Eşimin eski sevgilisiyle konuşmaları

Yıldız Tilbe :" hiçbir şey problem değil yine görüşürüz yaniii" durumu olmuş biraz bence olay çıkartın üzülüp kendi kendinize onun sizi ikna etmesini beklemeyin yoksa arkası gelir söylim bazı durumlarda medenice konuşmak işe yaramıyor bu durumu sessizce sonlandırmazsan iyi veya kötü niyet beni alâkadar etmez ikinizide rezil ederim boşanırız yada erkek ol unutamadıysan git onu kendine eş yap beni aldatıp kendini düşürme de ..

Evli olsanız eski erkek arkadaşınızla zırt pırt iletişime geçer misiniz? Hiç bir şey yoksa eski erkek arkadaşım yanlış anlayabilir diye iletişime geçmem ben.

Eğer cevabınız hayırsa bu adamın yaptığını da yanlış buluyorsunuz demektir.

Bu erkeklerın mantıgını hiç anlamıyorum karısı aynısını yapsa kan dökecek ama kendisi iyi niyetli hastir lann ordan külahıma anlat

hayır görmedim açıkçası fotoğrafları. ama her zaman bu eski sevgilisinden bir arkadaş diye bahsediyordu. bu kızın o oldugunu sonradan yani 1 hafta önce anladım. bendeki bu saflık..
Sen bence gözünü ayırma üstünden ve sana bir yanlış yapılırsa sende o kızın kocasına ulaş herşeyi anlat ve onu bu yaptığı şey için pişman et

Evet yeniden denemişler ,olmamış , ayrılmışlar.

Çalışılan sektörü bilmiyoruz , acente ve bayi bağlantılı işlerde işle alakalı iletişim devam edebiliyor.

Hatta bazı sektörlerde yapılan organizasyonlarda aynı masayı paylaşmak dahi gerekebiliyor.

Kapanıp gitmiş bir hikayeyi diğer insanların ağzına sakız etmeden , anlatmadan medeni bir şekilde karşılaşınca selam vermek ve işle alakalı konuşmak normal.

Konu sahibi 3 aylık evli , mesajlar 6 ay öncesine dayanıyor. Adamın aklı hala geçmişte olsa evlenmezdi.

Adam arkadaşına hava atmak ve böbürlenmek için saçma ve çirkin bir yol izlemiş.

M meliike34 2,5 senedir adamı tanıyan sizsiniz. Aklınız ve kalbinizden geçenlere bakın. Alacağınız karar hakkınızda hayırlı olsun.

Yalniz o kadına da ve kocasına da 2 çift laf söyleyin. Ayrica kadının kocası duyunca bu sohbetleri yine eşiniz rahat olacak mi acaba

Sorunuzu yanlış bulduğum için araya girme gereği duydum. Zira konu sahibesi "bence exle arkadaş kalınabilir" deseydi bile bu cevap kocasının yaptıkları normalleştirmeyecekti.

Sevgili olsanız direkt ayrılın denebilecek bir konu ama evli olunca uyar et diyoruz bilmiyorum mide bulandırıcı bir durum ve eşinizin aklı hala o eskide belli ki. Size saygısı yok ve konuşmalar iyi niyetli değil arkadaşına ss attığına göre duygular belli

Evlilik, sevgililik gibi bu tür hatalarda bitebilecek bir şey değil bu yüzden çok düşünerek evlenmek gerekiyor. Bu tam bir aldatma sayılmasa da bence kalben ve fikren aldatma bence. Karşılıklı unutamama durumu var gibi. Çok hassas bir konu ama bir kadın olarak kimsenin içinde olmak istemediği bir durum gerçekten. Genel olarak eşinizin size davranışları içten, sevgisini hissettirebilen, düşünceli biriyse sert bir konuşma ve bir rest çekme ile kendisini toparlayabilir evliliğinize güveniyorsanız yapıcı davranabilirsiniz. Ama ne olursa olsun öncelikle ben direkt engellemesinden yanayım. Daha sonra da bir rest çekip ciddi bir konuşma ile hatasını anlayacak biriyse zaten her şey yoluna girer, bu süreçte de biraz kendi ilginizi çekerseniz size daha fazla odaklanabilir böylelikle kaybetme korkusu yaşatabilirsiniz, üzerinize düşebilir sizinle daha fazla ilgilenmeye çalışabilir. Umarım her şey yoluna girer mutluluklar

iyi akşamlar tekrardan evet eve geldi ama ailem onu asla içeri almadı. 5 10dk bekledi gitti. kapıya gelip dediği şey " o kızın hiçbir suçu yok ayıbı kocasına sen bana ayıp etme şu sebepten dolayı" diyor. senin niyetin ayrılmaktı zaten bu küçük meseleyi büyüttün sana da gidiş bileti çıktı diyor hala. ne kadar arsız insan. boşanacağımı avukatla görüşeceğimi söylediğimde resmen çıldırdı. buna izin vermicem uğraşabildiğin kadar uğraş ben senin için canımı veririm diyor.

