Eşimin ipini çekmeli miyim?

Zerdustt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2022
26
36
28
Kızlar bı kaç gün önce başlık açmıştım "erkekler neden evlenince sıkıcıdır?"diye. Sanırım neden sıkıcı olduğunu buldum. Telefonunda arkadaşından gelen bı mesaj gördüm şey yazıyordu"- şu fotonu attım kıza." Fotoğraf Yok, silinmiş yada profil resminden bahsediyor ondada ikimizin resmi var. Ya birisi tanışmak istedi buda resmimizi attı yâda baya baya biriyle flört etmeye yâda ettirilmeye çalışılıyor. Yarın arkadaşını aratip çaktırmadan hangi fotoğrafı attın kıza ne dedi falan dedirtcem. Arkadaşı yerse söyler kime ne attığını ama bı numara yapmaya kalkisirsa kocam telefonda. belli ederse benim arttığımi o zaman ne yaparım bilmiyorum.

Ya kusura bakma ama cok saçma bir plan eşine arattirip soylettirmek nedir ya her türlü arkadaşı anlar davayi yalan söyler ya da diyelim ki gerçeği söyledi esin ne diyecek sana ? Ya işte o yapmış benim haberim yok onun oyunu bu benim alakam yok vs..bacım sen kaos arıyorsun sadece aklı başında insan gibi yap al eline telefonu oğlum kız güzel.mi foto atsana ne dedi diye kendin esinmis gibi mesaj at eğer abi şöyle kız böyle kız okey dedi derse git eşinin agzina s.ç ... Sen bosamazsin bu adamı sadece kaos arıyorsun sanki...

Ettirilmeye çalışılmamıştır,kimsenin günahını alma..
Böyle bir durum varsa seninkisi zaten istediği için oluyor.
"Ben evliyim,karımı seviyorum" dememiş mesela..
Adama it muamelesi yapıp ipini çekeyim mi dersen yahut böyle hissettirirsen ; aranır.
Bu evliyken başka bir kadına bakmasını meşru kılmaz ancak kendisini savunmasını sağlar.Hakli olduğuna dair pay çıkarır..
Kocanın aldattigindan şüphe duyarken onunla birlikte plan yapman ise dahiyane 👏👏 🧠🧠
Adam arkadasını coktan 10 defa aramıştır.
Ruhun bile duymamıştır.Hatta arkadaşı aramanızi beklemeye geçmiş,ne söyleyeceği tembihlenmis bir biçimde sizi bekliyordur.

Son düzenleme:
Günaydın.

Birisi tanışmak istese neden ikinizin beraber olduğu fotoğrafı göndersinler ki?

Kadına “yok o arkadaş evli” diyecekler kadın da “yooo inanmam illa ispatlayın lütfen lütfen lütfen tanışmak istiyorum” mu diyecek?
Profil fotosunu atsa bile kesip atmıştır zaten bence ya da kardeşi demiştir.. konu sahibinin aklı epey karışmış ama mantık devreden çıkmış bayanda.. eşi de net macera arıyor gözü dışarı kaymış kadınla ilgilenmemesinden belli zaten...konu sahibi adamı bosamayacaksan ki bosamayacaksin sadece ikna olmak istiyorsun hiç kurcalama çünkü görünen köy kılavuz istemez adam net macera arıyor

Kızlar bı kaç gün önce başlık açmıştım "erkekler neden evlenince sıkıcıdır?"diye. Sanırım neden sıkıcı olduğunu buldum. Telefonunda arkadaşından gelen bı mesaj gördüm şey yazıyordu"- şu fotonu attım kıza." Fotoğraf Yok, silinmiş yada profil resminden bahsediyor ondada ikimizin resmi var. Ya birisi tanışmak istedi buda resmimizi attı yâda baya baya biriyle flört etmeye yâda ettirilmeye çalışılıyor. Yarın arkadaşını aratip çaktırmadan hangi fotoğrafı attın kıza ne dedi falan dedirtcem. Arkadaşı yerse söyler kime ne attığını ama bı numara yapmaya kalkisirsa kocam telefonda. belli ederse benim arttığımi o zaman ne yaparım bilmiyorum.
Kocanız çocuk mu nasıl ettirilmeye çalışılacak?

var zaten çocuk, hiç eksik olabilir mi?

Bende ki de akıl 🤦🏻‍♀️ iğrenç evlilikte cocuk olmaz mı? Düzelir diye yapılır, herif eve bağlansın diye yapılır, kocam kötü iğrenç ama ben anne olmak istiyorum diye yapılır, cocuk paket olarak geliyor böyle evliliklere doğru, yazık ya olan çocuklara oluyor

Fotoğraf Yok, silinmiş yada profil resminden bahsediyor ondada ikimizin resmi var. Ya birisi tanışmak istedi buda resmimizi attı
eşinizin amacı grup ya da swinger takılmak değilse birlikte olduğunuz resmi niye bir arkadaşı üzerinden bir kadına attırsın, buna ne gibi bir bahane buldunuz çok merak ettim gerçekten.

X