eşinde sperm azlığı ve hareketsizliği olup da aşılamadan hamile kalan varmıııı?

merhaba.bebnim eşiminde morfoloji%1.sayı 10milyon,hareketlilik toplam %35.doktorum aşılama önerdi.bu sayılarla ne kadar başarılı olur bilmiyorum.bana yardım eder misiniz

uzun zamandır takip ediyorum sizi,bende katılayım dedim:)hepimizin derdi aynı ya,bizi bizden iyi kim anlar di mi?

canım tabiki bizi bizden iyi kimse anlamaz. çeken bilir. ilk aşılama mı olacak?

eşimin sayı ve hareketliliğ az,doktor bitkisel takviyelerle biraz yükseltebiliriz belki dedi.salı günü eşimin tahlil sonuçlarına göre belli olacak.değerler neden bu kadar düşük bilmiyoruz henüz

yok canım yanlış bısey yapmıyorsun benımde eşimin ılerı hareket 0 yapısal bozukluk var prolaktın yuksek ve testesteron düşük biz kecı böynuzu pekmezı içiyoruz yanı eşim siz neler yapıyorsunuza.s.

bizde 1 haftadır keçi boynuzu içiyoruz.birde ,bir gece havuç suyu bir gece nar suyu.hormon tahlilleri normal bizim.varikoselden şüphelendi.ama doppleri çeken doktor,yok bişey dedi.salı günü göstericez tahlilleri,bakalım ürolog ne diyecek.aşılama şart mı ki.bu keçiboynuzunun flan etkisi olmaz mı acaba

Evet kızlar havuç suyuda iyi diyorlar onuda deneyin ama ben ne zamandır havuç bulamıyorum.

Haaa sen havucu napcaksın derseniz,havuç yiyen hamilelerin bebeklerin saçlrı güzel oluyormuş :KK66:

darkım söyle kız olsun kıvırcık olsun kınalı olsun ben gibi :roflol: annem bana hamıleyken böyle dua etmiş kabul olmuş vallaa istiyosqan resmımı yollıyım bana bak dur :roflol:

Sorma annem bana hamileyken kara kuru sıska bişey olsun demiş .Benden önce nazardan 2 oğlu ölünce :)

Walla durumu zor toparladımda güzelleştim :)))

ah canım benım kıyamam :nazar: nazardanmı ölmüş demek allah korusun yaa elemterefiş kem gözlere şiş

Herkese merhabalar.
Ben bu sitede özellikle bu konuyu 6-7 aydır takip ediyorum.5 yıllık evliyim ve benim de eşimin sperm sayısı düşük(5 milyon). Varikosel vardı,ameliyat olman pek bir kazanç sağlamaz dense de yine de oldu.Bazı bitkisel karışımlar denedik.Sizin de bahsettiğiniz çakşır otu ,keçiboynuzu,bal gibi...Şu anda 3 aylık gebeyim:)) Hamile kalıncaya kadar yazmayacağım demiştim, çünkü ümitsizlik hiçbir işe yaramıyor.

X