Erkek İnfertilitesi Eşinin Değerlerinde Sorun Olanlar ve Çözüm Üretebilenler ( morfoloji ve hız)

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar 1,5 yıllık evliyim eşim ilkkez geçen ay uğraşlarım sonucu test verdi ve sonuç morfoloji %1 hızlı ileri hareket 0 İleri hareket %21 totalde 49 milyon sperm var ama % 70 hareketsiz yani sonuçları olması gerekenden fazlaca düşük eşinin benzeri sorunları olduğu halde çözüm bulup sonrasında hamile kalan var mı? İleri hızı için havuç suyu içiriyorum akşamları ayrıca proxeed plus aldık ama herkes morfolojinin çok çabuk düzelemiyceğini vs söylüyor napabilirim ? Siz neler yaparak yükseltebildiniz ? Yükseltebildiniz mi ? Yorumlarınızı bekliyorum canlarım.
Allah şifa versin inşallah bizimde %2 morfoloji %35 hareketli ve ileri hareket sayı 25 milyondu iki ay proxeed plus yanında keçiboynuzu özü ,arısütü polen kırk kilit otu çayı ,keçiboynuzu suyu filan yaptım morfoloji %4 sayı 75 milyon hareketli %40 olmuştu sonra bunlara ek çakşır tozunu bala karıştırdım, çoban çökerken otu aldım kaynattım ,havuç suyu, evicap e vitamini,muz ,kivi, yumurta, et vs besinler verdim morfoloji%6 ileri hareketli ve hareketli %50 sayı 125 milyon oldu on gündür ise bunları soğuk sıkım yapan internet sayfasından keçiboynuzu özü ,çoban çökerten suyu,çakşır suyu ,ve keten tohumu yağı aldım onları kullanıyoruz .Cinsel istek ,güç kuvvette artıyor.RABBİM inşallah tez zamanda bizlere şafi ismi ile muamele eder.Çok geçmiş olsun .ilk başta eşim bunları getirip bana yediriyorsun tatları kötü işe yarıyor mu diyordu ama sonuclari gördükçe smdi kendi istiyr Ramazan'dan sonra sabah akşam beni Kürlere boğ diyor ..

Teşekkür ederim 😊 amin isteyen herkese nasip etsin rabbim inşallah 🙏 hız ve morfoloji 0 dı sperm sayısı da 30 milyondu sanırım referansin değerin aşağısındaydi. Onun haricinde yerinde hareketli sperm sayısı yüzde 70 hareketsiz sperm sayısı 30du. Varikosel yoktu. Evet 3 ay takviyeler kullandı eşim. Bir de sigarayı bıraktığı ay hamile kaldım
Hayırlı olsun inşallah ne gibi takviyeler kullandınız

Kızlar 1,5 yıllık evliyim eşim ilkkez geçen ay uğraşlarım sonucu test verdi ve sonuç morfoloji %1 hızlı ileri hareket 0 İleri hareket %21 totalde 49 milyon sperm var ama % 70 hareketsiz yani sonuçları olması gerekenden fazlaca düşük eşinin benzeri sorunları olduğu halde çözüm bulup sonrasında hamile kalan var mı? İleri hızı için havuç suyu içiriyorum akşamları ayrıca proxeed plus aldık ama herkes morfolojinin çok çabuk düzelemiyceğini vs söylüyor napabilirim ? Siz neler yaparak yükseltebildiniz ? Yükseltebildiniz mi ? Yorumlarınızı bekliyorum canlarım.
Görümcemin eşinde de bu şekilde bir sorun yaşandı. Direk tüp bebek önerildi şu an sistem nasıl bilmiyorum ama 10 yaşında ikizleri oldu sizde de inşallah bir sorun yaşanmaz

Kızlar merhaba 5 yıllık evliyim ben de. Eşim 2defa varikosel ameliyatı oldu. Öncesinde ve sonrasında degerler de iyileşme olmadı. Şimdi ovitrella İgnesi ile tedavi oluyor eskiden 12 milyon sperm hız 14 morfoloji 0 oluyordu. Şimdi 40 milyon sperm hız 14 morfoloji 2 çıkıyor. Tüp bebek negatifim var sonra bu igne tedavisini olurken eşim hamile kaldım ama düştü. Artmed marin cap gibi ilaçlar kullandık zerre etki etmedi. Çakşır otları keçiboynuzu pekmezleri arı sütü propolis neler neler yadirdim bana mısın demedi. En son igne tedavisi oluyor. Size tavsiyem tüp bebek doktorlarına aldanıp hemen tüp bebege başlamayın. Amh degerin de somruj yoksa eşinizin degerlerine daha öenm verin çünkü sonuç hüsran olabiliyor bu degerlerle

Hayırlı olsun inşallah ne gibi takviyeler kullandınız
Teşekkür ederim. Doktor 3 ay kullanması için klomen verdi. Sonra proxeed plus verdi. Bunun haricinde keçiboynuzu özü aldık. Eşim her gece yatmadan yarım bardak içti. Birde sabahları ceviz ve incir yedi. Onun haricinde dediğim gibi hamile kaldığım ay sigarayı bırakmıştı.

