Eşimin Cinsellik sorunsalı

Selam hanımlar, nasılsınız uzun oldu görüşemedik
Kızlar eşimin evlendiğimiz ilk günden beri cinsel problemleri var. Yani tam ilişkiye gireceğiz adm boşalıyor ve aramızda bır bırlesme olmadan hersey bitiyor.Defalarca doktora gitmesı yönünde konuştum artık en son boşanacağım dedim. Evlendiğim günden beri 1 kere bile sağlıklı bir ilişkim olmadı, boşalmadım. 8 yıllık evliyim ve son 4 yıldır oğlumda hayatımızda.Oğlum olduktan sonra herşey bitti gibi. Eşimin insan olarak cok seviyorum ama ben artık eş olarak bır erkek olarak sevmediğimi hissettim.Çocuğum için katlanıyorum bunu onun yuzunede söyledım. Sevgisiz geçiyor yıllar. İnanın cokta guzel bır kadınım ama esımın bana nefsı uyanmıyor. Kıçımı acsam bakmıyor. Sarılma öpüşme yok. Son 1.5 yıldır ılıskı denemıyoruz bıle.Aynı evde ev arkadaşıyız eş değiliz. Sevgisizim cok mutsuzum. Boşansam nereye gıdıcem bu pahalılıkta nasıl gecıneceğım. Çocuğum kucuk en azından o bıraz buyuk olsa göze alabılırım ama dayanamıyorum artık.Bu bana yapılan en buyuk haksızlık. Kendı anneme de söyledım kır dızını otur. Nasıl oturayım bır ınsan sevgısız nasıl yasar?
Eğer boşanmak istemiyorum veya şu an olmaz diyosanız ne yapın edin beraber terapi alın ama sanırım daha mantıklı olan işinizde varmış para biriktirip eve çıkabilcek duruma gelip boşanmak olurdu. Zaten çocuk için nafaka da alacaksınız.

Benım eşimde güya 1.5 yıldır duruyor. Yani karşı konulamaz bir kadınım. Artık sorunun onda olduğuna eminim karşı taraf yaklaşmayınca sizde yapamıyorsunuz ve artık zaten benim de isteğim ona karşı kalmadı.
Size karşı duyarsizlasmis demekki 8 yılda.Malum erkekler çabuk tuketiyorlar

Eşinizde erken boşalma sorunu var. Cinselliğin olmadığı bir evlilik olmaz. Doktora gitmiyorsa, boşanın.
Eşinizin farklı bir cinsel eğilimi olabilir mi?
Farklı cinsel eğilimi olan erkek hiç boşalamaz. Benim bir tane sevgilim gaymiş. Sonradan öğrendim. Yakınlaştığımızda resmen eziyet çekiyordu. Bazen durduk yere ağlıyordu. “Çok günah işledim” filan diye. Paravan evlilik yapmak istedi aklı sıra.

Eşinizde erken boşalma sorunu var. Cinselliğin olmadığı bir evlilik olmaz. Doktora gitmiyorsa, boşanın.

Farklı cinsel eğilimi olan erkek hiç boşalamaz. Benim bir tane sevgilim gaymiş. Sonradan öğrendim. Yakınlaştığımızda resmen eziyet çekiyordu. Bazen durduk yere ağlıyordu. “Çok günah işledim” filan diye. Paravan evlilik yapmak istedi aklı sıra.
Çocukları olup sonradan açıklayan kişiler oluyor ama 😕

8 senedir vajinayı gördüğü gibi boşalan bir adamla niye evlilik sürdürdünüz, ne umarak hamile kaldınız? Şimdi yalandan çocuğum için katlanıyorum demeyin. Çocuklar katlanan anne değil güçlü, mutlu anneler isterler.
Ben zaten güçlü bir kadınım şimdi ayrıldığımda çalışırken çocuğumla ılgılenecek bır ınsana ıhtıyacım var benım oğlum bana çok düşkün işten çıkıp onunla ilgilensem nasıl geçineceğim. Çalışsam çocukla kim ilgilecek okul dışında en büyük problemim bu

Ben zaten güçlü bir kadınım şimdi ayrıldığımda çalışırken çocuğumla ılgılenecek bır ınsana ıhtıyacım var benım oğlum bana çok düşkün işten çıkıp onunla ilgilensem nasıl geçineceğim. Çalışsam çocukla kim ilgilecek okul dışında en büyük problemim bu
Çocuğum için katlanıyorum demeyin güçlüyseniz. Kreş saatleri sizin iş saatinize göre ayarlanamaz mı? Çalışan anneler nasil bir çözüm üretiyorsa siz de öyle üretirsiniz.

