Eşimle Aramdaki Sorun

Buna benzer sorun bende de var. Ne kadar baksa da 5-10 dk sonra bana vermeye çalışıyor çocuğu, altı pislendi mi, karnı mı aç, emmek mi istiyor, uykusu geldi uyut sen bunu gibi sürekli bahane. Haftaiçi zaten ben bakıyorum haftasonları da bir pazarım var moduna giriyor. Bugün dayanamadım öğleden sonra çocuğu uyutup ben yürüyüşe gidiyorum gözün çocukta olsun dedim kaçtım resmen. Şansıma da çocuk tam ben geldiğimde uyanmaz mı :olamaz: güler misin ağlar mısın
Eee bu kişilerin eşi falan ölse çocuğu ölüme mi terkedecekler ? Nasıl olacak? 1 gün mesela ortadan kaybolsanız, başınıza bir şey gelse nasıl olacak?

Eee bu kişilerin eşi falan ölse çocuğu ölüme mi terkedecekler ? Nasıl olacak? 1 gün mesela ortadan kaybolsanız, başınıza bir şey gelse nasıl olacak?
Benim kuzenimin eşi vefat etti doğumda, Allah rahmet eylesin. Kuzenim hem çalıştı hem de çocuğuyla ilgilendi. Alt değişimden yemesine içmesine. İsteyen yapar valla. Ben de gaza geldim akşam bir konuşma yaptım eşimle, dedim bu böyle olmayacak ikimiz de sakinken konuşalım mı bir seninle dedim. Artık daha dikkat edeceğini söyledi, hakverdi. Bugün yardım etmeye başladı yalan yok ama inş bir süre sonra yeniden aynı şeyleri yaşamayız :110:

Benim kuzenimin eşi vefat etti doğumda, Allah rahmet eylesin. Kuzenim hem çalıştı hem de çocuğuyla ilgilendi. Alt değişimden yemesine içmesine. İsteyen yapar valla. Ben de gaza geldim akşam bir konuşma yaptım eşimle, dedim bu böyle olmayacak ikimiz de sakinken konuşalım mı bir seninle dedim. Artık daha dikkat edeceğini söyledi, hakverdi. Bugün yardım etmeye başladı yalan yok ama inş bir süre sonra yeniden aynı şeyleri yaşamayız :110:
Senin de sabırlı olup yine bütün işi üstlenmemen gerek ama.başa düşünce yapılıyor yani.

Sizi çok iyi anlıyorum. Haklısınız da. İşe gitmeyle alakası olmadığını anlatmanız lazım. 6 aylık oğlum babasını gördüğünde eli ayağı durmuyor. Bir gece ayrı yattılar, görüntülü aradım yanımızda olmadığını anladı ağlama krizi. Açıkçası akıl sağlığımızı korumak için kendimize vakit ayırmamız lazım. Bunun sonu çocuğa bağımlı anne. Siz İyiyseniz bebeğinde akıl sağlığı iyi.

Ayyy o bakamaz diye diye bırakmıyoruz. Erkeklerinde işine geliyor. Ben kv,anneme daha çok güvenilir çocuk bakmada kocama güvenmem ama geçen gün nasıl bir cinnet anıysa. Verdim kucağına ne yaparsan yap altı temiz, karnı tok ben uyuyorum dedim adam neye uğradığını şaşırdı. Hazırlan koy yanına git. Biliyorum aklın orda kalacak ama başka yolu yok. Evden git ama market olur birşey olur. Evde olursan ağlarsa zaten dayanamaz gelir annesi der. Git evden. Mecbur kala kala yapacak.

X