Eski eş evleniyor verilmeyen haklarım ve çocuklarımın psikolojisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır hayır asla evet yanlış cümleler kullandım kendime de yakıştıramadım zaten gerçekten öfke patlamaları ile sil onları ben seni silerim vs diye tehdit yağdırıyor nerden ulaştı nasıl anlaşıldı hikaye bilmiyorum
Hiç inanmadım, eşiniz nerden bulacak konunuzu çok saçma, beklediğiniz cevapları alamadığınız için yapıyorsunuz bence bunu.

Hiç inanmadım, eşiniz nerden bulacak konunuzu çok saçma, beklediğiniz cevapları alamadığınız için yapıyorsunuz bence bunu.
Yemin ediyorum bulmuş üniversitedeki oğluma demiş sonra bana saydırdı mesajlarla

Zaten tehdit vs gerçek olsa her iki konuyu da kapattırırdı. Gerçekler acı geldi. En çok da çocukların çektiği eziyetleri fark etti. Kafasında bir dünya kurmuş herkese rol biçmiş. Çocuklarına yazık değil mi deyince üzülmüş olabilir. Ayrıca diğer kadına kimse laf söylemedi aksine hafifmeşrep diyemezsin diye savunuldu. Yazık hala adamın ne düşündüğünü dert ediyor.

Yemin ediyorum bulmuş üniversitedeki oğluma demiş sonra bana saydırdı mesajlarla
Konu silinmez arkadaşım, hiç kimse sonsuza kadar senin konuna yorum yapmaz.

Gündemden düşer, yeni bir konu popüler olur, merak etme.

Ayrıca bu konuda tehdit edilecek ne var ki? Sen eski eşe ve evleneceği kadına saydırmışsın biz de onları normal bulmuşuz. Korkunç olan ne ki?

Eşiniz bu forma üye mi ki hemen sabah 4.30 da açılmış konunuzu bulup hemen oğlunu arayıp size mesaj atıyor 🤔 en fazla siz atmışsınızdır ‘ bak kk ya bile yazdım neler dediler hakkında’ diye,adam yeni eş bulmuş umursamaz ki artık ne denildiğini ismi cismi burda ifşa olmadıktan sonra uğraşmaz bence

Siz gerçekten iyi değilsiniz🤥

Eşyalarla bağlantı kuruyorsunuz, 18 yaşında gelin gittim emeğim çok diyerekten eski eşten bu yüzden umut bekliyorsunuz,kovulduğunuzu söylediğiniz halde koşa koşa geri gelirdim demenizden, biraz hayal dünyasında yaşadığınızı düşünüyoruz, umarım iyileşirsiniz 😥

Eşiniz bu forma üye mi ki hemen sabah 4.30 da açılmış konunuzu bulup hemen oğlunu arayıp size mesaj atıyor 🤔 en fazla siz atmışsınızdır ‘ bak kk ya bile yazdım neler dediler hakkında’ diye,adam yeni eş bulmuş umursamaz ki artık ne denildiğini ismi cismi burda ifşa olmadıktan sonra uğraşmaz bence

Siz gerçekten iyi değilsiniz🤥

Eşyalarla bağlantı kuruyorsunuz, 18 yaşında gelin gittim emeğim çok diyerekten eski eşten bu yüzden umut bekliyorsunuz,kovulduğunuzu söylediğiniz halde koşa koşa geri gelirdim demenizden, biraz hayal dünyasında yaşadığınızı düşünüyoruz, umarım iyileşirsiniz 😥
Konu güncellemesinin altına ekran resmi atayım niye yapayım bunu kendimi göstermenizi göremediğim gerçekleri göstermenizi bu kadar çok isterken kafın bir akrabası tanıdığı falan belki ss almış atmış çok detaylı çünkü anlatımım

Zaten tehdit vs gerçek olsa her iki konuyu da kapattırırdı. Gerçekler acı geldi. En çok da çocukların çektiği eziyetleri fark etti. Kafasında bir dünya kurmuş herkese rol biçmiş. Çocuklarına yazık değil mi deyince üzülmüş olabilir. Ayrıca diğer kadına kimse laf söylemedi aksine hafifmeşrep diyemezsin diye savunuldu. Yazık hala adamın ne düşündüğünü dert ediyor.
Karşımdaki adam rahatsız olduğu için normal biri değil 😔

Konuyu nasıl silebiliriz bir şekilde ulaştıranlar olmuş tehdit kıyamet kaldır diye çoluğu çocuğu huzursuz etmiş

Siz mail hesaplarınızın şifrelerini değiştirdiniz mi? Bence sizin hala hesaplarınızı ve üyeliklerinizi takip ediyor. Arada giriyordur belki avukatla yazışmalarınızı bile böyle biliyordur. İlk önce yeni bir mail adresi ile üyeliğinizdeki bilgileri şifreyi değiştirin ve silmeyin. Endişe de etmeyin. Sizin korkacak bir durumunuz tok ki. Ne olacak? Anonim forumda ismini yazmadınız. Adam kontrol manyağı narsist biri diyelim ve hala kendi kontrol ediyor be denk geldi. Ne olacak? Boşversenize.

