Eşimin yılışık kadın iş arkadaşı

Kocası kuzenim
Kocası kuzenim 🥰 dünya iyisidir. Onu üzmek istemem. Kadın aşırı rahat biri
aşırı lafı az kalmış.hadi rahat olursun sohbet edersin eşin dışındaki erkeklerle rahatça gülüşürsün falan da bu banyo yapmaya gelecekmiş ayol?evin kadını evde yok evde başka bir adam var bu soyunup dökünüp yıkanacak?valla ben erkek olsam boşardım bu kadını

aşırı lafı az kalmış.hadi rahat olursun sohbet edersin eşin dışındaki erkeklerle rahatça gülüşürsün falan da bu banyo yapmaya gelecekmiş ayol?evin kadını evde yok evde başka bir adam var bu soyunup dökünüp yıkanacak?valla ben erkek olsam boşardım bu kadını
Birde o uyusun biz banyomuzu yapariz. Sonraya gidip yanina mi yatacak.

türkiyede çok göz önünde olmasa da açık evlilik denen bir şey var. belli ki o çiftte öyle. evliler ama free takılıyorlar. bence korkunç.
eşiniz rahatsız olsa beden dilinden belli olur. eğer rahat karşılıyorsa bu tavırları eşinizde sıkıntı var demektir.
eşinizle ciddi şekilde konuşun.
kadınla aynı ortamda olduğunuzda da asla geride kalmayın, sürekli lafa dalın ve kendinizi belli edin.
Ben de böyle düşündüm.
Kadının esi tepkisiz
Sanki gruba 3. Arıyor gibiler

Seni delirtip suclu ve hastaymissin gibi gosterecek dikkatli ol kadın ince çalisiyor kendisi sıcak kanla iyi niyetli namuslu cikicak sen iftiraci şüpheci ve ruhhastasi kıskanç olarak gösterileceksin haberin olsun kadın yavaş yavaş sinirlerini gericek krizini bekliyor.
Bak bu arkadaşın dediklerini dikkate al konu sahibi soğukkanlı ve mantıklı hareket et

Sa
Saçma evet nebileyim bi kaç garip hareketi de sonradan çok battı gözüme 😡 de eşimde beni az kiskan diyip duruyodu zaten.. onada gün doğdu sankim.habirw kullandı bu konuyu sen yokken beni arayıp gelip banyo yapacakmış bak hele diyip kizdiriyodu beni😡
Niye görüşüyorsun boyleleriyle valla eşin çok sağlam adammış Allah bilir kadın daha sana çaktırmadan ner yaptı. Akrabaysa akraba kes gitsin görüşmeyi

Pardon da eşiniz nerden biliyor akşam kadının kardeşim dediği erkeklerle çıktığınıni evine girince nerden haberi oluyor çocukları buraktığından falan hem niye çağırıyorsunuz görüşüyorsunuz..eşi salak mı sizin gördüklerinizi görmeyecek yok yapışıyormuş yok bakışıyorlarmış hep gözünüz üstlerinde mi..kadının kocası çocukları var..mesafe niye koymuyorsunuz o zaman..bana bu tarz açılah konular samimi gelmiyor. Niyeti o olan kadın sizin yanınızda özellikle mesafeli durur dikkat çekmez eşine ve size karşı..bence artık güzelliğinden mi neden aynı işyerindeler diye bir kıskanmışsınız ayağını kesmekte zor değil..
Aynı binada oturduğum kadının teki sabahları işe giderken kendi kocasını arabaya almıyordu (adam sabah arabanın motorunu çalıştırıp el frenini çekip yürüyerek işe gidiyordu ) ..kadında adamın ardından arabaya binip binadan kimin kocası çıksa "komşuuum gel ben bırakayım " diyordu.Binada kimse konuşmuyordu bu kadınla ama kadın da zaten kimsenin karısı ile konuşmuyordu..sadece eşlerimizle konuşma isteği içerisindeydi bu şahsiyet🤷‍♀️ Kadının kocası ağzını açmıyordu karısına karşı

Ayy oatlayacam.konu sahibi affet 😜
Dediğim kadın benim akrabanın gelini
Eşimle sevgiliyken sınamaya giderdik.
O kıyamet koparirdi kocasiyle illa bizde gidelim diye tutururdu.
Sonra bana durdun durdun turnayı gözünden vurddun demisligi var🤣
Ve bigunde eşim beni aradı Ayşe sürekli arıyor bı sor niye arıyor diye
Bende aradım Ayşe'yi ve eşimi ariyomuzsun neden neoldu dedim
Ayşe bizim sular kesilmiş size gidip çocuğa banyo yaptircam dedi.
Bende eşim uyuyor şuan akşam ben geldiğimde gelirsin o zaman yıkarsın çocuğu dedim.
Demezmi düğün var bende yikanacam sen gelene kadar geç olur.
Eşime dedim banyo olacakmış bizde Ayşe ve çocuğu hayır dedi eşim uyuyirum ben gelmesinler.
Ayşe'ye soyledim oda eşin anahtari paspasin altına koysun o yine uyusun,ben gider banyo olur çıkarım dedi. Eşim bunada hayır dedi.ve Ayşe'ye beni bekle zaten bir saatim kaldı eve gelmeye dedim. Eve gittim evdeyim dedim gelmedi.
İlk bu oldu öğretmen arkadaşlarım bana fazla guveniyorsun bu kadına doğru değil. İlk gıybet ateşi burdan çıktı🤣

Tatlım hamama git diyemedin mi yav😎

Bazıları yüz bulmasa da yapışıyor
1.5 yıl önce eşli bir etkinliğe gittim.
Eşimin iş yeri düzenlemişti.
Orada ilk defa tanışacağım yılışık kadın geldi, bana merhaba demeden eşime dedi ki: Dur seni öpeyim de eşin kıskansın

Şimdi ne diyebilirsin ki . . .
Sonra gece boyu karısı yanında olmayan başka bir erkeğin yanında, kah eli omzunda, kah dip dibe vakit geçirdiler

Niye görüşüyorsun boyleleriyle valla eşin çok sağlam adammış Allah bilir kadın daha sana çaktırmadan ner yaptı. Akrabaysa akraba kes gitsin görüşmeyi
İşin ilginç yanı günde en az üç beş kez arardı beni ve eşimi bı anda o kesti aramayi 🤣 bana çirkef olma hakkı bile vermedi 🤣 tabi girusuyoruz ama seyrek ev ziyaretleri ve dışarda karşılaşıyoruz.
Bayramda memlekete gittim. Eşimle karşılaşmışlar ve eşimi kahvaltıya çağırmışlar eşimde karım yok olsun sen gel demişler.
Ama eşim gitmedi tabi 😜

Bazıları yüz bulmasa da yapışıyor
1.5 yıl önce eşli bir etkinliğe gittim.
Eşimin iş yeri düzenlemişti.
Orada ilk defa tanışacağım yılışık kadın geldi, bana merhaba demeden eşime dedi ki: Dur seni öpeyim de eşin kıskansın

Şimdi ne diyebilirsin ki . . .
Sonra gece boyu karısı yanında olmayan başka bir erkeğin yanında, kah eli omzunda, kah dip dibe vakit geçirdiler
Benim kuzenin eside önce eşimi öper. sonra gelir bana direk hoşgeldin der opmezde🤣 bazı kadınlar farklı yaratılmış düşman başına diyecem de düşmanım da yokki🤩

X