Eşimle bana yaklasmiyor

İyi aksamlar herkese beni bi derdim var eşimle başlarda bana yaklsiyordu hic bir sorun yoktu ama sonra yaklasmamaya başladı cinsel hayatımız yok gibi ben isteyince geliyor sadece 1 yada 2 ayda bir neymiş vajinamdan kötü koku geliyormuş ve o yüzden yanıma yaklasmak istemiyormuş bana karşı yaklasamiyormuş boşanma derecesindeyiz bunları öne sürüyor çok doktora gittim koku gitsin diye fitil kullandim ama yine geçmedi açıkçası ne yapmaliyum çok üzülüyorum sanki benden igreniyor
karbonatli suyla yika bi müddet.

Evet gece buraya yazdıktan sonra konuştuk bana ben seni arkadaş olarak goruyom kokudan dolayı sana yaklaşmak istemiyorum çünkü o kokuyu alınca tuhaf oluyorum diyo istemiyorum diyo kendi başka kadınlarla yatıp kalkacakmis hevesini alacakmış bende evde olacakmisim cinsel ilişki olmuycak benimle ama o hersyi yapacakmis bu arada tedavimo gorecekmisim geçerse yanıma gelecekmiş yaklasacakmis keşke adabiyla bosanacagini soyleseydi bunları hiç bilmeseydim çok üzuldum nefes alamıyorum dün geceden beri o kadar ruhum sıkılıyor ki anlatamam burda kimsemde yok
oldu paşam başka?? siz bu cümlelere nasıl cevap verdiniz peki? nasıl bir rahatlıkla söyleyebiliyor bunları anlayamadım. siz sanırım yetersiz, pis, ezik falan hissettirdiği için bir şey diyemiyorsunuz kocanıza. yoksa bu suskunluğunuz çok garip. çalışıyor musunuz? boşanmayı düşünmüyor musunuz?

Evet agız kokusu, vajina kokusu ereksiyon olmama, cinsel isteksizlik elbette ayrılmak için yeterli sebepler ama aldatmak için değil. Adam zaten şerefsizin önde gideni bi de hiç ar yok gözüne soka soka aldatıp meşrulaştırıyor. Konu sahibi önce ayrılmalı sonra da tedavisine bakmalı.
Aldattıysa ne diye uzatıyor ki

Balık kokusu gibi demişsiniz . Muhtemelen vajinal mantar enfeksiyonu yaşıyorsunuz. Mantarı tedavi etmek kolay olmuyor ne yazık ki. Bu süreçte size önereceklerim şunlar :
1. vajinanızı kesinlikle duş jeli, sabun vs. Gibi şeylerle yıkamayın çünkü o tarz ürünler ph ını değiştirir ve mantara uygun ortam sağlarlar. Sadece su kullanın.
2. İki günde bir duş alın ve iç çamaşırlarınızı mutlaka yüksek derecelerde yıkayın sonrasında mutlaka ütüleyin öyle kaldırın.
3. Nioli yağı denen bir yap satılıyor aktarlarda veya internette bulunuyor. Her yeni iç çamaşırı giyeceğiniz zaman bir kaç damla damlatmanız yeterli.
4. Mutlaka pamuklu iç çamaşırı kullanın.
5. Özellikle tuvaletlerden sonra su ile temizliğinizi yaptıktan sonra tuvalet kağıdıyla mutlaka kurulayın o bölge olabildiğince nemli kalmasın. Nemli ortam mantar oluşumunda birebir.
6. Vajina için probiyotik takviyeler var. Vajinal bölgedeki yararlı bakterilerin sayısını artırarak enfeksiyonların oluşmasına engel oluyor. ( vinalac tablet içeriği çok güzel bir sürü vitamin mineral de bulunuyor )
7. Doktora gidip fitil ya da ilaç kullandığınız süre boyunca eşinizle birlikte olmayın. Bir hafta falan bekleyin en azından.
8. Birlikte olacağınız zamanlarda prezervatif ile korunursanız eşinizde bir şey varsa size geçmesini, siz de bir şey varsa eşinize geçmesini engeller.
9. Siz de bir şey varsa mutlaka eşinizde de vardır bir sirkülasyon halinde birbirinize bulaştırıp duruyorsunuzdur. Hatta belki sorun eşinizdedir o yüzden size sürekli bulaşıp duruyor da olabilir ? O yüzden eşiniz de doktora görünsün. Eş tedavisi de verirler beraber ilaç kullanırsınız.
10. Eğer koku gittiğinde eşiniz hala size yanaşmak istemiyorsa o zaman başka sorunlar olabilir o konuyu bilemiyorum

Evet o suruntu dediğinizi bende okumuştum ama burda hic öyle bir yapmadilar smear testi aldılar ikisi aynımı bilmiyorm
Hayır değil smear da belli başlı şeylere bakıyorlar bu dediğim test çok daha detaylı

Kokuyu hissdeyrm bende ama ortama yayılacak kadr değil yani ya peçete koyuyorm yada günlük ped takıyorum bunları yapmazsa iç camasirim kötü olur mecbur kullaniyorum
günlük ped kullanmak havasız kalmasına neden oluyor
peçete zaten asla tavsiye etmem
gerekirse günde 3 kere çamaşır değiştir ama günlük ped kullanma. özellikle de evdeyken kullanma
balık gibi koktuğundan bahsetmişsin, bu hiç normal değil belki yediğin içtiğin şeyler etkiliyordur
yediğimiz besinler etkiliyor çünkü vücut sıvılarını

Bişey sorsam o koku size de geliyor mu gün icinde yada yatarken. Yada eşiniz bahane uyduruyor bana öyle geldi

X