Eşimin Eski Sevgilisi.

Hala birşeyler hissediyor olsa, eşin bu konuyu seninle paylaşmazdı.Yoktu der geçerdi.
Aldatılmış üstelik, hem de askerdeyken. Bu doğruysa eğer, aklına geliyorsa bile kötü şekilde geliyordur ancak.
Yakınlaşmalarına gelince, 4.5 yıllık ilişkide bunlar olabiliyor maalesef, erkekler buna normal bakıyor.
Biraz fazla kurcalıyorsun gibi geldi.

Malesef ben biraz detayciyim ama haklısın olumsuz düşünmemem gerek.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rahat batması sendromu:KK53:

Siz hatırlatana kadar gelmemiştir bence, gelse bile iyi bir şekilde anmıyordur.:KK47:

Selam arkadaşlar. Öğrendiğimden beri içimde bir şekilde beni rahatsız eden bu durumu sizinle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum. Ben 1 küsür senedir evliyim eşimle severek evlendik iki hafta önce eşimle otururken askerlik anılarını anlatıyordu işte komik güldük falan bende ona askerdeyken seni bekliyen varmıydi dedim konuyu geçiştirdi nasıl oraya getirdin falan dedi bende diretince anlattı. Eşim 2010 da askere gitmiş iki sene geçikmeli 4 buçuk sene biri varmış hayatında ama bu kızla ( birlikte olmak hariç cinsel şeyler yaşamışlar yakınlasmislar baya) neyse eşimin bu kıza hep bir güvensizligi varmış sonra eşim askere gitmiş bir süre sonra öğrenmiş ki kız eşimi aldatmış sonra ayrılmışlar daha sonra kız eşime geri dönmek istemiş ama eşim istememiş hiç bir şekilde konuşmamış bile eşim o kızdan ayrıldıktan 2 sene sonra biz tanıştık çok şükür mutlu bir yuvamiz var birbirimizi çok seviyoruz en önemlisi aramızda güven var. Eşim bunları anlattıktan sonra benim bir suratım değişti bana eğer ona güvenim olsaydı askere giderken söz keserdik dedi. Eşimin samimiyetine güveniyorum ama yapımdan dolayı aklıma yinede geliyo 4 buçuk sene sevgililermis yakınlaşma falan yaşamışlar sizce eşimin aklına geliyomudur ?

Yahu neden gelsin ki aklına Allah aşkına konuyu açan sensin hatta ısrar edip açan sensin hepimizin evlenmeden önce hayatına giren insanlar olmadı mı oldu ne oldu bitti gitti geçmişte kaldı bana kalırsa çok takılma bunlara kafana taktıkça durduk yere huzursuz olur eşinede yansıtırsın bu olanları yapma alla sen :KK19:

Selam arkadaşlar. Öğrendiğimden beri içimde bir şekilde beni rahatsız eden bu durumu sizinle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum. Ben 1 küsür senedir evliyim eşimle severek evlendik iki hafta önce eşimle otururken askerlik anılarını anlatıyordu işte komik güldük falan bende ona askerdeyken seni bekliyen varmıydi dedim konuyu geçiştirdi nasıl oraya getirdin falan dedi bende diretince anlattı. Eşim 2010 da askere gitmiş iki sene geçikmeli 4 buçuk sene biri varmış hayatında ama bu kızla ( birlikte olmak hariç cinsel şeyler yaşamışlar yakınlasmislar baya) neyse eşimin bu kıza hep bir güvensizligi varmış sonra eşim askere gitmiş bir süre sonra öğrenmiş ki kız eşimi aldatmış sonra ayrılmışlar daha sonra kız eşime geri dönmek istemiş ama eşim istememiş hiç bir şekilde konuşmamış bile eşim o kızdan ayrıldıktan 2 sene sonra biz tanıştık çok şükür mutlu bir yuvamiz var birbirimizi çok seviyoruz en önemlisi aramızda güven var. Eşim bunları anlattıktan sonra benim bir suratım değişti bana eğer ona güvenim olsaydı askere giderken söz keserdik dedi. Eşimin samimiyetine güveniyorum ama yapımdan dolayı aklıma yinede geliyo 4 buçuk sene sevgililermis yakınlaşma falan yaşamışlar sizce eşimin aklına geliyomudur ?

geçmişi gömün artık..geçmişte kalsın.
her erkeğin evlenmeden önce sevgilisi olmuştur hemen hemen.
benim eşimin de oldu..oturup acaba düşünüyor mudur diye kendimi mi yiyim..sen hayatına bak..eşinle güününü gün et..boş ver.

geçmişi gömün artık..geçmişte kalsın.
her erkeğin evlenmeden önce sevgilisi olmuştur hemen hemen.
benim eşimin de oldu..oturup acaba düşünüyor mudur diye kendimi mi yiyim..sen hayatına bak..eşinle güününü gün et..boş ver.

En mantıklısı bu canım güzel bir yuvam var çok şükür kendi kendime kuruntu yapmışım.

