Eşiniz nasıl giyinmenizi ister?

benim eşim sizinkilerin tam tersine herzaman gösterişli giyinmemi ister yani mini etek giysem hayır demez ama bulunduğum semtten dolayı ben giyinemem fazla herzaman seksi olayım ister garip valla benim eşimde

ne özel günlerde nede normal bir günde süslü bişiler giydirmez benim eşim illa karışırır sinir eder beni sanki ben giyinmeyi bilmiyorum yada sanki onu küçük düşürecem bu yasıma kadar kimse bişi dememiş bundan sonra dışardan zaten söz getirmek istemem eşime ama bunu o anlamıyo beni kölesi gibi yönetiyo her yönden

Çok dar ve dikkat çeken kıyafetler giymemden pek hoşlanmaz...
İlk zamanlar çok problem oluyordu herşeyime karışıyordu zamanla aştık...
Hala dar ve kısa ceket giydiğimde ''minicik şeyleri giymeyi ne kadar çok seviyorsun'' der ama oda alıştı artık çok dikkat çeker vaziyette dolaşmıyorsam karışmıyor zaten bende abartılı giyinmiyorum...

banada hiç karışmaz ama bi düğünde veya özel bi yerde bi öyle gece kiyafeti giyeyim yada o tarz daha dikkat çekici şeylr giysem kıskanır ama bunu ancak hiç güzel olmamış normal halin daha güzel bu kadar parayla çirkin olmuşun der ama ben anlarım çatlamışşşş:)))) daha bi hoşuma gider

Ben acikken bayaa problemlerimiz oluyordu.Hep orami burami cekistirip örtmeye calisirdi.Hatta bir seferinde yandan yirtmacli bir etegimi makasla kesip parcalara ayirmisti.Ama 2 senedir kapaliyim(kendi istegimle kapandim),sonunda esim rahat etti.Artik karismak icin bir sebep bulamiyor.Ama spor giymissin ,klasik giymissin falan öyle seylere karismaz.

benim eşimde hiç karışmaz kıyafetlerime ben evlenmeden önce türbanlıydım eşim istedi diye başımı açtım. yani çok dar giymediğim sürece hiç farketmez onun için.. karışmaz yanii..

pek müdahale ettiğinii söyleyemem kıyafetlerime
genelde o bana değil ben ona karışırım:))

desenli çoraplar çok moda ama benim eşim hiç sevmiyor.derin yırtmaçlardan yakası çok açık buluzlerden hoşlanmaz.bende giymem.bide kalçamı örtmemi ister özellikle pantolon giyince.a.s.

benim eşimde pek karışırdı ama baktı onunlafını tutmuyorum yavaş yavaş alışmaya başladı.ben zaten normal giyiyorum bide niye onun istediğini yapayımki...ama mesela beyaz bişey giydigimde iç çamaşırlarımın görünmesine karışıyo hala bende ona dikkat ediyorum.özellikle klasik giyim,yüksek topuklu ayakkabılar ve güzel bi makyaj seviyo.bide rujumu çok sürmemden hoşlanmıyo hafif sür diyo bende onun yanında değilken istediğim gibi sürüp onun yanındayken hafif sürüyorum...:)))

erkek arkadaşım neresi olursa olsun göğüs dekolteli şeyler giymemden hoşlanmıyor... ama ben hoşlanıyorum... sonuç giyiyorum... lülülülülülü

benim sözlüm çok psikopat bu konuda çok karışır

streç tayt

şort

mini etek

askılı bluz

bikini

yani herşeye karışıyor

onun için sadece diz altı etek yada jean yeterlii

tabi bluz lar kesinlikle dar olmayacak......

eşim göğsümün ve belimin açılmasına sinir olur.bu arada birde mini eteğe.çok kıskanç ama idare edioz işte:)

Karışmaz eşim ama ben bilirim hoşlanmadığı şeyleri.
Bende sevmem dışarıda fazla açok giyinmeyi. Ama evde ne istersem giyiyorum. Eşiminde çok hoşuna gidiyorŞeniz

BENDE AYNEN NELERDEN HOŞLANDIĞINI BİLDİĞİM İÇİN FAZLA SORUNUMUZ OLMUYOR. AMA EVDE İSTEDİĞİM GİBİ GİYİNİRİM

nişanlım saolsun çok karışır kıyafetime:eek:klava:.sevgiliyken çok kavga etmiştik ama ben yinede giyinirdim istediğim gibi.sengözlerimebaksanab
o benim hanım hanımcık olmamı istiyomuş etek giyeymişim şöyle yeni gelinmişiz ya ağır olacakmışız birazbenneyaptımki.bide göğüs dekoltesi olmayacak okadar.yerine göre giyinilir diyor ki bende zaten öyle yapıyom ama anlamıyo ki gıcık işte kıskanıyo çok güzel oluncananiknanik

Benim eşim giyim tarzıma hiç müdahale etmiyor.Çünkü nerde ne giyineceği çok iyi biliyorum.Dikkat çekici ,gözlerimi üzerime dikecek kıyafetlerden uzak duruyorum.Yazın sinemaya giderken askılı giyebilirim mini etek ama işyerine giderken asla giyinmem.Birde hem alta hemde üste giydiğim kıyafetlerime şöyle dikkat ederim.Üstüm açıksa yani askılıysa altıma kot .altında etek varsa üstü kollu olmalı.

benim eşim hep zarif olmamı ister.etekler uzun topuklu ayakkabılar yapılı saç ve herdaim makyaj.ben kadın olsam çok güzel giyinirdim der.ama ben hep rahatlıktan yanayım.spor giyinmeyi seviyom.bu tartışma konumuz oluyor hep.ama bazen onun istediği gibi bazen de içimden geldiği gibi giyinirim...

benim esimde acik ve dar giyinmemi istemez,evlenmeden önce giyerdim ama galiba yas ilerledikce heves kalmiyor o yüzden bende acik ve dar giymemeye dikkat ediyorum,makyajima hic karismadan zaten hic birseyi abartmamaya dikkat ediyorum

benim eşimin takıntılı olduğu sadece belim a.ıldığında arkadan görünen iççamaşırı..
bunu haricinde ne sırtı açığıma karışır,ne göbeğime..hiç bir şeyime karışmıyor.zaten yerine göre giymeyi bildiğim ve iyi ayırdığım için sorun yaşamıyoruz.
şu an işte bebek var diye kış bir de göbeğin açılmasın belin açılmasın uzun şeyler giy diyor..
:asigim::asigim:

X