Eşimle tartışmamız/sinir krizi mi?

Haklısınız zorlu bir süreç olacak umarım kimse zarar görmeden atlatırız
Bence karsilikli konusun cocuklar buyuyunce bir rahatlik oluyor ama buyuyene kadar esler arasinda bir uyumsuzluk bir zitlik bitmiyor
Oda erkekten kaynaklaniyor
Koltukta uzanip transa gecmeyi biliyorlar sadece
Kadinda butun gun evde kafayi yemis saldiracak yer ariyor

Ben durur muyum çocuklarım benim her şeyim ... Örn;peynir verince yutmayacağını ve zorlarsa kusacağını biliyor ve veriyor. Bende çıkarmasına müsaade ediyorum yutmak istemediği için bazen yetişemiyorum kusuyor çocuk neymiş alışacak. Böyle yiyecekse hiç bir şey yemesin benim çocuğum peynir yemesin süt içsin! Haddini bildiriyorum ama ne fayda doğruyu o zannediyor. Babası zamanında ağızlarına sevmediği şeyi doldururmuş bunlar da gidip tuvalete diye çıkarırmış bunu yaşayan bir insanken çocuğuna bunu yapması ayrı bir delilik !
Sizi gaza getirmek istemiyorum, hamilesiniz; konunuzu yorumsuz terk edecektim ama dayanamadım, çok sinirlendim.

Yeminle söylüyorum; şunu, eşim oğluma yapsın; elini kırar evden kovarım.
Benim yeme bozukluğumun altında yatan ve hayat kalitemin içine sçan sebeplerden biri "Zorla yemek yedirmek-kusturana kadar yedirmek"ti ve bu hareketin, çocuğuma yapıldığını görürsem, yapanın elini kırarım.

Sizi gaza getirmek istemiyorum, hamilesiniz; konunuzu yorumsuz terk edecektim ama dayanamadım, çok sinirlendim.

Yeminle söylüyorum; şunu, eşim oğluma yapsın; elini kırar evden kovarım.
Benim yeme bozukluğumun altında yatan ve hayat kalitemin içine sçan sebeplerden biri "Zorla yemek yedirmek-kusturana kadar yedirmek"ti ve bu hareketin, çocuğuma yapıldığını görürsem, yapanın elini kırarım.
Nasıl bir yeme bozukluğunuz var, merak ettim, genelde zorla yemek yerdiririm çocuklarıma, çünkü ben yedirmesem tek lokma yemezler

Nasıl bir yeme bozukluğunuz var, merak ettim, genelde zorla yemek yerdiririm çocuklarıma, çünkü ben yedirmesem tek lokma yemezler
Offf evet ya ac birakin diyorlarya bide birakiyorum bu sefer acliga alisiyor suyla sutle geciyor zaman sonra sık hastalaniyorlar yine ceken biz oluyoruz.
Bende zorla reklamla cizgi filmle yediriyorum
Acken huysuz mutsuz oluyor bi rahat vermiyor isimi yapayim. sonra zorla yedirmeyin psikolojisi bozulur diyorlar bende anlamadim. bi cozumu bulan varsa yazsin

Yemeye zorlamayın çocukları; "Doydum" diyorlarsa "Doymadın doymadın, bitecek bu" demeyin, kendi mideniz gibi düşünüp öğürtene kadar yedirmeyin.
Ergenlik döneminde anoreksiya (Ölümüne diyet-açlık hissetmeme), hala daha iştahla şöyle lezzetine vara vara yemek yiyemem; tabakhaneye yetişir gibi çiğnemeden yutarım, güne başlarken kahvaltı yapmak-yemek eziyettir bak saat kaç? Henüz kahvaltı yapmadım mesela, iştahımı düzenlesin diye ilaç destek de aldım. (Tek sebep budur diyemem ama bir sebep de bu)

Bunun tam tersi de yaşanabilirdi, obez olabilirdim; doyma hissi yaşamayan, ağzında sürekli bir şeyler olsun isteyen biri de. Ben öteki tarafa doğru bozuldum.

Yapmayın çocuklarınıza bunu lütfen. En temel beslenme ihtiyacı, tüm hayatının kalitesi.

Offf evet ya ac birakin diyorlarya bide birakiyorum bu sefer acliga alisiyor suyla sutle geciyor zaman sonra sık hastalaniyorlar yine ceken biz oluyoruz.
Bende zorla reklamla cizgi filmle yediriyorum
Acken huysuz mutsuz oluyor bi rahat vermiyor isimi yapayim. sonra zorla yedirmeyin psikolojisi bozulur diyorlar bende anlamadim. bi cozumu bulan varsa yazsin
Eğer gelişimi iyiyse, doktorunuz sağlıklı diyorsa zorlamayın. Her insan ve çocuk illa günde 3 öğün yemez, sevmez, çabuk doyar. Çizgi filmle, videoyla yiyorsa yedirin tabi ama asla zorlamayın, tıka basa yedirmeyin.

Benim kızlarım zayıftır, az yer ama sağlıklılar, bu daha önemli benim için.

Ekleme yapayım, komşumuz zorla ve kusuncaya kadar yedirirdi. Şimdi oğlu 150 kg ve birçok hastalığı var.

