esimin teléfon hastasi evliligim tehlikede

gulnaz123

:(
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
20
13
25
Mer haba gununuz de artik aldatilmalarnin en çok payi internet araciligiyla yapiliyor benim esim telefon hastasi basini hic kaldirmiyor beni 7 aylik oglumu gormuyor telefonla yatiyor onunla lavaboya yikanmaya gidiyor bir saniye birakmiyor ne yapicagimi bilmiyorum kavga da konusmak bir ise yaramadi iki gun aclik grevine girdim yine birakmadi evliligimiz tehlikede bu isin sonu aldatmayla bitecek diye çok korkuyorum.

francesca

Hayat 1 gündür, o da bugündür..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
6.868
8.370
Oyun mu oynuyor, haber mi okuyor ne yapıyor bilginiz var mı?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2639 gün geçti.

gulnaz123

:(
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
20
13
25
facebook messenger bir arada sing diye bir sarki soyleme programi indirmisti ben kayin pederime tatile gitmisim ozaman bir suru bayanla sarki soylemisti bide okey var onu oynuyor hayatini oyle seylere adamis

prag

Hayat güzeldir
Pro Üye
22 Aralık 2011
1.542
1.573
38
Duşa bile girerken telefonu almasi,birsey sakliyorda teli ortalikta birakmiyormu acaba diye düşündürdü bana.suyun altinda da oyun oynuyorum dediginde inandiysaniz ben hic mani olmayayim.

francesca

Hayat 1 gündür, o da bugündür..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
6.868
8.370
Okey bağımlısı çok, yalnız sağdan soldan duyduğum kadarıyla sohbetler, buluşmalar oluyor

Ayrıca Banyo olayını atlamışım. Şüphelenmekte haklısınız. Telefonu uyurken falan kurcalayın bakalım birşey bulabilecek misiniz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2639 gün geçti.