eşinde sperm azlığı ve hareketsizliği olup da aşılamadan hamile kalan varmıııı?

ben aslında her siteye girdiğimde giriyorum chat odasına ama malesef kimseler olmuyor...

kızlar beni aşılama olalı 13 günüm yarın kan testi yaptırcam sonucu cok merak ediyorum inş benim için hayırlısı olur diye hep dua ediyorum sizde bana dua ederseniz sevinirim

inşallah pozitif sonuçla dönersin arkadaşım. hepimize rabbim hayırlısını versin...

kızlar beni aşılama olalı 13 günüm yarın kan testi yaptırcam sonucu cok merak ediyorum inş benim için hayırlısı olur diye hep dua ediyorum sizde bana dua ederseniz sevinirim

İnşallah buraya geldiğinde ilk yazdığın hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm olur arkadaşım. a.s.

merhaba. ben ayşe. siteye dün üye oldum. eşimin de sperm sayısı az.varikosel ameliyatı oldu.tedavi görüyor. ben çaksırı keşfettim. her gün sabahları aç karnına 1 kaşık öğütülmüş çaksırı balla karıştırıp yiyor.bence siz de deneyin. arkadaşımın eşindede aynı sorun vardı. çaksır sayesinde ikiz bebeği olacak....

canım caksır doguda yetısen (bildigim kadarıyla) bi ot türü . caksır yıyen inekler hep ıkız doguruyomuş duymuştum bunu

akdasım ya eşimde prolaktın yuksek ileri hareket 0 sayı 22 milyon ve yapısal bozukluk var bendede prolaktın yuksek ama cok degıl doktor önemlı degıl dedı bırde pko var ama cok etkılemıyormuş eşim hiç ılaç kullanmadı bu ay doktor tutturdu klomen pregly yumumrta takıbı asılama falan degıl ben anlamıyorum bu kadar sorun varken neden böyle yavas davranıyo cok moralım bozuldu ben asılama ıstıyorum dıyorum sende sorun yok dıyo offf sence bu doktor normalmı yoksa anormalmı =(=(

akdasım ya eşimde prolaktın yuksek ileri hareket 0 sayı 22 milyon ve yapısal bozukluk var bendede prolaktın yuksek ama cok degıl doktor önemlı degıl dedı bırde pko var ama cok etkılemıyormuş eşim hiç ılaç kullanmadı bu ay doktor tutturdu klomen pregly yumumrta takıbı asılama falan degıl ben anlamıyorum bu kadar sorun varken neden böyle yavas davranıyo cok moralım bozuldu ben asılama ıstıyorum dıyorum sende sorun yok dıyo offf sence bu doktor normalmı yoksa anormalmı =(=(

canım yaaa. dr a güvenmemek nasıl olur bilirim. 2. aşılamada kavga bile ettim gerçi bende ayıp etmiştim ama tutamadım çenemiÇok üzgünüm çoookbenim eşimde varikosel vardı ameliyat oldu. varikosel geçti ama sayı ve hareketlilik sorunumuz devam ediyordu 3. aşılama iyi çıktı allaha şükür.

bence ileri hareketlilik 0 ise aşılama mantıksız. hareket edemiyorsa kanala nasıl girecekki?başka yerde yaptırın test demiştim daha önce ne yaptınız?

canım tıp ta yaptırdık en dogru sonucu orası verır dedıler ben asılama olmıycam ben ıstıyorum ama doktorum asılama yapmıyor yumurta takıbı dıye benı oyalıyo kecı boynuzu pekmezı kürü yapıyoruz 1 ay gecsin yenıden verelım barı spermıyogram :asigim:

canım tıp ta yaptırdık en dogru sonucu orası verır dedıler ben asılama olmıycam ben ıstıyorum ama doktorum asılama yapmıyor yumurta takıbı dıye benı oyalıyo kecı boynuzu pekmezı kürü yapıyoruz 1 ay gecsin yenıden verelım barı spermıyogram :asigim:

bence de tatlım panik yapma. ama durum gerçekten kötü ise hareketlilik 0 ise değil yumurta takibi aşılama bile olmaz bence direkt tüp.
fındık fıstık havuç yesin eşin. bunlarda harekete faydalı canım.

merhaba. ben ayşe. siteye dün üye oldum. eşimin de sperm sayısı az.varikosel ameliyatı oldu.tedavi görüyor. ben çaksırı keşfettim. her gün sabahları aç karnına 1 kaşık öğütülmüş çaksırı balla karıştırıp yiyor.bence siz de deneyin. arkadaşımın eşindede aynı sorun vardı. çaksır sayesinde ikiz bebeği olacak....

canım çakşır sadece sayı azlığında mı etkili acaba? benim eşimde hareket azlığı ve morfoloji sorunu var. sayı olarak gayet iyi. keçi boynuzu ve e vitamini kullanıyor biraz iyileşme var ama yinede normal sınırların altında. çakşır normal aktarlarda satılıyormu? öğütülmüş olarakmı aldınız yoksa sonradan mı öğüttünüz. fiyatı nasıl pahalı birşeymi?

X