Esimle ve ailesiyle yasadigim sorunlar

Ne saçma konu. Düğünden sonra üstünüze giyecek kıyafeti siz dusunecektiniz. Ben bu gelinliği çıkarınca ne giycem diye kalacağınız eve eşyalarınızı goturmediniz mi? Düğünden sonra yanımda ailem yok demişsiniz. Neden olsunlar ki? Düğün salonunda vedalasilir gelinle damat evlerine gider zaten .

cocuk planlı olmadı, doktorumun demesiyle doğal yoldan hamile kalmam çok zordu, bende korunmadım bundan dolayı. Bu saatten sonra Allah verdi diyorum. henüz endiseliyim, boşanıp ya fevri davranırsam diyorum, belki zamanla hersey düzelir diyorum öne mi gitsem geri mi dönsem bilemiyorum...
Baştan sorunlu olan şeyler sonradan düzelmiyor maalesef nasıl başladıysa genelde öyle gidiyor. Düzelir diye beklerseniz ömrünüzü boşa tüketmiş olursunuz ve yaşayabileceğiniz bir hayatınız var başka yok. Çocuğunuzu da böyle bir ortamda yetiştirmeyin bence onun için bile ayrılıp yolunuza bakmalısınız

Böyle biriyle neden evlendiniz ? Sizi silah zoruyla mı evlendirdiler ? Nedir yani ? Hadi evlendiniz. Bebek neden ? Nerden baksan elinde kalıyor. Bir de daha kendi kurduğu aileye sahip çıkamayan erkeklerden uzak durun. Başınız ağrımaz.

Konuyu okuyunca içimde yükselen bir sinir hissettim . Allah size vicdan ve merhamet versin başka diyeceğim birsey yok hamile bir kadına

cocuk planlı olmadı, doktorumun demesiyle doğal yoldan hamile kalmam çok zordu, bende korunmadım bundan dolayı. Bu saatten sonra Allah verdi diyorum. henüz endiseliyim, boşanıp ya fevri davranırsam diyorum, belki zamanla hersey düzelir diyorum öne mi gitsem geri mi dönsem bilemiyorum...
Yani böyle sevmediğin etmediğin bir adamla milyonda bir bile olsa ihtimali neden korunmuyorsun ki çok.marek ettim birde nasıl birlikte olduğuna bile şaşıyorum insana zulmeden sevmeyen kendi de sevmeyen biri nasıl cinsellik yaşıyor
Ne.diywlim sende ke din yaşayarak öğrenenlerden olmak.istiyoesun bence biz ne desek boş

Aman siz hak ediyorsunuz ya bunları size ne deşeler boş koca koca diye öne gelen ilk Ç*klüyle evleniyorsunuz tek hayaliniz bana şu altın takılsın düğünüm böyle olsun buyrun size böyle evlilik. Böyle evliliklerde olmazsa olmaz kafasız ebeveynler arasında harcanan zavallı çocuk da yolda. Allah o yavruyu korusun inşallah

Merhabalar,

icimi biraz boşaltmak icin son zamanlarda yasadiklarimi dökmek istedim. Biraz uzun olabilir.

Ben yeni evliyim, daha bir sene olmadı. Esimin ailesi benimle konuşmaz, Düğün aşamasında başladı tadiszliklar, su alınmadı o yapılmadı illaki her genc kizin yasadigi hayal kirikliklari. Patlama noktası düğün günü takalar yok denildiğinde yaşadı, orta oldu altın yok. Düğünden sonra kaynanamın evine getirdiler beni ailem yok yanımda tek basıma bi odaya koydular, değişmeye üstüm yok, esim de yanıma gelmedi. bir kaç saat sonra balayı icin yola ciktik, ailemi görüp vedalaşmak istediğimi söyledim beni aileme getirmedi, arabadan inmek istediğimi dedim bırakmadı beni zorla arabada tutup sehir disina getirdi. Balayı boyu tartışmalar benim icin hatırlamak istemediğim bir dönem.
Balayından döndükten sonra ailesi bana psikolojik baski, zulüm etti, yalan dolan konuşup beni elerine oynatılan, kalacak odam bile yoktu salonda koltukta yatar kalkardım. Sabahlar kaynanam koltuğun basına oturur benim kalkıp hizmet etmemi beklerdi. ailem le beni görüsdürmezdiler, Boş iki dakka bulduğum fırsatlarda annemi gizlice arardım. Kayınpeder benle döğüşür sonra da hic konuşmadı yüzüme dahi bakmıyor.
Kendii gücümle ve ailemin destegi ile kiraya ciktim ilk yarim sene herseyin masraflarını kendim karsiladim. Su an da esim calisiyor kiraya evin alisverisini o ödüyor ama aldigi ayligi ne görüyorum nede bana bi ihtiyacım olur diye bana para veriyor.

Tüm bu olayla süreçlerde artık esime olan ne sevgi nede güzel bi his beslediğimi fark ettim. Ask sevgi icimde hic birey kalmamış, sadece katlanıyorum. Cinsel iliskiden hariç yanıma gelmez, sarılmaz ilgi göstermez. Su an dört aylık hamileyim çocuğumu nasıl büyüteceğim icin çok endişeleniyorum.

Bugen ilk defa anneme hamile oldugumu söyledim, çok üzüldü. Boşanmamı söylüyor, bende boşanmaya soğuk bakmıyorum aklimin herzaman bi ucunda. kendimi o kadar bitkin hisediyorum ki. Ne düğünümün ne evliliğimin neden hamileliğimin heyecanı sevincini hevesini yasayamıyorum.
Ben de aynı şeyi yazcam

Çocuk yaptın başın göğe erdi mi

Adamı düzelt bari ne diyim aman içim sıkılıyor bu konulardan adamda iş yoksa çocuk yapmayın

Çocuk tek başına bakılacak bir şey değil kaldıramaz insan baba desteği şart

X