Eşimin tuhaflıklları

eşim koltuk örtüsünü düzeltse alnını öpüyorum aslanım diye :KK70: kız bunlar övgüyle gazla çalışan varlıklar nesi tuhaf çocuk yaparken alışıktın da bu zamanda mı garip geldi :KK70: :KK70:
He aynen öyle. Bugün örtüyü düzeltiyor yarın evi süpürüyor öbür gün hayatım sen çık gez ben evi toparlarıma kadar gidiyor 😁

iyi köleliğe devam et koca buldum diye.ne gereksiz bir çıkış.ne gerek vardı şimdi.çok kalbim kırıldı.sana bir daha cevap vermeyeceğim.güzide esprilerini başkasına yaparsın.
Valla benim koca cillop bebem, ne köleliği. Çamaşır bile yıkamıyorum diye adım çıktı burda, donlarını başkaları yıkıyor dediler bana, benim de çok kalbim kırıldı. Darısı başına dicem de…

E tabi ki ediyor. Her şey karşılıklı. Bunlar bizim görevimiz yapmak zorundayız deyip akışına bırakmıyoruz. Takdir ediyoruz. Tavsiye ederim sana da ilişkiyi acayip güçlendiriyor 😉
Teşekkür etmek ve özür dilemek bizim millete çok zor gelen iki davranış. Sonra kocam niye böyle, karım niye şöyle…

Teşekkür etmek ve özür dilemek bizim millete çok zor gelen iki davranış. Sonra kocam niye böyle, karım niye şöyle…

Bana da tuhaf geliyor takdir edilmemek. Evet evlendik sorumluluklarımız var ama bunları yaparken ne kadar yorulduğumuzu ve çabaladığımızı gören birinin bizi takdir etmesi çok iyi gelmiyor mu?
Ayni şekil erkek için de geçerli

iyi köleliğe devam et koca buldum diye.ne gereksiz bir çıkış.ne gerek vardı şimdi.çok kalbim kırıldı.sana bir daha cevap vermeyeceğim.güzide esprilerini başkasına yaparsın.
Kız ne kölesi kraliçeler gibi yaşıyoruz biz. Zorlukları da "EŞ" olduğumuz için birlikte aşıyoruz

Bana da tuhaf geliyor takdir edilmemek. Evet evlendik sorumluluklarımız var ama bunları yaparken ne kadar yorulduğumuzu ve çabaladığımızı gören birinin bizi takdir etmesi çok iyi gelmiyor mu?
Ayni şekil erkek için de geçerli
Aynen öyle. Bi eline sağlık, bi teşekkür ederim çok motive ediyor insanı. Tabi ki yetişkin insanlar olarak sorumluluklarımız, görevlerimiz var ama bunları mecbur görmeyip yapınca teşekkür edilmesi dünyanın en güzel duygusu bence. O bulaşıklar teşekkür edilmese de yıkanacak ama teşekkür edilince daha şevkle, istekle yıkanıyor.

He aynen öyle. Bugün örtüyü düzeltiyor yarın evi süpürüyor öbür gün hayatım sen çık gez ben evi toparlarıma kadar gidiyor 😁
bide şöyle her dakika her şeyi o yaparsa üstüne yapışıyor heyecanı kalmıyor. :KK70: arada yapsın ki sevindirik olayım. :KK70:
bazen eve gidiyorum makineyi boşaltmış nasıl seviniyorum öyle görünce mutlu oluyor :KK70:

bide şöyle her dakika her şeyi o yaparsa üstüne yapışıyor heyecanı kalmıyor. :KK70: arada yapsın ki sevindirik olayım. :KK70:
bazen eve gidiyorum makineyi boşaltmış nasıl seviniyorum öyle görünce mutlu oluyor :KK70:
Ben liste bırakıyorum

✔️çamaşırlar yıkanacak, kurutulacak, katlanacak
✔️kedinin kumu temizlenecek
✔️çöpler çıkarılacak

😂😂😂

Ben liste bırakıyorum

✔️çamaşırlar yıkanacak, kurutulacak, katlanacak
✔️kedinin kumu temizlenecek
✔️çöpler çıkarılacak

😂😂😂
:KK70: kız ben kedinin kumunu temizlediği her gün onu ödüllendiriyorum. :KK70: kedi kumu kırmızı çizgimdir :p

Çamaşır yıka derim gider en güzel gömleğimi siyahlarla atar gebertirim onu kumu temizlesin evi süpürsün bulaşık makinesini boşaltsın bana yeter :KK70:

Ben normal buldum eşinizi.Burdaki konuları okuya okuya böyle oldum galiba.O kadar kotu örneğin içinde bana iyi bile geldi eşiniz

Yani hepmi böyle sizinle hiç plan yapmıyor.Ev işi konusunda bendede öyle bende abartarak teşekkür ediyorum hem daha güzel yapıyor hem daha çok iş yapıyor.İşime geliyor benim dozunda gaz vermek.Yoksa bir süre sonra dönüyor yani fabrika ayarlarına

X