eşimle bir anlaşma. . ona haksızlık mı?

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
820
benim evlendiğimden beri vajina giriş bölgemde doktorların da çözemediği aşırı hassaslık ve yanma oluyor. hangi doktora gittiysem birşey yok dedi ya da hassaslık olabilir kesin çözümü yok vs. dendi. ve ilişki sırasında acı oluyor. ben bir ilişki yaşarsam kesinlikle ikincisi olmuyor. sadece dokunduğunda bile aşırı derecede acı hissediyorum.

ben eşimle bu nedenle çok tartışma yaşadım. ayrıca eşim aşırı istekli her an cinsellik beklentisi var. evlendiğimizden beri aynı gün bir kere bile üst üste ilişki yaşayamadığımızı söylüyor. böyle beklentileri var.

şimdiyse diyorum ki 2 günde bir ilişki olabilir. bu az geliyor ona ama anlaştık yani ancak bu şekilde aşırı acı yaşamıyorum. ama kendimi suçlu hissediyorum. eşimin beklentileri normal belki ama ben onu bastırıyorum o da kabullenmek durumunda kalıyor.

Dokunduğunda bile aşırı acı hissetmeniz normal değil. Doktorlar fizyolojik sıkıntı bulamadıysa sorununuz psikolojik olabilir. Doktora gidip tedavi olun, şartla martla olacak iş değil.
o kadar çok doktora gittim ki birşey yok dediler. sadece bir doktor oradaki sinirler hassas olabilir dedi ve kesin çözüm yok diye krem vermişti onlarda işe yaramıyor. psikolojik değil çünkü ilişki sonrasında ve ilişkinin sonlarına doğru hissettiğim bir durum, yani hemen tahriş ve kızarıklık oluyor. sonrasında ise ara vermeden geçmiyor.

o kadar çok doktora gittim ki birşey yok dediler. sadece bir doktor oradaki sinirler hassas olabilir dedi ve kesin çözüm yok diye krem vermişti onlarda işe yaramıyor. psikolojik değil çünkü ilişki sonrasında ve ilişkinin sonlarına doğru hissettiğim bir durum, yani hemen tahriş ve kızarıklık oluyor. sonrasında ise ara vermeden geçmiyor.
kuruluk probleminiz olabilir iliski basinda ve arada kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz meyve kokulu ne bileyim afrodizyak etkili kayganlaştırıcılar var onlari kullanabilirsiniz ayrica ard arda iki kez zaten her erkeginde kadinin da yapabilecegi bir sey degil o enerji falan ya da aşırı istekliler icin olan bir sey kendinizi o konuda eksik hissetmeyin acı için onerim bu olabilir yani durumunuzda garip olan aşırı acı hissetmeniz sadece o da sıvı tükendiginden kaynaklıdır sonlara dogru sıvınız azalır ve siz eşinizden once tatmin olduysanız sıvınız o tatmin olana kadar bittiginden kaynakli olabilur o yuzden kayganlaştırıcı çözümünüz bence bir de iliskiye hissedemezsem bir sey ya da yine sonunda acırsa diye negatif yaklasmayin anı yaşa sen de bir seyler hissetmeye bak olabildigince de ayni anda tatmin olmya bakin kuruluk olmasin diye

Bende de klitoriste olmuştu. Dediğiniz şeyi anlıyorum. Devam edilemiyor. Kafaya takmamıştım. Kendiliğinden birkaç ay sonra geçmişti.

Psikolojik ise de bu dediğiniz olur zaten.

Psikoloji öyle bir şey ki olduğunu düşündüğünüz her şeyin fiziksel belirtisini gözünüzle de görüyorsunuz.

Yeni evli misiniz? yeni evli iseniz o şikayetiniz zamanla geçer, ama sabırlı olmak lazım bende bir seneye yakın sürmüştü benzer bir sorun. Ayrıca kuruluk probleminiz olabilir, kayganlaştırıcı ve anestol krem kullanın.

benim evlendiğimden beri vajina giriş bölgemde doktorların da çözemediği aşırı hassaslık ve yanma oluyor. hangi doktora gittiysem birşey yok dedi ya da hassaslık olabilir kesin çözümü yok vs. dendi. ve ilişki sırasında acı oluyor. ben bir ilişki yaşarsam kesinlikle ikincisi olmuyor. sadece dokunduğunda bile aşırı derecede acı hissediyorum.

ben eşimle bu nedenle çok tartışma yaşadım. ayrıca eşim aşırı istekli her an cinsellik beklentisi var. evlendiğimizden beri aynı gün bir kere bile üst üste ilişki yaşayamadığımızı söylüyor. böyle beklentileri var.

