla beraber baya sekteye ugradi ama onu uyutup hemen kacamak yapmaya calisiyoruz. Kisa da surse (hizli olmak elzem. Uyanabilir:)) bizi birbirimize bagliyor. Sizi cok iyi anliyorum. Cinsellik olmadan sokaktaki adamdan cok bir farki yok. Cunku baska bi ozelligi de yok sanirim. Oyle olsa doktora giderdi bence.

En son kavgamız da sen beni sevmiyorsun dedim seviyorum bile demedi. O gün birşeyler gerçekten bitti.Evet kaybetme korkusu yok. Ben ona dışardaki adamlardan bir farkın yok benim için onlar da yabancı sende yabancısın dedim. 1. 5 yıl oldu eli elime değmedi bu sevişmek olayları duyguyla yaşanan şeyler pat diye sevişemem ki. Yapamam olmuyor zaten ayrı yatıyoruz
Aldatıyor mu gay mi anlamadım

Bu tip erkeği çevremdeki başarısız evliliklerden biliyorum. Fazla kilo, küçük penis, sıfır libido, sekste felaket beceriksiz ve eşine şiddet uygulamaya yatkın. Böyle bi tip var cidden şimdi beni yine linçlemeyin genelleme yapıyorum diye :KK53: Bunlar bide sosyal medyada oooo seni şuradan kaldırır şuraya vururum sabaha kadar duvardaaan duvara diye yazar durur. Gerçek hayattaysa rekoru 110 saniye.

Bunun tek ilacı popoya tekme. Bas tekmeyi gitsin. Gençliğin sevişmeden heba oluyor tamam ama tek konu bu mu? Sevgi, şevkat gösterilmeden sevildiğini hissedemeden yaşıyorsun. Bu adam düzelmez. Hormonlarında sıkıntı vardır ya da psikolojik bazı durumları vardır onu bilemeyiz. Zaten kendisi de tedavi olmaya hiç istekli değil. E napacaksın o zaman? Popişe tekme.

Mune ablanın dediği gibi para biriktir bir süre sonra boşa gitsin. Hem sevişemiyor hem üstüne de şiddet uyguluyor yani nereden tutsak olmuyor bu adamı boşaaaa boşa boşa hemen.

Bu tip erkeği çevremdeki başarısız evliliklerden biliyorum. Fazla kilo, küçük penis, sıfır libido, sekste felaket beceriksiz ve eşine şiddet uygulamaya yatkın. Böyle bi tip var cidden şimdi beni yine linçlemeyin genelleme yapıyorum diye :KK53: Bunlar bide sosyal medyada oooo seni şuradan kaldırır şuraya vururum sabaha kadar duvardaaan duvara diye yazar durur. Gerçek hayattaysa rekoru 110 saniye.

Bunun tek ilacı popoya tekme. Bas tekmeyi gitsin. Gençliğin sevişmeden heba oluyor tamam ama tek konu bu mu? Sevgi, şevkat gösterilmeden sevildiğini hissedemeden yaşıyorsun. Bu adam düzelmez. Hormonlarında sıkıntı vardır ya da psikolojik bazı durumları vardır onu bilemeyiz. Zaten kendisi de tedavi olmaya hiç istekli değil. E napacaksın o zaman? Popişe tekme.

Mune ablanın dediği gibi para biriktir bir süre sonra boşa gitsin. Hem sevişemiyor hem üstüne de şiddet uyguluyor yani nereden tutsak olmuyor bu adamı boşaaaa boşa boşa hemen.
Benim koca tam, aksine, spor yapar bildiğin vucut yaptı, pipi de iyi 🤭 hani boyu posu iyi bakardakendine ama bizde şefkat duygusu mu onde bilmiyorum. Benim de onla sevişelim yok mesela. Uzaklastıkca uzaklaştık. Hiç aramıyoruz. Evet böyle ilerlemez ama boşansakta cocuklar. Bir de herkese anlat. Bilemiyorum böylesi kolayına gelıyor sanırım.

Benim koca tam, aksine, spor yapar bildiğin vucut yaptı, pipi de iyi 🤭 hani boyu posu iyi bakardakendine ama bizde şefkat duygusu mu onde bilmiyorum. Benim de onla sevişelim yok mesela. Uzaklastıkca uzaklaştık. Hiç aramıyoruz. Evet böyle ilerlemez ama boşansakta cocuklar. Bir de herkese anlat. Bilemiyorum böylesi kolayına gelıyor sanırım.
Ya çok tatlısınız güldüm yorumunuza. Pipi de iyi :KK70: Ama sizin durumunuz terapiyle çözülebilir gibi duruyor bence hemen boşanma diye düşünmeyin.

Hiç kimse sormamış ben merak ettim.Ne is yapıyosun canım bir meslek sahibimisin yoksa asgari ucretle mi çalışıyosun.Oturdugunuz ev kiramı kendinizinmi yani evliykenmi alındı?Bunlar aslinda onemli olan.Yani boşansan.mal paylaşımı olabilecek koşullar varmı?Mutsuz sevgisiz ailede büyüyen cocuk da mutsuz olur.Çocuk icin ite kaka evlilik yürutmeye çalışmak ,o çocuğa yapılacak en büyuk haksızlık bence

X