Allah aşkına onun kocasına da söylicem sorun yoksa herkes icin sorun olmasın deyin ne diyecek anaca pislik. Sınır oldum. Allah gönlünuze göre versin insalah

canını mı verirmiş gitsin ötede versin
Özür dileyeceği yerde hala kendini haklı görmesi ne kadar pişkin ve utanmaz olduğunu gösteriyor zaten
Salın ipini gitsin sizi tahrik etmesine izin vermeyin çok iyi bir manipülatör belli ki

Restinizi çekmekle çok iyi yapmışsınız
Tabii yaptıkları yanlış olsa da hemen boşanın demeye dilimiz varmıyor belki bir ihtimal sadece egosunu okşamasının peşindeydi. Ama hala kadının ayıbı kocasına demesine anlam veremedim. Kadının sırnaştıgının iması mı bu? Ben yüz vermedim bana ayıp ediyorsun mu demiş oluyor?
Bir süre gözlemleyin gerçekten pişman mı sizi geri kazanmaya çabalıyor mu? Ona göre hareket edersiniz.

ben senin için canımı veririm diyor.
Oysaki bunca dramaya gerek bile yok. Ölüp dirileceğine alt tarafı o kadını hayatından çıkartacak. Yaptığı saçmalığı kabul edip güveninizi kazanmaya ve yuvasını kurtarmaya çalışacak…Ama daha halen “kocasına ayıp” diyor sizi suçluyor gel de çıldırma. Kadının yediği b*k kocasını ilgilendirir evet ama eşinizin yaptığı sizi ilgilendirir, ne saçma bir bakış açısı ya. Ailenizin arkanızda durmasına çok sevindim. Yani o adama da pes gerçektende eğer ki bu durumu bilipte müdahale etmiyorsa sesini çıkartmıyorsa o da sorunlu biri belli ki.

Allah yardimcin olsun cocuk falan yapma

Ay ailenizin arkanizda olmasına çok sevindim. Adama bak ya

Eşinizin sözlerine bakılınca onu unutamadığını görüyorum. Eski sevgilisi hayatına devam etmiş. Kız evliliğinde mutlu mutsuz seviyor sevmiyor mühim değil. Görünen o ki onunla veya onsuz noktasındaki seçimi yapamamış. Eşinizde ben de hayatıma bakayım demiş ama o hala bir yerlerde kalmış. Bu durumu eşinizin arkadaş çevreside biliyor üstelik. Ne kötü bir çevreki evlisin sen bu işten sıyrıl demek yerine eşinizin mesajları göndermekten çekinmeyeceği bir grup olmuşlar. Eşiniz bir gün yakalanma ve olayların büyüme ihtimaline karşı her şeyi düşünmüş. Bu demek oluyor ki o da yanlışın farkında bile isteye yapıyor. Bu sevgililik olsa ardınıza bakmadan gidersiniz. Evlilik olduğu için böyle git gel durumundasınız diye tahmin ediyorum. Bakın bu daha yolun başı ortada hiç bir şey yokken eski sevgili ile görüşen bir adam yarın hayatta zorluklar yaşadığınız bir anda başka yollara da başvurabilir. Güven tek kullanımlık. Yerinizde olsam elinizde görüntü vs var ise bulduğum twitler dahil her şeyi güzel bir yazar ve kadının da eşine gönderirdim. Sebebi ise şu kimse kimsenin hayatına bu şekilde zarar veremez bazı şeylerin toplumsal cezası vardır ve bunu yapan sonuçlarına da katlanmalıdır. Ha bu arada eşinizin ailesine de söyleyin herkes kimin ne olduğunu bilmeli. Herkes tercihlerinin sonucunu yaşar. Siz hiç bir şey kaybetmezsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…