Anket Eşiniz evlendikten sonra sizin kapanmanızı istese kapanır mıydınız?

Eşiniz evlendikten sonra sizin kapanmanızı istese kapanır mıydınız?

• Ankete Katılan
    116
Bi iki kere teklif etti ama beni nasıl sevip kabullendiyse öyle. Ben kendi isteğimle kapanırım kapanırsam. En doğrusuda bu sanırım. Dahada konusu açılmadı zaten.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Direk boşanma sebebi gerçi süleymancı ile evleniyorsanız böyle zorlanmaya maruz kalacaksınız demektir tv'deki
hoca hanımlara baskı uygulayın diyor

eşim istiyor diye değil ben gerçekten istiyorsam kapanırım çok önemli bir karar
tam olarak içten gelmesi,tesettüre uygun davranılıp giyinilmesi gerektiğini düşünüyorum

evlendiğm de başım açıktı eşim de zaten kapanmamı istemiyor bir defasında öylesine sormuştum asla kapanmam da zaten eşim kesinlikle dedi ....çünkü artık kapanmak evrim değiştirdi ....tayt pantolon dar badiler giyinip kapanmaktansa böylesi daha iyi öyle dikkat çekecek kadar da aşırı bir giyimim de yok zaten ....

Eşim istediği için değil içinden gelirse Allah için kapanırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Normalde kapanmayi düşünen biri değilim. Bu nedenle eşimi de kendi düşünce yapıma uygun secerim. Kapanmak isteseydimde bu eşim istediği icin olmazdı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu konuda canım yandı..
tabıkı doğruyu ıstıyorlardı dınımız böyle emredıyordu cunku..
ama bır ınsanı ZORLA kapatmak uff ya kabus dolu gunlerdı..
dırek cevap vereyim ben en ıyısımı..
eşim ıstedı ama aılesı ıstedı dıye ..
oyle olunca kabul etmedim..taakı benım ıcın vaktı gelene dek..
bu seferde hucu oldum....
ınsanlara yaranarak bırşeylerı yapmak bana gore buyuk hata..
tek yaranmak ıstedıgımız Allah olmalı..

eşim ıstedıgı ıcın asla kapanmazdım zorla bı ınsanı tesuture sokmak ve kapttırmak hıc hoş bısey degıl ıcınden gekmesı gereklı cunku tesetur sadece gıyımle bıtmıyor her anlamda bır degısım olması gereklı davranıslar hareketler baslıca bı degısım yanı ve buna uygun kapanabılmesı ıcın bı bayanın gercekten ıcınden gelmesı gereklı es ıcın degıl ALLAH(C.C) emrettıgı ıcın kapanmalı zorla dayatmayla olucak bırsey degıl bu...

benim kapanmayacağımı biliyordu en başında. evlendikten sonra şakayla karışık imalarda bulundu. istemediğimi açık ve net bir dille belirttim. Sen benimle bu şekilde evlendin kabul et dedim. ki mesleğim uygun değil kapanmaya. kapanmam demek istifa etmem demek. istifa da mümkün değil..

💑💓

Ne münasebet canım çok istiyorsa kendisi kapansın
Bu tür konularda zorlama olamaz.
Kişi istiyorsa yapar yok efendim kocam kaynım babam şuyum buyum istedi diye yapılacak iş mi bu :KK19::KK20:

Kapanmayı kişi kendi istemeli. Nişanlım ilerde evlenince bana olan saygısından dolayı böyle bir şey talep etmez. Etsede yapmam.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

düğünüme 1.5 ay kala kapandım kendi isteğimle ama eşim isteseydi içimde bu istek olmasına rağmen asla kapanmazdım inat var bende :KK37:

X