Niye aklına gelsin ki. Tamam bir şeyler yaşanmış iyi ya da kötü ama sonuçta aldatılmış eşiniz. Bunu ona yapan birini güzel bir şekilde hatırlayacağını sanmıyorum. Kaldı ki üstünden zaman geçmiş. Sizi sevmiş,evlenmiş. Bu saatten sonra neden aklına gelsin.Sizden öncesi sizi ilgilendirmez ki. Bunu düşünürseniz kendinizi yıpratırsınız. Bunu dışa vurursanız da ilişkinizi yıpratırsınız. Yok yere böyle durumlara girmeyin derim.

Geçmişi deşeceğinize geleceğinize odaklanın ama biz kadınlar değil mi ? :)

Zaman zaman aklına gelir mi evet gelir senin hiç mi gelmiyor ?

Ama eşinin aklına nefret ile gelir eşin sezmişki askerlik öncesi yüzük vs takmamış kızı çözmüş demek ki oda eğlencesine bakmış gerçekten sevseydi yada dediği gibi güvenseydi o kız olurdu hayatında siz değil. Şuan aklına tek getireceği o kızın ne olduğu ve sizin gibi bir eşe iyi ki sahip olduğudur.

Sormayın sorgulatmayın geleceğinize kenetlenin siz unutmayın her erkeğinde her kadının da geçmişinde mutlak bir yarası vardır ama geçmiş bu adı üstünde şimdi ve yarınlar önemli.

Geçmişi deşeceğinize geleceğinize odaklanın ama biz kadınlar değil mi ? :)

Zaman zaman aklına gelir mi evet gelir senin hiç mi gelmiyor ?

Ama eşinin aklına nefret ile gelir eşin sezmişki askerlik öncesi yüzük vs takmamış kızı çözmüş demek ki oda eğlencesine bakmış gerçekten sevseydi yada dediği gibi güvenseydi o kız olurdu hayatında siz değil. Şuan aklına tek getireceği o kızın ne olduğu ve sizin gibi bir eşe iyi ki sahip olduğudur.

Sormayın sorgulatmayın geleceğinize kenetlenin siz unutmayın her erkeğinde her kadının da geçmişinde mutlak bir yarası vardır ama geçmiş bu adı üstünde şimdi ve yarınlar önemli.

Yorumunuz için teşekkür ederim haklısınız.:)

Niye aklına gelsin ki. Tamam bir şeyler yaşanmış iyi ya da kötü ama sonuçta aldatılmış eşiniz. Bunu ona yapan birini güzel bir şekilde hatırlayacağını sanmıyorum. Kaldı ki üstünden zaman geçmiş. Sizi sevmiş,evlenmiş. Bu saatten sonra neden aklına gelsin.Sizden öncesi sizi ilgilendirmez ki. Bunu düşünürseniz kendinizi yıpratırsınız. Bunu dışa vurursanız da ilişkinizi yıpratırsınız. Yok yere böyle durumlara girmeyin derim.

Haklısınız böyle düşüncelerle kafamı meşgül etmemem lazım teşekkürler.

ayni problem bende de war cok takintiliyim , ufak birseydn etkilenyorum ve cikmiyor aklimdan. Banada yardim edin icimdn bunu nasl atarim

dertsiz hayatınıza dert sokmayın, biz kadınların huyudur zaten eskiyi deşeriz, sonra da kafaya takarız. ben de sizden farksızım.
naçizane önerim, takılıp kafanızı bulandırmayın, eşiniz niye onu düşünsün ki, aldatılmış.
hangimiz bizi aldatanı sevgiyle anarız.

Durduk yere kaafani nelere takiyosun. 2 senelk evliligin varms smdiye kadr aklina gelmemis, simdiden sonrada booe seyler dusunme derim. Ortada bisi yoken tatsizliga ne gerek var ki.

dertsiz hayatınıza dert sokmayın, biz kadınların huyudur zaten eskiyi deşeriz, sonra da kafaya takarız. ben de sizden farksızım.
naçizane önerim, takılıp kafanızı bulandırmayın, eşiniz niye onu düşünsün ki, aldatılmış.
hangimiz bizi aldatanı sevgiyle anarız.

Evet yorumunuz için teşekkürler kafama takıp kendimi sıkmıycam.

Sende ne gibi sorunlar oluyo canım ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOT

Eşimii çok seviyorum aramızda herhangi bir problem yok. biz yaklaşık 6 yıldır beraberiz 2 yıla yakında evliyiz. Benden öncesi vardı illaki kendi kendime kuruntumu yapıyorum bilmiyorum.Aslında birşey yapmıyor herşey dilinde tabi buda beni huylandırıyor . Ben evlendikten sonra farklı ile yerleştim ailemde yok kendimi yanlız hissettikçe saçma sapan şeyleri düşünüyorum bunlar gibi

Durduk yere kaafani nelere takiyosun. 2 senelk evliligin varms smdiye kadr aklina gelmemis, simdiden sonrada booe seyler dusunme derim. Ortada bisi yoken tatsizliga ne gerek var ki.

Evet ama insanın aklına takılıyo yinede ama saçma bir düşünceymiş onu anladım.

aklına geliyodur neden gelmesin kimin aklına gelmiyoki eski sevgilisi beynimize format atamıyoruz sonuçta

mesela geçen benim 12 sene önceki sevgilim aklıma geldi durduk yere

hatta facebooktan bile baktım napmıs acaba diye

eeee nolcak şimdi ne değişti benim hayatımda aklıma geldi diye :)))

X