Eski erkek arkadaşımın niyeti ne olabilir?

Evlenemyi istemeyen adamı "evlenmeye ikna etmek" nasıl bir girişimdir.
İstemiyor işte
Çekip uzatmanın, hem ilişkiyi hem ayrılığı böyle sündürüp oyuncak etmenin anlamı ne?
Ayrıca eski erkek arkadaşınız olacak o. Ayrılmışsınız çünkü
Evlenmeyi istemeyen bir adam degil bunu istiyor ve hatta bana teklif de etmisti. Ayrilip da tekrar baslayan ilişkiler de var ayrilik her zaman tum duygularin bittigi anlamina gelmez ki. Oyunsa bile en az iki kisiyle oynanır bi oyun bu yani o izin vermese ben oynayamam ve izin veriyorsa da hemen silip atmamam anlasılir olmalı çunku hislerim benim henuz bitmedi.

Evlenmeyi istemeyen bir adam degil bunu istiyor ve hatta bana teklif de etmisti. Ayrilip da tekrar baslayan ilişkiler de var ayrilik her zaman tum duygularin bittigi anlamina gelmez ki. Oyunsa bile en az iki kisiyle oynanır bi oyun bu yani o izin vermese ben oynayamam ve izin veriyorsa da hemen silip atmamam anlasılir olmalı çunku hislerim benim henuz bitmedi.

Bu kadar gelgit olayından sonra o hisler artık aik ya da sevgi değil.
Silip atmak istemediğiniz için hislerim var diyorsunuz. Eh aranızda varmış gibi görünen şeyde sündükçe sünüyor.
Size evlenme teklif edip etmediğini bilemem
Siz kendiniz yazmışsınız evlenmek iatemedi ben ikna etmek için uğraştım diye.

Bu kadar gelgit olayından sonra o hisler artık aik ya da sevgi değil.
Silip atmak istemediğiniz için hislerim var diyorsunuz. Eh aranızda varmış gibi görünen şeyde sündükçe sünüyor.
Size evlenme teklif edip etmediğini bilemem
Siz kendiniz yazmışsınız evlenmek iatemedi ben ikna etmek için uğraştım diye.
Yok yazdığım söylediginiz gibi değil. Basta evlilik icin yola çıktık tam evlenecekken ayrildik. Sonrasinda ben tekrar birlikte olmak icin ikna etmeye caliştım ve o da ikna olmustu ama bu kez ben sabirlı olamadim.

Yapışkan ve gurursuz yazacak kadar seviyesiz yorumlara ihtiyacım yok. İnsan olan kendini guzel ifade eder. Eleştirinin de bir zerafeti olur. Klavye başında baskasina hakaret edecek kadar kuçülmek ayiptır. Insan akil sorana, derdi olana yardım edecekse seviyeli olmali halden anlamali bu tür kaba ve seviyesiz yaklaşimlari yazacak olanlar lutfen zahmet etmesin dikkate almayacağim.

Soru sormak her türlu hakarete açık olmak demek değil yazmak isteyen her ne diyecekse duzgün bir uslup kullansin ya da yazmasin kimsenin aşalamalari lazim değil. Yazdıklariyla herkes kendi seviyesini ortaya koyuyor.

Son düzenleme:
Sizin ilişkiniz bitmiş artık. Sen de mesela engellemissin ama sonra bi ara dayanamayıp yazmışsın. Bu normal insanı bir durum. Sonuçta insansınız kolay kolay kestirip atılmıyor. Bence onun da aramasindan falan anlam çıkarma.
Kolay mı bir telefon uzaklıkta olan kisiyi tamamen hayatından çıkarmak.
Biliyorum bunları yaşamak zor ama artık hayatına sanki o zaten hiç olmamış gibi devam et. Onun da evlenmeyecegini kabul et.

