Eşinizin ailesiyle aynı evde yaşar mısınız hemde eşiniz yokken?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer bu kadar şeyden sonra yok çok aşıktım deliriyordum her şeye tamam dedi evlendik derseniz size asla acımam…. Ama şu an köyde düşünülen o kızlara o kadar üzüldüm ki inşallah hiçbiri bu adamla evlenemez

Ne kadar sinir bozucu degil mi. Ayni yurtdisinda olup "Köyden kiz aliriz, problemli oglumuzu adam eder" kafasinda olanlar gibi

İnsanların şunu anlaması lazım. Bizim dinimizde anne babaya bakmak kendi çocuğunun görevidir gelinin değil. Ayrıca gelinin ayrı ev isteme hakkı da vardır. Özellikle dini bir görünüm veren insanların bunu suistimal etmelerinden gına geldi. Eşiniz madem kapanmanızı istiyor dinine düşkün bu hükümleri de ona iletin.

Böyle insanlarin bastan niye tesettürlü birini tercih etmiyorlar hic anlamiyorum. Yok ailemle yasa, yok basini kapat, yok su bu. Resmen annesinin babasinin gönlünü yapma pesinde adam

Inşallah kimseyi bulamasın, hiç bir kızın canı bu hödük yüzünden yanmasın.

Köy kızlarını neden yermiş onların canı yokmu . Zihniyete bak ne kadar irrite edici. anasına babasına bakıcı arıyor resmen. Şimdi ki köy kızları şehirde büyüyen kızlardan daha akıllı farkında değil sanırım:=) Adam resmen şark kurnazı salın ipini ne hali varsa görsün

Taviz vermissin, kucuk seyler saysan da, senden daha fazlasini istemeye yuz bulmus. Sanma ki sen ayrildin bir sure sonra o kafasina uyan birini bulabilecek, hayir. Tamam hayatim sen nasil istersen diyecegi bir kadin cikacak onla evlenecek büyük ihtimal. Cunku hicbir kadin bu sartlari kabul etmez. Sen yola getirememissin tavrini koyamamissin. Bosver kurtuldun gerizekalidan. Igrenc herif

Okurken için şişti. Hiç mi derdin yok dert arıyorsun kendine. Bu zihniyette biri ile olur mu?
Ayrıl gitsin. Şimdi ayrılmazsan evlenince mutlaka ayrılacaksın ya da berbat bir evlilik süreceksin

Böyle insanlarin bastan niye tesettürlü birini tercih etmiyorlar hic anlamiyorum. Yok ailemle yasa, yok basini kapat, yok su bu. Resmen annesinin babasinin gönlünü yapma pesinde adam

Açıklar hoşlarına gidiyor ondan,gözleri açıklarda. Bana da böyle çok teklif geldi anında reddettim kapalı isteyen kapalı alır ben Allah için kapanmadım kul için hiç kapanmam

Haklısın, oh okurken içimin yağları eriyor öyle bir sinir var ben de şu an bu duruma karşı.

Kalmam kalmadım. Eşim askere gittiği zaman kendi anne babamla kaldım niye onun ailesi ile kalayım kendi annem babam varken ne münasebet. Kp bozuldu istedi ama eşim giderken orda kalmayacağımı söyledi konu kapandı. Ara ara günlük ziyaretler yaptım o kadar.

işte kapanma mevzusunu açtığında kafasını belli etmiş ama siz aşık olduğunuz için muhtemelen konu kapandı olarak bakmışsınız.
neyse yani sonuç olarak bitirmişsiniz.

Adam cimri,ailesine hizmetli arıyor,ilerde couluk çocuk olacak.Adam bı gidecek aylarca gelmeyecek.Bu adamla nasıl bir evlilik düşünüyorsunuz.mutsiz olmak için maddi manevi zaman harcayacaksiniz boşuna.Ama ben bu deveyi giderim derseniz bilemem

Kaç kaç kaç 1 sene dolmadan boşanma görülüyor

Okey. O zaman mükemmel erkek arkadaşınız bir sabah kalkıp aile kuzusu olmaya karar verdiği için çok üzüldüm. Bundan sonra vereceğiniz mantklı kararlarda size başarılar..Herkese ışık olursunuz inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…