şimdiyse diyorum ki 2 günde bir ilişki olabilir. bu az geliyor ona ama anlaştık yani ancak bu şekilde aşırı acı yaşamıyorum. ama kendimi suçlu hissediyorum. eşimin beklentileri normal belki ama ben onu bastırıyorum o da kabullenmek durumunda kalıyor.
Vulvar vestibülit sendromu olabilir sizde. Mutlaka bir araştırma hastanesinden randevu alın tekrardan. Çünkü bu tasvir ettiğiniz şey, vajinismus falan değil, dediğim gibi bir hastalığı düşündürüyor. Mutlaka araştırılmalı. Size de yazık. Hayat böyle geçmez.

2 günde bi ilişki aaz mı yani? :KK53:
Bu ne hergün hergün olmaz yahu

Bu arada kayganlaştırıcı deneyin
zaten o yüzden kavga ediyorum, sanki hiç olmuyormuş gibi bana davranıyosun diye. o yüzden de sinirime gidiyor. çocuk yok belki ondan. evleneli 1.5 yıl olacak.

sonra kendi kendime diyorum belki normal ben ona haksızlık ediyorsam diye kendimi suçluyorum.

ben aslında bu sorunu çözüp çocuk istiyodum ama çözülmüyor malesef o yüzden bir 6 ay sonrasına çocuk düşünüyoruz belki çocuktan sonra bu kadar istekli olmaz 🙏😅

adama da zor yaa
ilk evlilik aylarımı düşünüyorum da 2 güne 1 ne yaaa
genelde evliliğin ilk zamanları günde bikaç defa ilişkiye giren oluyor

siz doktor bakmaya devam edin
genel cerrahiye göründünüz mü?

Genital bölge temizliğinizi nasıl yapıyorsunuz?

bu kadar yüksek cinsel istegi olan kisiler iliskisinde aradigini bulamayinca aldatmaya meyilli oluyor, cevremden biliyorum. benim esim bu baskiyi bana yapsa ayrilmak isterdim.

zaten o yüzden kavga ediyorum, sanki hiç olmuyormuş gibi bana davranıyosun diye. o yüzden de sinirime gidiyor. çocuk yok belki ondan. evleneli 1.5 yıl olacak.

sonra kendi kendime diyorum belki normal ben ona haksızlık ediyorsam diye kendimi suçluyorum.

ben aslında bu sorunu çözüp çocuk istiyodum ama çözülmüyor malesef o yüzden bir 6 ay sonrasına çocuk düşünüyoruz belki çocuktan sonra bu kadar istekli olmaz 🙏😅
Çocuğu adam değil siz doğuracaksınız, onun isteğinde bir değişme olmaz. Boş amaçlarla hamile kalmayın pişman olursunuz. Otreranın yorumuna kulak verin ve bir araştırma hastanesine gidin

Çocuğu adam değil siz doğuracaksınız, onun isteğinde bir değişme olmaz. Boş amaçlarla hamile kalmayın pişman olursunuz. Otreranın yorumuna kulak verin ve bir araştırma hastanesine gidin
tabi ki o amaçla değil, çocuk zaten düşünüyoruz en başından beri eşim istiyor ben erteliyorum. evde yalnız olduğumuz için belki de bana sürekli her an sardığını kastetmiştim belki o zaman bu kadar olmaz diye amaç değil sonuç 😂

tabi ki o amaçla değil, çocuk zaten düşünüyoruz en başından beri eşim istiyor ben erteliyorum. evde yalnız olduğumuz için belki de bana sürekli her an sardığını kastetmiştim belki o zaman bu kadar olmaz diye amaç değil sonuç 😂
Boşa hayal kurma, değişmiyor. Adam neyse her koşulda o

X