Nasıl bir cinnet yani ben cırladım eşyaları felan fırlattım ama gitti balkonda sigara yaktı !
Hem çocuklar da korkuyor öyle bir cinnet anında. Olayın üstünden de 2 saat geçti bilmiyorum ne yapsam

Bakin hamilesiniz, cinnet filan gecirmeyin karninizdakine yazik degil mi?
Sevginin askin zitti nedir? Kavga nefret degil umursamazliktir.
Hatasini anlayana kadar umursamayin, cocuklarla ilgilenin evi toplayin vs.
Bikac saat sonra laf atmaya baslayacaktir.
Laf atinca laf sokmayin, hi hi diyip gecin.
Sonrasinda gelip konusacaktir sizinle.

Hamile kadini taksiyle hastaneye gonderip, gelince de ev daginik diye kavga mi cikardi? Şaka gibi ya daha neler. Ev daginiksa toplasin, cocugun tirnagi uzadiysa kessin. Nereden geliyor bu ozguven paşama. Babalik ne kolay ya. At tribi kadini yalniz birak gec vir vir yap.
Bence de cok ciddi bir ders vermeniz gerekiyor. Ama öküz anlar mi bilmem

Eğer gelişimi iyiyse, doktorunuz sağlıklı diyorsa zorlamayın. Her insan ve çocuk illa günde 3 öğün yemez, sevmez, çabuk doyar. Çizgi filmle, videoyla yiyorsa yedirin tabi ama asla zorlamayın, tıka basa yedirmeyin.

Benim kızlarım zayıftır, az yer ama sağlıklılar, bu daha önemli benim için.

Ekleme yapayım, komşumuz zorla ve kusuncaya kadar yedirirdi. Şimdi oğlu 150 kg ve birçok hastalığı var.
Yok öyle kusana kadar yedirmiyorum tabiki doyana kadar ama tabak gordugu an kacacak delik arıyor bende reklamdı cizgifilmdi acıyorum mecbur öyle yiyor ama bu seferde ne yediğini bilmiyor
Evet yanlış ama yemesininde tek yolu bu yani
Yemeside gerekiyor sutle ömür gecmez
Benim takıldığım bırakın yemesin zorlamayın diyorlarya cocuklar daha inat oluyor yemiyorlar
Yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal yani

Yok öyle kusana kadar yedirmiyorum tabiki doyana kadar ama tabak gordugu an kacacak delik arıyor bende reklamdı cizgifilmdi acıyorum mecbur öyle yiyor ama bu seferde ne yediğini bilmiyor
Evet yanlış ama yemesininde tek yolu bu yani
Yemeside gerekiyor sutle ömür gecmez
Benim takıldığım bırakın yemesin zorlamayın diyorlarya cocuklar daha inat oluyor yemiyorlar
Yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal yani
Dediğim gibi eğer sağlıklıysa doktor her şey normal diyorsa çok üstelemeyin. Maalasef bazı çocuk yemeyi sevmiyor.

ona güvenerek cocuk yapmadım dediğiniz insan çocugunuzun babası ?
kednimize güverek 2 kişiyi ilgilendiren bir sey yaparsak sonuçları böyle oluyor işte . kendinizi kandırmayın ,eşiniz iyi bir baba değil , olacagına da inanmıyorum . iyi bir eş olduğunu da sanmıyorum ama eş olmak sizin tercihiniz . o cocuklarınsa hiç bir sucu yok , gercekten üzüldüm .

boyle tartismalar her ailede olabilir cocugu goturememesi asiri yalnis bi hareket yardim etmeyip soylenmeside oyle.Boyle durum yasamadm ama yakin seyler olmustu.Ne zaman esim beni kirsa asiri sessizlesirim bagirmak huyumda yok zaten bagirsam ters tepki yapar hakliligimi asla kabul etmez.Mutsuzlugumdan sessizligimden anlar esim sonra hemen gonlumu almaya calisir bi kere 2 gun neredeyse hic konusmadm normalde vok neseli bi insanim asiri keyifsiz takildim ve ona yaptigi hareketlerden dolayi mesafeli olmak istedigimi soyledim 2 gunun sonunda yalvararak eski halime donmemi istedi :KK70::KK70: sonra uzatmamistim.En guzel ceza kendinden mahrum birakmak bence.Ama bagirmak care degil canim sessizlik cok guzel bi ceza

Iki çocuğun var hamilesin, 6 yaşında çocukla inatlasan, evladını hastaneye götürmeyen,şu halinle iki çocuğa baktığın yetmiyormuş gibi senden ev işi b3kleyen de bir öküzün var. Çocuklarının gereksinimleri dışında asla iş yapma. Bırak evi bok götürsün. Emin ol birşey olmaz. Yemeği sadece ucunuze kadar yap. Ve odanıza o öküzü alma.

Bu yazıda değineceğim o kadar çok şey var ki bu adam bi anda dassadanak sorumsuz olmadı benim esimde hep 3. Cocugu istiyordu ama ben istemiyordum bu konu hala sicakken hali hazirda esimin beni bir bazlama ile aldattigini ogredim iyi kide aklina uymadim aferim kendime dedim o an cunki hep 3. Çocuğu hakedecek seviyede olmadığını düşmüyordum elbette hissettiniz bu hareketlerini ustelik buna ragmen hamilesiniz ayrica 2 cocuklu hamile bir bayan ne kadar herseye yete bilir aslinda siz digerlri ile evde kalip hasta çocuğuda esiniz hastaneye götürmesi gerekirdi ayrıca bu hafta kucuk kizim hasta idi şimdi bem hastayim 1 haftadir evi b.k goturuyor ne yapalim olelim mi yani

X