Eşimin yurt dışında yaşayan ailesi

Mirası bölüşün. Hakkınızda kendinize ayrı ev alın. Başka çare yok.
Bir yakınım böyle kv ile yaşıyordu. Kadın ama sürekli köye gidiyordu gençler yalnız kalsın diye. Ama gorumcelerin sürekli ayağı o evdeydi anneleri olmasa bile. Kız tepki gösterince babamızın evi istediğimiz gibi geliriz diyorlardı. En sonunda kızın ailesi kıza ev aldı ordan taşındılar.. gorumcelerin ayağı kesilmiş oldu. Kv de diğer oğluyla o evde yaşamaya başladı. Gelinin yeni evine gelemedi

Şimdi senenin yarışı sizin gibi evinizde mi kalıyorlar bu insanlar?
Sizde 10 yıllık evlisiniz buna rağmen.
Bunca zaman nasıl dayandiniz ben anlamadım.
Çok zor artık bunca yıldan sonra itiraz etmeniz niye en baştan sınır cizmediniz?
Okadar haklısınız ki kimse üzülmesin eşim annesi ve babasından sonra tek.kaldi kimseyle arasi bozulmasın istedim ama son bir senedir qrtik katlanamıyorum

Selamlar, sizlerden akıl almak istiyorum. Eşimin ailesi abileri ablaları yurt dışında yaşıyor annesi ve babası vefat etti iki abisi var sürekli turkiyeye gelince bizim evde kalmak istiyorlar ve bu kalmalar 5 6 ay yada bir yıl. Burda yaşayan bir abisi de var onun da evine gitmezler ve gelince tamamen kendi evleriymis gibi yaşamaları asla misafir gibi hissetmiyorlar evim büyük yatacak oda fazla olduğu halde oturma odasında yatmayı tercih ediyorlar sabah akşam yastık yorgan sürekli bi yatış halindeler ben ise yemek çamaşır temizlik üçgeninde gidip geliyorum eşim bu durumdan kesinlikle rahatsiz degil defalarca kavga etmeme rağmen qsla rahatsız değil ne yapmam lazım artık depresyonun eşiğindeyim 10 senelik evliliğimde çok yıprandım
Şok oldum 😳😳😳
Misafirlik değil bu!
Eşiniz işe gittiğinde onlar ne yapıyor? Yatışa devam mı? Iyyyy nasıl rahat ediyorlar acaba bu insancıklar...

10 yıldır bu haldeler ise bu kadar ay beleşten kalıyorlarsa, zaten ev parası birikmiştir çoktan.

Siz birde saçınızı süpürge ediyorsunuzdur onları memnun etmek için!!!!

Selamlar, sizlerden akıl almak istiyorum. Eşimin ailesi abileri ablaları yurt dışında yaşıyor annesi ve babası vefat etti iki abisi var sürekli turkiyeye gelince bizim evde kalmak istiyorlar ve bu kalmalar 5 6 ay yada bir yıl. Burda yaşayan bir abisi de var onun da evine gitmezler ve gelince tamamen kendi evleriymis gibi yaşamaları asla misafir gibi hissetmiyorlar evim büyük yatacak oda fazla olduğu halde oturma odasında yatmayı tercih ediyorlar sabah akşam yastık yorgan sürekli bi yatış halindeler ben ise yemek çamaşır temizlik üçgeninde gidip geliyorum eşim bu durumdan kesinlikle rahatsiz degil defalarca kavga etmeme rağmen qsla rahatsız değil ne yapmam lazım artık depresyonun eşiğindeyim 10 senelik evliliğimde çok yıprandım
Vefat eden anne baba evinde yaşıyorsunuz. Yeni gördüm mesajı. Niye mirası bölüşmediniz? Eşinize rest cekin. Mirası bölüşsünler ya ev alın ya da ayrı eve çıkın. En kötü kiraya çıkın huzur herseyden önemli. Tapuda anne baba evimiz diye düşünüp gitmiyorlar. Acil çözüm bulmanız lazım.

Son düzenleme:
Sizin evinizde kalmıyorlar aslında siz onların haklarında kalıyorsunuz. Sonuçta onların hakkını vermeden oturuyorsunuz. Onlarda sizin düzeninizde istedikleri gibi oturmayı hakları görüyorlar. Satıp payı bölüşüp ayrı eve çıkmaktan başla çözüm yok gibi
Kayınpederin evinde mi oturuyorlarmış. Öyleyse kayınlar haklılar. Kendi evlerinde kalıyorlar

Üzgünüm ama eşinizin ailesi yurt dışında değil sizin evde yaşıyormuş 🙈 5-6 ay kalma mı olur Allah aşkına evi sahiplenmişler

X