Merhaba tebrik ederim. Sormak istediğim eşinizin sperm sayısı kaçtı oran olarak hızı nasıldı? Daha detaylı yazma şansınız var mı karşılaştırma imkanımız olması açısından😊 darısı başımıza bu arada çok sevindim adınıza
Bizde de aynı durum oldu morfoloji 1, ileri hızlı hareket 5 ti bayramdan sonra tekrar test vercektik hamile olduğumu öğrendim iki ay proxeed plus kullandık Allah isteyen herkese nasip etsin

Bizde de aynı durum oldu morfoloji 1, ileri hızlı hareket 5 ti bayramdan sonra tekrar test vercektik hamile olduğumu öğrendim iki ay proxeed plus kullandık Allah isteyen herkese nasip etsin
Merhaba canım tebrik ederim öncelikle🤗sizde sperm sayısı kaçtı 1 mlde?

Diğer sorunları bilmiyorum ama eşimin morfoloji sonucu %2 iken hamile kaldım. Zaten doktorlar morfolojiyi gebeliğe engel bi durum olarak görmüyorlar

Eşi pharmaton kullanıp sonuç alan var mı? Kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandı zararı olur mu kullanmanın?

Kızlar lutfen bakıp yorumlarsanız sevinirim ileri hız düşük dediler proxeed plus başladık incir ve keci boynuzu özü morfolji iyi demisler ama bi bakarsanız

Eklentiler

• 20210111_193305.jpg
    20210111_193305.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 96
Kızlar lutfen bakıp yorumlarsanız sevinirim ileri hız düşük dediler proxeed plus başladık incir ve keci boynuzu özü morfolji iyi demisler ama bi bakarsanız
Canım benim eşim de hareketlilik 0 dı 3 ay combi fertil kullandı bu ayikimizde d vitamini çakır kökü suyu kullandık ilacı bir tane kalmıştı eşimin hamile olduğumu öğrendim

Canım benim eşim de hareketlilik 0 dı 3 ay combi fertil kullandı bu ayikimizde d vitamini çakır kökü suyu kullandık ilacı bir tane kalmıştı eşimin hamile olduğumu öğrendim
Dr proxeed demis bide combi fertil arastirayin cok sagol saglikla kucagina al insallah 9yasinda kızim var 2. Bebegim icin uğrasiyorum 2yila yakinnoldu

Merhaba Gamze morfoloji yükseltmek için çakşır kökü suyunu ve her akşam fındık fıstık karışımını eşinizin yemesini tavsiye ederim domates çorbası falanda yapın ben 3 ay denedim 10 dan 40 a yükselmiş biz aslında sperm kalitesini yükseltmeye çalışırken hareketlilik ve morfoloji yükselmiş belki yardımcı olur diye yazıyorum

Bizim morfoloji sorunu var fakat henüz bi çözüm bulamadm. Mevcut vitamin ve kürlerle sayı ve hız arttı sadece 2 tüp bebegm de olumsuz ama sizin en azından morfolji 1 miş. Bizim sıfır sizin artar inşallah
Morfoloji için çakşır kökü suyu akşamları fındık fıstık karışımı yesin eşin birde domates çorbası falan yapın eşimin 3 ayda 30 artış olmuş sayıyı arttırırken morfoloji ve hareketliliği artmış 3 ay deneyin bunları

Morfoloji için çakşır kökü suyu akşamları fındık fıstık karışımı yesin eşin birde domates çorbası falan yapın eşimin 3 ayda 30 artış olmuş sayıyı arttırırken morfoloji ve
Cok sagolasın amin inşallah..
Alkol yok. Sigara daha önce çok kullanmış ama ameliyat sonrası bıraktı. Proxeed plus ve argimen plus a başladı.günde 2 şer doz. Bu vitaminler sayı artırıyo ama morfoloji düzeltmiyo diyolar 😔ümitsiz mi sizce
Morfoloji için her akşam eşinize fındık fıstık badem karışık kuruyemiş yedirin sabahları çakşır kökü suyu içsin ve domates çorbası yapın kızlar 10 dan 40 yükselmişti eşimin morfolojisi ve hareketlilik 50 olmuş biz sayıyı yükseltirken bunlara etkisi olmuş oyüzden doktor proxeed vitamini takviye verdi sperm sayıSı yükselsin diye

Merhaba Gamze morfoloji yükseltmek için çakşır kökü suyunu ve her akşam fındık fıstık karışımını eşinizin yemesini tavsiye ederim domates çorbası falanda yapın ben 3 ay denedim 10 dan 40 a yükselmiş biz aslında sperm kalitesini yükseltmeye çalışırken hareketlilik ve morfoloji yükselmiş belki yardımcı olur diye yazıyorum
teşekkürler canım çakşırı denedik ama içemedi kustu midesinde sorun var eşimin domates çorbasını mutlaka deniycem

X