esimin teléfon hastasi evliligim tehlikede

daha bir yillik evliligimizin nasil hareket edicegimi bilmiyorum. aile me soylemek istemiyorum nasil davranacam onuda bilmiyorum :KK43:

ona artik guvenim olmadigini soyledim umrunda diyil elinden biraz telefonu birakmaya bile gayret etmiyor

daha bir yillik evliligimizin nasil hareket edicegimi bilmiyorum. aile me soylemek istemiyorum nasil davranacam onuda bilmiyorum :KK43:

Emin olmadan, karar vermeden kimseye bir sey deme. Dur bakalim belkide gercekten sadece okey oynuyor. Bir ara bende okey bagimlisiydim gece gündüz sabah aksam oynuyordum

Bence çaktırmadan tuş kilidini öğrenmeye bak. Ana hedefin bu olsun. Sonra onun uyuduğu bir anda karıştırır bakarsın telefonuna.

Ana klid Facebook whatsup hepsini biliyorum canim zaten adam uyanik isten eve gelmeden hepsini silmedigi ne malum

oyle yapicam bende bir yandan takip etmem kendi mezarimi kendim kazmam gibi olur korkuyorum. ya birsey cikarsa ozaman ne yapicam

Telefonuyla çok zaman geçirmesini anlarımda banyoya giderken bile yanından ayırmaması şüpheli geldi banada

Muhtemelen birinin arama korkusunu yasadigi icin yanina kadar aliyor gunahini almak istemem ama baska mantiga yaticak bi aciklamasi yok malesef.Birgun telefonu elinden alip karsisina oturup gozlerinin icine bakarak ciddi bir konusma yapmak istediginizi dile getirseniz ve bu durumdan bahsetseniz tepkisi ne olur

oyle yapicam bende bir yandan takip etmem kendi mezarimi kendim kazmam gibi olur korkuyorum. ya birsey cikarsa ozaman ne yapicam

Yüzüne tükürcen.
Şöylede birsey var aldatmanin her turlusu kotu muhakkak affedilir bi yani yoktur gozumuzde ama sadece sanalda yasanan normal bir arkadasliksa bunu firsat bilip gozunu korkutmayi deneyebilirsin biraz senden korkmasini sagla pasif misin ki esin bu denli temkinli davranirken biryandan da umursamaz tavirlarla devam ediyor

İyi bir cinnet getir, al telefonu duvara çarp.Bazen küçük bir cinnet iyi bir çözüm olabilir.
Araştırıp bulduklarınla yaşayabileceksen yada boşanabileceksen dikkatlice takip et. Öğrendiklerini hem hazmedemeyip hem de boşanamayacaksan hiç kurcalama bence.

bir ara takip ettim bir arkadasina evli bir kadindan bahsediyordu busra rahat durmuyor kanka demis oda nediyor kardesim demis esimde askimli falan konusuyoruz demis arkadasinda

hesabini sordum sakalastik busra benim sinif arkadasim evli 5 yasinda cocugu var kizin oyle birseyden haberi yok demis

çok belli değil mi
adamın telefonu niye birakmadigi
sizin zaten ortada evlilik yok

Bence bırakıp git uzun süre bakalım hiç senin eksikliğini hissedecek mi? Ayrıca cinsel manada nasıl?

X