eşimin her gün cinsellik beklentisi

Cinsellikte eşine karşılık vermeyen taraf hep zararlı çıkıyor. Uzun zaman seyrek isteyen reddeden taraftım evliliğim çatırdadı. Sorunu çözmek için gerekenleri tespit ettim uyguladım isteğimi arttıracak takviyeler aldım ve eşimin hızına yetiştim. Bunun da hiç zararını görmedim aksine mutluluğumuz arttı. Durumdan ben de gayet hoşnutum zorlama değil yani. Üstelik ben iki çocuklu çalışan bir insanım, sizin çocuk gibi bir engeliniz de yokken bu konuda ona uyum sağlamanın gereklerini yaparsanız emin olun evliliğiniz güçlenir. Bu işin inadı söz sahibi olması kontrolü elinde bulu durması falan olmaz. Tek angaryası bir duştur hepsi bu
Ben de tavsiylerinizi beğenenlerdenim. Yazılarınızı da özümseye özümseye okuyanlardanim😇

yeni evli sayılırız, 7 ay oldu. büyük ihtimalle normal diyeceksiniz.eşimin beklentisi her istediğinde olması, her gün olması.

bense eşimle en fazla 2 gün ara verdiğim oluyor. nadiren de 3 gün geçebiliyor. ama eşime bugün yapmasak dediğimde aşırı triplere giriyor. Surat asıyor. kaç yıllık evli gibiyiz diyor. bugün de ben uyuyacam deyip kapıyı biraz çarptı gidince. öyle kötü sözler söylemiyor ama sanki ben kadınlık yapmıyormuşum gibi hissettiriyor. ancak 2 gün çok fazla süre değil gibi geliyor bana.

bir de benim çözülemeyen bir acı problemi vardı, eskisi kadar değil ama hala sıkıntı yaşıyorum. yani ara vermeyince o bölgede çok acı oluyor. bunu da eşim anlayışla karşılıyor çoğu zaman ama bu surat asması bana kendimi kötü hissettiriyor.
Zamanla normale dönecek.Sonra sen onu kovalacaksin😅Demişti dersinnnn

işte bu sebeple cinsel uyum önemli. şimdi uyumsuzluklar yaşıyorsunuz bir dönem gelecek uyumlu hale geleceksiniz hatta bir dönem gelecek sizin arzularınızı karşılayamayacak
o dönem geldiğinde buraya eşim ihtiyaçlarımı gideremiyor diye başlık açmayınız :)

Bence hergun olması zaten çok normal bişey değil, 2-3 günde bir normal. Siz seks robotu değilsiniz, yeni evli olmak da her gün her dakka tavşanlar gibi sevişmek değil. O gün canınız sevişmek değil de sarılıp yatmak istemiştir, erkenden uyumak istemiştir. Ben olsam bu tavra sessiz kalmazdim, çünkü eşiniz günde beş kere isteyen bi adam olsaydı ona da bi mazeret bulurdu. Ben bu surat asmalardan birinde kavga çıkarmanız taraftarıyım, çünkü her istediği olmadığında surat asmak kapı çarpmak da bence psikolojik şiddet. O ne öyle doktor randevusu gibi herrr gün bir doz kesin sevisilecek. Eşinizin tavrı çok itici, kocalarının ilgisizliginden şikayet eden kadınların objektiflikten uzak yorumlarina da aldırış etmeyin derim. Herşeyin dengelisi güzel, aşırısı değil.

Hergun isteme icin tavsiyeniz varmi ne yiyip ne iciyo bunlar bak buda onemli bi cok kadin bundan muzdarip 😂 ama hergun degilde 2 gunde bir kafi suan sizin icin bencede
çokta sağlıksız besleniyor. hiç sebze yemez, hep fast food. gerçi seks anında çabuk yoruluyor gibi. belki benimki de ilerde erken yaşta çökecek orasını bilemiyorum 😂
ben istemedikçe o istiyor neden olarak bunu görüyorum belki gerçekten isteklerine cevap verebilsem o da bıkacak, kaçan kovalanıyor misali 😅

çokta sağlıksız besleniyor. hiç sebze yemez, hep fast food. gerçi seks anında çabuk yoruluyor gibi. belki benimki de ilerde erken yaşta çökecek orasını bilemiyorum 😂
ben istemedikçe o istiyor neden olarak bunu görüyorum belki gerçekten isteklerine cevap verebilsem o da bıkacak, kaçan kovalanıyor misali 😅
Yatak odasında tabu olmaz, yavaş yavaş kurtulmaya çalış onlardan sağlığına zarar vermeyeceklerse tabi, keyif almaya çalış burada sana yardımı olacak çok konu var, konuları oku, duruma olumlu bakmaya çalış, kocan haklı günde 3 defaya hayor demeyecek adam da var ya onlardan olsaydı eşin, her gün yeni evli biri için çok değil

Benim eşim de ben istekli olduğum için mi kaçıyor acaba?😞

Benim eşim de ben istekli olduğum için mi kaçıyor acaba?😞
sağlık sorunları, psikolojik sorunları olabilir ama bunlar varsa ya da hiçbir şey yoksa bile üsteledikçe daha ters tepiyor bunu biliyorum. benim ablam sürekli dile getirirdi, kocası ablamı suçlardı, kendindeki problemi görmezden gelirdi. bir şekilde kavga çıkardı sürekli. doktora gitmek istemezdi. onlarda aylarca ilişki denen şey yoktu.

yani çözümü illa ki oturup konuşmaktır ama eşin yapısına da bağlı. yalnız sürekli konuşmak, üstelemek bunlar daha kötü etkiliyor diye düşünüyorum.

bende de tam tersi işte iki güne bir oluyor. ben normal olduğunu düşünüyorum. yine de tartışma, küslük çıkıyor.

sağlık sorunları, psikolojik sorunları olabilir ama bunlar varsa ya da hiçbir şey yoksa bile üsteledikçe daha ters tepiyor bunu biliyorum. benim ablam sürekli dile getirirdi, kocası ablamı suçlardı, kendindeki problemi görmezden gelirdi. bir şekilde kavga çıkardı sürekli. doktora gitmek istemezdi. onlarda aylarca ilişki denen şey yoktu.

yani çözümü illa ki oturup konuşmaktır ama eşin yapısına da bağlı. yalnız sürekli konuşmak, üstelemek bunlar daha kötü etkiliyor diye düşünüyorum.

bende de tam tersi işte iki güne bir oluyor. ben normal olduğunu düşünüyorum. yine de tartışma, küslük çıkıyor.
Ben olmadıkça daha fazla üsteliyorum, üsteledikçe daha da kötü oluyor ve oldu, yeni evli sayıldığımız halde..
Keşke çiftlerin libidoları birbirine denk olsa

X