Eşimin yılışık kadın iş arkadaşı

Canim benim hadi sen meleksin anlamadin gelin de seytan ama. Kuzenini uzmeden uyar bu kadini senin esin de sen de firsat vermezsiniz ama bakti sizde is yok komsuda yikanirsa sizin gelin vay kuzeninin haline. Mesele kokunden cozulur. Sorun gelinde. Kimsenin evinde yikanilmaz hele de hanimi olmayan esi evdeyken hic. Cok uzuldum bunu ayirt etmesi lazim anne olan bi kadinin. Ins hayirlar olur ama bu kizin bi akillanmasi lazim.
Yaşını başını almış bı kadın ve bı anne ama oturup kalkmasını, nerde ne soyliyecegini, nasıl davranması gerektiğini malesefki bilmiyor. Ve çok akıllıyim diye ortalıkta geziniyor..🤣

Hala art niyet yok diyorsun pes. Sen bu olayı iyi yoendirememissin kusura bakma eşin az yamuk adam olsaydı şuan ağlıyor olurdun. Bu kadar iyi niyet olmaz hele böyle ahlaki konularda
Eşim beni aramasaydi ruhum bile duymaZdi.
Adamı uykusundan uyandırmş çok aramış.
Eşim cevap bile vermeyip beni aradı. Derdi ne Ayşe'nin arayıp duruyor diye🤣 ne yönetmesi, ben birde kadının gönlü olsun diye eşime gelsinler mi diye soruyorum🤣🤣🤣 üstelik 🤣🤣🤣

Eşim beni aramasaydi ruhum bile duymaZdi.
Adamı uykusundan uyandırmş çok aramış.
Eşim cevap bile vermeyip beni aradı. Derdi ne Ayşe'nin arayıp duruyor diye🤣 ne yönetmesi, ben birde kadının gönlü olsun diye eşime gelsinler mi diye soruyorum🤣🤣🤣 üstelik 🤣🤣🤣
Şimdi bu Ayşenin evinde sıcak su olmasa bile bir banyo vardır herhalde tüpte keetle da su ısıtıp yıkanamazmıydı? Niye illa sizin ev yahuu niyeee?🤣

Ben bide hic sevmem sudan cikmis halimi… civciv gibi karsimda elin adami… ne rahat kadinlar var
Aynen . Ben rahat etmek için hiç bir akrabamla tatile gitmem. Bikinili ıslak şortlu niye görsün? Rahat edemem. Ecnebiler görsün akraba görmesin 😂😃

Aynen . Ben rahat etmek için hiç bir akrabamla tatile gitmem. Bikinili ıslak şortlu niye görsün? Rahat edemem. Ecnebiler görsün akraba görmesin 😂😃
Ceycey ondan isimiz rast gitmiyo sanirim. Salsak kendimizi islak islak foolish Casanova petek gibi olsak biz de rahat edicez. Ben akrabalarimin yaninda guneslenmeyi bile huzurlu bulmuyorum. Tuhaf bi durtu el olsa sorun yok ama 😂😂😂

Ceycey ondan isimiz rast gitmiyo sanirim. Salsak kendimizi islak islak foolish Casanova petek gibi olsak biz de rahat edicez. Ben akrabalarimin yaninda guneslenmeyi bile huzurlu bulmuyorum. Tuhaf bi durtu el olsa sorun yok ama 😂😂😂
Aynı bensin. Yabancı olunca hiççç sorun yok😂pandemi öncesi bir kaç şehir geziyorduk günübirlik. Sinopa gittik . Akrabalar var diye bikininin üstündeki şortu ve tişörtü çıkarmadan yüzdüm 😄ama otelde olaydımmm ovvvvv 😇

El iyisi 😂😂😂 tanidiga yohh 😎😂
Yıllar önce komşu teyze anlatmıştı.2 kadın yakın arkadaşmış beraber banyo da yaparlarmış . Anadolu kadınları işte. Neyse bir gün eşleri sıkı bir kavgaya tutuşmuş biri diğerine karının ben li poposuna bak sen benle uğraşacağına demiş. Adam şok olmuş nereden biliyor bu adam diye. İçi rahat etmemiş karısını boşamış😅meğer arkadaşı kadın kocasına anlatmış o ben i zamanında 🤣😄

Yıllar önce komşu teyze anlatmıştı.2 kadın yakın arkadaşmış beraber banyo da yaparlarmış . Anadolu kadınları işte. Neyse bir gün eşleri sıkı bir kavgaya tutuşmuş biri diğerine karının ben li poposuna bak sen benle uğraşacağına demiş. Adam şok olmuş nereden biliyor bu adam diye. İçi rahat etmemiş karısını boşamış😅meğer arkadaşı kadın kocasına anlatmış o ben i zamanında 🤣😄
Olan benli totoya olmus, yaktim cigarasini
:KK14:kadin bi halt yemis olsa bari eldekinden de oldu 😂😂😂 seni bilmem ama ben bu benli totoyu unutmam bundan boyle tanidiklarin Yaninda 2 sortla gezerim hahahahah. 🤣:KK59:

X