Eşimin telefonunda arkadaşının karısının fotoğrafları var

Kadın da aradı beni hiç bireyden haberi yokmuş şoktaymış eşi düğün fotoğraflarını eşime atarken araya o fotoğraflar karışmış ve daha önce de attığı fotoğrafları inkar ediyor ben sadece bir kez fotoğraf attım diyor ama yalan. Uyurken ki fotoğrafı da yanlışlıkla yollamış ki buda YALAN. Kadın diyorki eşin kendini kurtarmak için benim eşime suçu atıyor dekolteden bahsetmemiş onun eşi. Ama düğün fotoğraflarıyla karıştı dese eşim benim midem bulanmayacaktı niye dekolte olayını atsın ortaya hiç mantıklı değil diyorum kadın haklısınız diyor.Ne konuşacağımı bilmeden niye hemen engelledi eşin diyorum önce diyorlarki benim eşim demiş ki karım farketti eşine msj atacak önlemini al. Hayır benim eşimin haberi yoktu mesaj atacağım an diyorum napim güvenemedim ne söyleyeceğini o yüzden engelledim diyor. Yalan yalan üstüne arkadaşlar. Yani olay benim salak eşimin üstüne tamamıyla kaldı kadın eşini temizledi çıkardı. Öğlen eşim gelecek onunla da konuşacağım ve tekrarladı hepsine dava açacağımı
Olayin altinda sapıkça bi şeyler olduğunu düşünüyorum

büyük ihtimal sizler öğretmen eşler askeri personel vs
işte alt tabaka dediğimiz insanlar müge anlılara esro erollara düşüyor
daha eğitimli kültürlü bulduğumuz böyle insanların içinde neler dönüyor
nerde aşırı sapkınlık varsa zaten daha eğitimli başarılı üst düzey gelir guruplarında görülüyor GENELDE
biz insanlar garip varlıklarız vesselam
Bu nasıl bir bakış açısı, nasıl bir alçaklık duygusu, nasıl bir cehalet! Kendinize geliniz.

Vallahi tüm konuyu ağzım açık okudum ne diyeceğimi bilemedim. Bu konu ile ilgili iyi haber ne olur bilemiyorum ama umarım alırız o haberleri sizden

Benim anlamadığım kadının kocasından geliyor mesajlar dediğiniz aslında mesaj atılan numaranın adamın adı soyadına kayıtlı olması. Kadın olduğunu düşünüyorum ve yanlış anlamayın ama uyurken görülen resmi de eşiniz çekmiş olabilir

Kesinlikle zaten korkum aldatılmak değil aldatıuorsa boşarım biter ama fotoğraflarım VS yollandıysa eşimi kendi ellerimle öldürürüm

Ya yok be böyle düşünmeyin!! Kesinlikle bunlar önemli şeyler değil. Eşiniz bana da sizi aldatıyor gibi geldi ama inanın her şey yoluna girer. Gurur meselesi yapmayın. Adamın kalitesizliği. Sizinle alakalı değil.

Olabilir korkutanda bu beni her halimi çekmiş olabilir kontrol ettim yok fotoğrafım ama çektiyse de yollar ve siler
Ya yok sizin fotoğrafınızı paylaştığını veya grup yaptığını sanmıyorum. Adam evli karşı taraf da evli ve siz görürseniz açıklama olsun diye böyle resimler saklanmış olabilir. Adamlar böyle resimleri saklamayı kendilerine hatırlatma olarak severler. Siz içinizi ferah tutun. Ne olaylar dönüyordur biz bilmiyoruz milletin ailesinde. Hayatın sonu değil, siz ve çocuğunuz önemlisiniz. Eşiniz ile alakalı bence karşı tarafın verilen numarasını farklı bir telefondan arayın. Erkek mi kadın mı belli olur. Arkadaşını da arayın, utanmayın ya ! Adam tabi ki yüzsüzlük yapıp üste çıkmaya çalışacak. Ama diğer seçenek dedektif bulup iyice adamı takip ettirmek. Dinleme cihazları var İstanbul’da Karaköy’de satılıyor. Arabasına yerleştirin. Dinleyin, iyice emin olun . Sonuçta kadın belliki korktu sizden ve hemen kocanıza yetiştirmiş. Zaten siz de sormuşsunuz bu resimler ne iş diye. Bu saatten sonra kendinizi garanti altına alıp sakin sakin karar vermeniz lazım. Hiç bir adam için kendinizi üzmeye değmez

Kadin sizi engelliyorsa illaki onunla alakali bi durum var demekki konusmak istemedigi; bence esinize o gondermis olabilir ve kadinin numarasi bence esinizin telinde kayitlidir ama baska bi isimle is icabi vs diye sizi gecistirmek icin

Oncelikle napiyoruz instagramda kadinin kullanici adini yazip sifremi unuttum a basiyoruz orada sonra 2 haneli telefon cikiyor o 2 haneyi de esinizin rehberine yaziyosunuz ve bingo🎉 cikan butun numaralari kadin erkek nasil kaydettigini umursamadan ss alin ve ozelden arayin kadinmi aciyor erkekmi
Hatta sonra numaralari wpden ve faceden de sorgulatin derim ben
Evet akrep burcu bir stalk ustasi konustu..🤣

anlamadım instagram gibi şeylerde eğer kullanıcı kişi telefonunu verdiyse numara çıkar diye biliyorum. Ben vermedim şimdi başkası benim whatsappdan veya instagramdan hesabıma girebilir mi?

Olabilir korkutanda bu beni her halimi çekmiş olabilir kontrol ettim yok fotoğrafım ama çektiyse de yollar ve siler
Ya bir kadına şu cümleleri yazdırması bu şüpheye düşürmesi bile her şeye yeter de artar zaten. Bu saatten sonra -ki değil zaten de- sütten çıkma ak kaşık olsa ne yani herif.
Maalesef ben de bir swinger olayı olduğunu düşünüyorum.

anlamadım instagram gibi şeylerde eğer kullanıcı kişi telefonunu verdiyse numara çıkar diye biliyorum. Ben vermedim şimdi başkası benim whatsappdan veya instagramdan hesabıma girebilir mi?
Tabiki verdiyse cikar ve sadece son 2 rakami cikar o 2 rakamdan da butun numarayi cikaramayacagina gore kimse wpden instagrama giremez zaten oyle birsey yokki sadece faceden instaya giris yapiliyor o da face hesabin o telefonda aciksa

Benim burda anlatmak istedigim kadinin telefonunun son 2 rakamindan adamin rehberinde karsilastirma yapmasiydi

X