Eşimle ayrı evde bahçe katı ev mi kayınvalide ve kayınpederle dubleks mi?

1+1 ev bile olsa ayrı evde oturun hatta biraz mesafe olsun eşinizin ailesiyle.

Alaturka wc nin olduğu yere klozet yapın hem fare filan açısindan hem de taşmaz klozet

Klozette taşıyormuş canım maalesef araştırdım biraz da öyle öğrendim burda bir arkadaşın önerisi vardı onu araştırdım onu yaptırıcam bir de yer tuvaletini kapatıp banyoya katıcaz banyoyu büyütücez zaten klozet taşmaması için de o öneriyi uygulayacağım

Evet ya herkes aynısını söylüyor bende ayrı eve kendi evime taşınma kararı aldım baya korktu gözüm annemi ve sizleri dinleyerek ayrı eve taşınıyorum 4 ay sonra Allahın izniyle

Bencede ayri eve cik nekadar iyi olursan ol rahat olamiycan yanlarinda gerek esinle olsun gerek oturman olsun tercih yinede senin

Evet kesinlikle doğru söylüyorsunuz hiçbir konuda rahat edemeyeceğim ramazanlarda ailesinde kalıyorduk hani biz çalışıyoruz kayınvalidem çalışmıyor aksam eve gidiyoruz yemek hazır gece kalkıyoruz sahur hazır güzel oluyordu hem işte hem ramazanda yorulmamış oluyordum ama bu sene ramazanda da gitmicem zaten.

Gerekirse stüdyo olsun kendi evin olsun. kapısı ayrı olsun.

Reis, Allah muhabbetinizi arttirsin çok güzel bi ilişki kurmuşsun eşinin ailesi ile lakin davulun sesi uzaktan hoştur.

Aynen oyle ayni evde olsan hersey senin ustunde bosver cik evine ne karisan olur ne laf edebilen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…