Asıl siz kendiniz destek alın ve hiç bir şekilde muhatap olmayın. Anlıyorum öfkeniz var ama o öfke sizi zayıf düşürüyor kendiniz için iyileşmek için affedin

Konuyu silmek yasakmış düzenleyerek silmek durumunda kaldım kusura bakmayın bir şekilde kulağına gitmiş buradaki yazdıklarım kim yetiyştirdi hikayeyi nasıl tanıdı bilmiyorum ismi yok cismi yok halbuki kaldır diye ortalığı ayağa getirdi güvenliğim söz konusu 🙏😔
Abla nettin o konu gelecek, boş yere de banlanacaksın. Ayrıca hiç inandırıcı değil.

Konu silinmez arkadaşım, hiç kimse sonsuza kadar senin konuna yorum yapmaz.

Gündemden düşer, yeni bir konu popüler olur, merak etme.

Ayrıca bu konuda tehdit edilecek ne var ki? Sen eski eşe ve evleneceği kadına saydırmışsın biz de onları normal bulmuşuz. Korkunç olan ne ki?
Ben inanmıyorum bulduğuna. Burda boşanmış 2 çocuklu bir sürü insan var nerden bilecek?

Yıllardır şiddet görmüş aldatılmış hangi defter? Asıl konu sahibi ilk vukuatında kapıya koysaydı kendisinin de mutlu huzurlu bir hayatı olurdu. Yeniden evlenirdi belki. O bahsettiğiniz defter hiç oluşmazdı bile.

Kendisi yazıyor elalem ne der, sustum ayrılmadım diye. Adam gel al eşyalarını demiş gidip almamış, niye? 17 yaşındaki oğlanın bile canına tak etmiş yeter anne gidelim bu evden demiş. Şimdiye kadar o evde kalan eşyanın lafı olmamış, adam evleniyor diye benim eşyalarımı kullanıyorlar diye yaygara yapıyor. Bunca zaman eşya kıymetli değildi. Bu adamla tüm bağlantısını kesmesi lazım, ümit vermeyin. Çocuklar yetişkin, isteyen gitsin görsün babasını. Kadın bu adamla açmış gözünü, yine bu adamla mı kapatsın? Boşanmış gitmiş bitmiş.
Açıkçası ben yıllarca kendisinden boşanmak isteyen erkeğe ailesinin de imkanı olduğu halde "elalem ne der", "ben bir tek seni bildim" demiş, çocukları da acitasyon ile (tıpkı şimdi yaptığı gibi) kendi tarafına çekip babaya karşı doldurmuş, adamı (yaptıklarını asla tasvip etmiyorum ama) ayrılmak istediği ama ayrılırsa daha büyük kötülük yapmış olacağına inandırıldığı bir kadınla yaşamak durumunda bırakmış üstelik karşısında 2 çocuğun da kendisine düşman edilişini izleyip sürekli patlama noktasına çıkıp çıkıp inen bir adam ve karşısında bunu oturduğu koltuktan ağlayarak sadece izleyen ama gitmeyen gitmediği gibi de çocuklarını düşman eden bir kadın gördüm. Var öyle bir tanıdık. Kadını dinlesen erkeğe saydırıyor ama ayrılmıyor. Erkeği dinlesen kadından yıllar önce koptuklarını ama kadının ısrarla boşanmadığını,sürekli ağlayıp acitasyon yaptığını ama tek çocuklarını her gün kendisine düşman ettiğini anlatıyor. Bazı insanlar öyledir. Bu kadının çocuklara ve kadının sevgilisine yaklaşımında da aynı şeyi gördüm.

Verilmeyen değil de almadığınız haklarınız diyecektiniz heralde. Boşanmanıza rağmen lütfedip eşyanızı bile almamışsınız 20 yıl size eziyet eden adamdan daha vican bekliyorsunuz hala. Almadığınız hiç bir şey gökten kucağınıza düşmeyecek maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X