Eşimin yurt dışında yaşayan ailesi

Bu olayı cinnet halleder,eşiniz çok istiyorsa onlara bu ev tutsun orda kalsınlar.ben daha 1 gün dayanamıyorum bide 6 ay.bunlar ne iş yapiyo yurtdisinda nasıl bı izindir bu

Yurtdışı diyince niye herkes avrupa,gelişmiş bir yer falan sanmış. Belki de kardeşler inşaatçıdır 6 ay gidip çalışıp dönüyordur rusyada,suryede,ırakta,çinde.
yani her yer olabilir.aslında onlar tr yaşıyorlar da iş çıktıkça tr dışına çıkıp para kazanıp dönüyorlardır

Yurtdışı diyince niye herkes avrupa,gelişmiş bir yer falan sanmış. Belki de kardeşler inşaatçıdır 6 ay gidip çalışıp dönüyordur rusyada,suryede,ırakta,çinde.
yani her yer olabilir.aslında onlar tr yaşıyorlar da iş çıktıkça tr dışına çıkıp para kazanıp dönüyorlardır

Çok mantıklı aslında. Nedense hepimiz Almanya, Hollanda filan düşündük.

On yıl böyle bir şey için fazla uzun değil mi? On yıldır yaşantıları bu şekildeymiş. Bence babamızın evi diye düşünüyorlar ve hakları da var açıkçası. Sizin on yılda bir ev alıp ordan çıkmanız gerekirdi çünkü o ev hisseli anladığım kadarıyla herkes pay sahibi

Çok mantıklı aslında. Nedense hepimiz Almanya, Hollanda filan düşündük.
İnşaatçılar evde yatıp iş beklerler.Firmalar şu ülkede 4 aylık proje var gidiyoruz dediklerinde giderler. İklim şartları iş büyüklüğüne göre 3 ay 5 ay artık neyse çalışıp dönüyorlar. Bazen de uzun bir süre iş olmaz ondan belki 1 yıl konu sahibinin evinde kalıyorlar

On yıl böyle bir şey için fazla uzun değil mi? On yıldır yaşantıları bu şekildeymiş. Bence babamızın evi diye düşünüyorlar ve hakları da var açıkçası. Sizin on yılda bir ev alıp ordan çıkmanız gerekirdi çünkü o ev hisseli anladığım kadarıyla herkes pay sahibi
yani bilemedim.5 ay çalışıp kazandığını 7 ay Türkiye’de yersen biriktiremezsin.veya bekar adamlar anladığım kadarıyla(ailecek geliyorlar demedi konu sahibi) 18 de işe başladılarsa şimdi 28 yaşında olsa ev alacak para biriktirmemiş olmaları pekala mümkün.
Babamızın evi konusuna bende katılıyorum. Ama konu sahibi değişiklikler yaptı (?) kredisini biz ödüyoruz dedi ev bizim dedi.

Eşim allahin belasi asla rahatsız degil Ben söyledikçe oda agzi bana açılır ikimizin hiç problemi yok ama bunlar gelince huzur kalmıyor

Eşiniz size hizmetçi muamelesi yapıyor. Daha ne probleminiz olacak? 🤦🏻‍♀️

Valla bedava otel bulmuşlar. İnsan yılın yarısında kayın ile oturmak istemez. Ben adına bile tahammül edemiyorum.

Siz ya katlanmak yada ayrılmak zorundasınız. Görümce, elti, kayın kim kalıyorsa artık gidin demekde bir tercih ama bunun sonu ya kavga yada boşanma.

Eşiniz niye şikayet etsin ki. Yemek yapan var, temizlik yapan var. Hastayım deyip yarın üç beş gün. Baksın kendi ailsine beyefendi.

Yuh o ne ya bes dkka durmaz terkederdim evi bu nasıl bir terbiyesizlik. Eşiniz sizi saymadigi için bunlar da hiç saymıyor o yüzden siz ne yapsanız da orada misafir gibi görülen siz olmuşsunuz malesef kabullenilecek bir durum değil bu zamana kadar niye katlandiniz ki bu duruma?

Ablada diyor Boni. Onlarında kocaları mı inşaatcı.
bunlar Türkiye’deki baba evini bu görmüş. Geldiklerinde de hala bu evde yaşıyor. Dizilerde de cümbür cemaat yaşıyorlar ya. Öyle demek.

Evet onlarla yaşıyordum çünkü
kendi eviniz yok mu?
10 yıldır evliymişsiniz ev falan almışsınızdır inşallah
eşinize başka eve çıkmak istediğinizi artık dayanamadığınızı söyleyin
vır vıra devam ederse "iyi madem bende annemi çağırayım oda kalsın 1 yıl" diyin
1 yıl olmasa da uzun zaman gelsin kalsın anneniz bakalım ne oluyor?

ne garip insanlar? ben misafirliğe gittiğimde ayrı oda açılsa bayılıyorum valla çok rahat ediyorum

Eklentiler

• 2FC98793-94D7-4CA7-B01F-9B5CDCEC869B.png
    2FC98793-94D7-4CA7-B01F-9B5CDCEC869B.png
    296,6 KB · Görüntüleme: 87
etmeyin sizde hizmet bırakın kirlensin ev baskı yapın burda yatılmıyor lütfen odaya gidin deyin yatakları da odaya koyun açın yatağınızı kendiniz diyin kaba olun biraz bu kadar yumuşak hizmetkar olamıyorum hiç ya. Sıkıldığım zaman dışardaki manavcı bile hisseder sıkıldığımı soğukluğumu :KK70: 6 ay nedir ıy midem kalktı 6 ay bir sürü insan aynı tuvalete poposunu koyuyor leşenzi :KK70:

X