eşinde sperm azlığı ve hareketsizliği olup da aşılamadan hamile kalan varmıııı?

mrb arkadaşlar ben yeni katıldım aranızda daha önce aşılama yapıp tutan var mı ?

ben yapalı 10 gün oldu cumartesi tahlil yaptıracam çok heycalıyım günler geçmek bilmiyo

semer hayırlı olsun aşılaman canım.inşallah pozitif sonuç alırsın.benim ilk aşılamam tutmadı regl olunca 2.denicez.sizde sorun neydi?

ben yapalı 10 gün oldu cumartesi tahlil yaptıracam çok heycalıyım günler geçmek bilmiyo

teşkkür ederim yumurtalıklarım yavaş çalışıyor

benim ara ara bel arılarım oluyor sizce normal mi?

Hayırlı olsun canım inşallah pozitif sonuçlanır.
Yumurtalaıkların yavaş çalışıyosa ilaçlarla hızlandırılmıştır.Şansın spermlerde de sorun olanlara göre daha fazla.
Ben 3. aşılama olacakken kendi kendime hamile kaldım.Aşılamayla olmasa da dinlenmedeyken oldu.

Demekki her zaman şansımız var.Ama aşılamamı olur ,kendi kendine mi,tüp mü orası kısmet heralde.

Hepimiz için hayırlısı olsun.Bugün dua ettim tüm sitede bebek isteyenlere.Ama özellikle uzun yıllar evli olan yada uzun yıllar bebek için uğraşanlara öncelikle dedim.Kimse gücenmesin lütfen.:sm_confused:

Bel ağrıların,kasık ağrıların,göğüs ağrıların hepsi olabilir bunlar aşılamada kullandığın ilaçlardan dolayı oluşuyor,gebelik olmasada olur yani.

Fazla belirtilerini dinleme.Olur inşallah.Olmazsa da üzülme,hayırlı değilmiş demeyi bilmek lazım.

Off ya gazetedeki haber hala canımı sıkıyo.
' kız 2 side annesini kesmiş ya:1shok: Allahım hayırlısını ver hepimize...a.s

semercim hayırlı olsun heralde sonuç alcak türlü türlü sen ve ben varız cuma yada c.tesi hakkımızda hayırlı olsun artık.

ben 6yıllık evliyim büyük bir umutla bekliyorum.sperm azlığı olunca şansın mı daha büyükmü oluyor ?eşimde hiç bir sorunyok her şey gayet normal.

semercim hayırlı olsun heralde sonuç alcak türlü türlü sen ve ben varız cuma yada c.tesi hakkımızda hayırlı olsun artık.

:teytey:slm sizin sonuç belli oldumu? ben yarını iple çekiyorum rabbim hakkımız hayırlısını eylesin:emir_bebek:

:teytey:slm sizin sonuç belli oldumu? ben yarını iple çekiyorum rabbim hakkımız hayırlısını eylesin:emir_bebek:

Sonuç alacak arkadaşlarrrrrr hadi bizleri de sevindirinn. yüzünüzü güldürsün Allahım inşallah. a.s.

canım benim sonucumda negatif semercim sizlerden hayırlı haberler bekliyoruz.

senağlama benimde sonucunegatif arkadaşım ben çok kötüyüm daha ilk aşılamamda olmadı demekki diyerleride olmayabilir mi ?:1no2:duygularım karmakarışık:sm_confused:

senağlama benimde sonucunegatif arkadaşım ben çok kötüyüm daha ilk aşılamamda olmadı demekki diyerleride olmayabilir mi ?:1no2:duygularım karmakarışık:sm_confused:

canım üzülme....

diğerlerinde olmıycak diye bişey yok.....sen yeterki stres yapma....gerisi gelir....:içelim:

hayırlısı semercim rabbim demek ki zamanı var diyor...
ben salı günü dr.ara vermeden gidip 2.aşılama için start vermeyi düşünüyorum.
heralde söylenenlere göre tutma şansı daha kuvvetli oluyormuş.bakalım hakkımızda en hayırlısı....

tonya ve semer üzülmeyin diyorum ama bende aynı şeyleri yaşadım ne hissettiğinizi anlayabiliyorum.inşallah 2.aşılamalarımız tutar bende regl olmayı bekliyorum 1-2 gün içinde olmam lazım.rabbim hayırlısını versin inşallah...

KIZLAR BUGÜN 3. AŞILAMAM YAPILDI ve bekleme günleri başladı yeniden.

akdaş canım hayırlı olsun aşılaman.allahım bu defa yüzünü güldürsün inşallah.beklemek en zor dönem kendine dikkat et.iyi haberlerini bekliyoruz canım.

X