Eşimin yılışık kadın iş arkadaşı

Taktım ben bu işe
Ne yönetmesi demişsin de adam gözüne soka soka yapmamış pasif bir şekilde yönlendirmiş olayı. Kadının ne yapmak istediğinin farkındaymış ki topu sana atmış. Zilli karı

Buradaki asıl konu unutuldu. Konu sahibi bana kiziyodur belkide benim konu daha ilgi çekici sankime

Biz 7-8 kiz arkadas, kuzenler vs topluca denize-hamama çok gittik. Allahtan gtumde ben yok.

Biz 7-8 kiz arkadas, kuzenler vs topluca denize-hamama çok gittik. Allahtan gtumde ben yok.
Bence o iş karışık biraz
Valla bence o işte başka iş var eskiden bilinmezdi bu üçlü beşli ilişkiler. Belki ilk uygulayan onlardır

Bu olay 35 40 sene önce olmuş. Gene de dikkat etmek lazım günümüzde de. Konu sahibi nerede acaba? Gelişmeler oldu mu meraktayım

Hamam hariç plajda, havuzda erkek arkadaslar, erkek kuzenlerden de bikinili gorenler gordu. Bir sey olmaz artik
Bizde aile icinde cift cift seklinde kizenler vs birlikte deniz tatili yapiliyor. Popişimde ben olsaydi ve biri bunu soylese kimse garipsemezdi bence.

Ama gorumcem benie plaja gelmekten kaçti bunu unutamiyorum hala

Bacım madem eşin böyle rahat kadınlardan hoşlanıyor sende rahat ol kadının eşi gelince sende onun eşiyle konuş arada sesli sesli adama dönüp ay sizin de eşiniz benim eşim gibi çok konuşuyor keşke eşim sizin gibi sessiz olsa falan de eşi illaki kadını küçük te olsa eleştirir ne bilim yemekte tuzu ayarlayamaz der çok geziyor der bişey dediği an yapıştır ben hiç öyle değilim ama eşim beyi memnun edemiyoruz de bunları derken çok arkadaş canlısı gibi de adama yürüyormus gibi değil.
Tabi eşin seni bildiği için bı yerde sitem edecektir o zaman yapıştır bacım madem rahatsız oluyorsun ne demeye kadının dibinden ayrılmıyorsun diye

Eğer kadının kötü niyetle bu tür davranışları sergilediğinden eminseniz kesinlikle kabul etmeyin. Ne demek sen istediğinle konuş? Yani eşin seni kimseden kıskanmıyor mu? Büyük ihtimalle kadının bu ilgisi eşinizin hoşuna gidiyor ama gerçekten çok yanlış ikisine de haddini bildirin

Eşine bay bay de canım eşin çoktan kadına aşık olmuş bile kadın bildiğin yollu valla başka bi kadin benim yanımda eşime öyle samimi davranicak o dakika öldürürüm o kadını elesin zaten senden soğumuş çok fazla dert etme kendine yani eşin seni çoktan unutmuş

Az önce KanalD habere bakıyordum tam kk lik bı haber vardı.on koltukta oturan kadın eşinden ve arkadaşından sizin birbirinize olan bakisinizdan rahatsız oluyorum diyordu. Ve hem adam hemde diğer kadın, asıl kadını (eş) tokatlayip hatta yüzüne tükürüp zorla arabaya bindirdiler böyleleri üste çıkar birde maduru oynarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…