Canım ev evlendiğimizde vardı. + Kazanımlarımız oldu mal paylaşımı olucak sekılde. Asgari ücretle çalışmıyorum 10 ooo cıvarı maas alıyorum. Herseyi ölçüp tartıyorum yanlış yapmak istemiyorum ama mutsuzum. Farkındayım çocuk için yürümeye çalışan bir evlillik istemiyorum zaten.
Yavrunla başını sokacak bir evin olması icin mevcuttaki eve şerh koydur canım.Boşanma konusu gündeme gelmeden maddi koşulları hazırlaman lazım.Gerisi gelir çorap söküğü gibi.Senin hakkına giriyo bu adam.

Kızlar eşimin evlendiğimiz ilk günden beri cinsel problemleri var. Yani tam ilişkiye gireceğiz adm boşalıyor ve aramızda bır bırlesme olmadan hersey bitiyor.Defalarca doktora gitmesı yönünde konuştum artık en son boşanacağım dedim. Evlendiğim günden beri 1 kere bile sağlıklı bir ilişkim olmadı, boşalmadım. 8 yıllık evliyim ve son 4 yıldır oğlumda hayatımızda.Oğlum olduktan sonra herşey bitti gibi. Eşimin insan olarak cok seviyorum ama ben artık eş olarak bır erkek olarak sevmediğimi hissettim.Çocuğum için katlanıyorum bunu onun yuzunede söyledım. Sevgisiz geçiyor yıllar. İnanın cokta guzel bır kadınım ama esımın bana nefsı uyanmıyor. Kıçımı acsam bakmıyor. Sarılma öpüşme yok. Son 1.5 yıldır ılıskı denemıyoruz bıle.Aynı evde ev arkadaşıyız eş değiliz. Sevgisizim cok mutsuzum. Boşansam nereye gıdıcem bu pahalılıkta nasıl gecıneceğım. Çocuğum kucuk en azından o bıraz buyuk olsa göze alabılırım ama dayanamıyorum artık.Bu bana yapılan en buyuk haksızlık. Kendı anneme de söyledım kır dızını otur. Nasıl oturayım bır ınsan sevgısız nasıl yasar?
Niye hemen boşan et diyorlar anlamıyorum .bence nefsini uyandiriyorsunuzki hemen boşalıyor .geç boşalması için spreyler oluyor onları kullanabilirsiniz .belkide eşiniz elini kullanarak boşalıyor huy edinmiştir bu tür insanların cinsellikleri problemli
Eşiniz el ile boşalmayı alışkanlık etmiş olabilir .bu tür insanların cinsel hayatlari problemli oluyor .Türkiye şartlarında bence bir sürü erkekte bu problem var .çoğu kadın bosalamiyor .ben boşandım .bu nedenle değil tabi ben çözümü geciktirici spreyde bulmustum .yine boşalmadim hiç .ama en azından esim geç boşalıyordu .kafada bitiyor biraz .psikologada gittik terapi almakta fayda var bu alanda uzmanlaşmış psikologlar var .esinle oturup konuş sorununu .en azından anlasabiliyormussunuz .gerçek şu ,devir çok zor kötü insan çok normal insan yok erkekler tuhaf .ben soğudum cinsellikten iyi davransaydi oda yeterdi .bende evliligim boyunca hicbirsey anlamadim üstüne soğudum hiç öyle bir arayisim yok artık. boşa ilişki yaşamaktansa yaşamamak daha iyi .en çok o yıpratıyor .beni soğutan o oldu .

X