Lanet olsun askina diyip kafanizdan cikarmalisiniz onu. Sizin ona karsi zaafiniz oldugunu biliyo nasilsa cepte diyo. Biraz bakiniyim tek telefonumla gelir diyo. Kendimde yasadim biliyorum vakit kaybindan baska bisey degil bu erkekler

Sizin ilişkiniz bitmiş artık. Sen de mesela engellemissin ama sonra bi ara dayanamayıp yazmışsın. Bu normal insanı bir durum. Sonuçta insansınız kolay kolay kestirip atılmıyor. Bence onun da aramasindan falan anlam çıkarma.
Kolay mı bir telefon uzaklıkta olan kisiyi tamamen hayatından çıkarmak.
Biliyorum bunları yaşamak zor ama artık hayatına sanki o zaten hiç olmamış gibi devam et. Onun da evlenmeyecegini kabul et.
Söylediklerinize katıliyorum ancak bizim iliskimiz biteli bir yildan fazla oldu. Yani hala iletişim devam edince hayatından çıkarmamak gibi bir durumda degil aslinda çünkü ikimiz de kendi hayatlarımıza devam ediyoruz. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Seninle evlenmek istese acikca soyler nasil olsa herseyi konusuyorsunuz..bence niyeti evlilik degil .hayatinda baskasi olmadigi icin zaman geciriyor iste......

Bu olaylardan cok sıkıldıgini ve gercek niyetini sor ona...olumsuz konusursa sil hayatindan artik kabak tadi vermis

Seninle evlenmek istese acikca soyler nasil olsa herseyi konusuyorsunuz..bence niyeti evlilik degil .hayatinda baskasi olmadigi icin zaman geciriyor iste......

Bu olaylardan cok sıkıldıgini ve gercek niyetini sor ona...olumsuz konusursa sil hayatindan artik kabak tadi vermis
Aynen öyle yaptım ya evlenelim ya bitsin dedim. Sanki hiçbisey yazmamışım gibi davraniyor ama cidden tadı kaçtı.

Evlenecek adam kapıdan kovsanız bacadan girer. Bu adam sizinle evlenmez
Cidden de öyleydi baslarda o evlenmek isterken ben kararsizken, bunaltacak kadar ısrarcıydı yani o dediginizi başta fazlasıyla yaşadım. Benimle evlenemeyecek diye çok sarsılmıştı o dönem.

Cidden de öyleydi baslarda o evlenmek isterken ben kararsizken, bunaltacak kadar ısrarcıydı yani o dediginizi başta fazlasıyla yaşadım. Benimle evlenemeyecek diye çok sarsılmıştı o dönem.
İstediğini elde etti ve büyü bozuldu
Artık kovalayan siz kaçan o. Bu iş olmaz. Onun amacını sorgulamayı bırakın dengesiz. Numaranızı değiştirip yeni ufuklara yelken açın

İstediğini elde etti ve büyü bozuldu
Artık kovalayan siz kaçan o. Bu iş olmaz. Onun amacını sorgulamayı bırakın dengesiz. Numaranızı değiştirip yeni ufuklara yelken açın
Numaramı değiştirmeme gerek yok rahatsız edecek biri değil. Evet ben artık kovalamayacağım. Yeni ufuklar da güzel fikir bakalım hayırlısı :) Teşekkür ederim.

Aynen öyle yaptım ya evlenelim ya bitsin dedim. Sanki hiçbisey yazmamışım gibi davraniyor ama cidden tadı kaçtı.
Tamam iste evlilik dusunmuyor.. artik anlasana
Kararini ver. Aranizda geyik muhabbetine donen bu durum senin de hosuna gidiyorsa sen de devam et vakit gecer..ama yok diyorsan sil engelle ne olursa olsun gorusme bitsin gitsin

Tamam iste evlilik dusunmuyor.. artik anlasana
Kararini ver. Aranizda geyik muhabbetine donen bu durum senin de hosuna gidiyorsa sen de devam et vakit gecer..ama yok diyorsan sil engelle ne olursa olsun gorusme bitsin gitsin
Ayy yok bu geyik muhabbeti aslında ne onun ne benim hoşuma gidiyor. Tuhaf di mi :)

Engellemeyi de denedim. Uzun bir süre öyleydi. Ama sanki o da dikkat çekmek ister gibi oldu. Ve sanki ona ayıp etmişim gibi geldi. Beni rahatsız etmiyor ki niye engelliyeyim diye düsunüyorum. Ama irademe hakim olabilirim ve ben ona yazmam. O da muhtemelen üstüme düşmez. Biter gider.

X