Eski eş

Narsist mmi bu adam ? Yeni bir av bulmadan hayatlarını devam ettiremiyorlar.Bu iyi yüzü,ikinci yüzünü de yakında çıkarır ortaya yeni avına karşı (tabi devam ederse)
Mutlu olamaz ve mutlu edemezler bosverin,takip etmeyin,nispet yapıyor da olabilir.
Ever narsist tam olarak bütün tanılarını doğruluyor narsistligin aynı zamanda Başka psikolojik problemleri de var öfke kontrolsüzlgü gibi
Avlanmayı seviyor evlilikteyken çok şahit olmadım ama benden öncesini de anlatırdı o yüzden bagdastırınca çok da şaşırmıyorum yaptıklarına
Çocuğumu muhattap etmesi canımı sıkıypr sadece

Ever narsist tam olarak bütün tanılarını doğruluyor narsistligin aynı zamanda Başka psikolojik problemleri de var öfke kontrolsüzlgü gibi
Avlanmayı seviyor evlilikteyken çok şahit olmadım ama benden öncesini de anlatırdı o yüzden bagdastırınca çok da şaşırmıyorum yaptıklarına
Size haber gitsin diye muhatap ediyor.Ben de bazen düşünüyorum biriyle tanıştıracak olsa ne hissederim ne yaparim diye..sinir oluyor insan düşününce bile,bir de çocuğa kenarda köşede zarar verir mi onu düşünüyorum en çok,tanımadığım biri sonuçta.Ne yaptığın beni ilgilendirmez çocuğumu muhatap etmeni istemiyorum henüz kendini koruyacak yaşta değil mi deseniz ? Çocuk dışında takmiyormus imajıyla ? Ben öyle yapardım herhalde

Hanımlar merhaba
Daha önce de birkaç kez konu açtım burda boşanma sürecimle ilgili Nisan ayında boşandık çok çirkinleşti karşı taraf bu süreçte zaten siddet yüzünden boşandım
Ben hala etkilerini atmaya çalışıyorum üstümden doğru düzgün kendime gelemedim 3 yaşında bir kızım var onun icin en iyi olanını yaptım ama boşanma süreci çok sancılı bir süreçmiş ne yazık ki oh aman bitti kurutuldum diyemiyorsun
Gelelim sorunuma bu eski es olacak kaburgasız hemen bir kızla takılmaya başlamış beraber iş yapıyorlar anladığım kadarıyla bana yabancı müzik dinletmeyen adam şimdi arabada o kızla yabancı müzikler eşliğinde storyler atıyor
Benim kıyafetlerime karışır burnumdan getirirdi şimdi bu kız benden kat kat açık
Hep böyle mi oluyor bu erkek milleti aç köpek gibi sağa sola saldırmak zorundalar mı ?
En sinirimi bozan da 3 yaşındaki kızımı bu kızla muhattap etmeye başlamış kızım anlatıyor yağmur abla babam ben şuraya gittik diye çocuk daha boşanma sürecine adapte olmaya çalışıyor böyle birsey yapmaya hakkı var mı siz olsanız nasıl bir tepki gösterirdiniz yorumlarınız cok önemli benim için
Sizin ondan boşanmanızı yediremedigi için kiskandirmaya calisiyor.Çocugunun gözü önünde yapiyor ki sizin kulağınıza gelsin ki sinir olun,ona patlayın diye.Basarili da olmuş zaten.Birakin debelensin.Siz doğru durun,eğri belasını bulur zaten.Kendinden beter birine düşer de sizi mumla arar.Kalbinizi ferah tutun.Görmeyin,duymayın,kaale bile almayın ki kendisini bulunmaz hint kumaşı zannetmesin.Çocugunuz biraz daha büyüdüğünde babasının yaptığı saçmalıkları görecek.Babasi gel dese de kendi gitmek istemeyecek.Yaşi daha çok ufak bugünleri hatırlamayacak bile.Siz evladınızı en iyi şekilde yetiştirin.Kendi ayakları üzerinde durabilen,ozguvenli,sağlıklı,mutlu bir birey olarak.Tek derdiniz bu olsun.Gerisi hiç önemli değil.

Ben aslında birhayli toparladım kendimi ilk aylar ağlamaktan nefes bile alamıyordum şimdi o günlere göre çok çok iyiyim aöa geçmedi hala dediğiniz gibi zaman gerek bitti oh diyebilmem için hala kanıyor yaralarım
Çok güzel yazmışsınız kırmadan teşekkür ederim desteğiniz için 🙏🏻
Arada tekrar eder aklına gelir aşama aşama azalır ve bi yerden sonra alışırsın boşanma psikolojisi başlı başına bi konu zaten öyle hafife alınacak bir konu değil. Bunu atlatabildikten sonrası kolay. Ama dediğim gibi o yedirememe duygusu kalıyo ama eski etkisi kalmıyo tabi

Hanımlar merhaba
Daha önce de birkaç kez konu açtım burda boşanma sürecimle ilgili Nisan ayında boşandık çok çirkinleşti karşı taraf bu süreçte zaten siddet yüzünden boşandım
Ben hala etkilerini atmaya çalışıyorum üstümden doğru düzgün kendime gelemedim 3 yaşında bir kızım var onun icin en iyi olanını yaptım ama boşanma süreci çok sancılı bir süreçmiş ne yazık ki oh aman bitti kurutuldum diyemiyorsun
Gelelim sorunuma bu eski es olacak kaburgasız hemen bir kızla takılmaya başlamış beraber iş yapıyorlar anladığım kadarıyla bana yabancı müzik dinletmeyen adam şimdi arabada o kızla yabancı müzikler eşliğinde storyler atıyor
Benim kıyafetlerime karışır burnumdan getirirdi şimdi bu kız benden kat kat açık
Hep böyle mi oluyor bu erkek milleti aç köpek gibi sağa sola saldırmak zorundalar mı ?
En sinirimi bozan da 3 yaşındaki kızımı bu kızla muhattap etmeye başlamış kızım anlatıyor yağmur abla babam ben şuraya gittik diye çocuk daha boşanma sürecine adapte olmaya çalışıyor böyle birsey yapmaya hakkı var mı siz olsanız nasıl bir tepki gösterirdiniz yorumlarınız cok önemli benim için
Bundan sonrası sadece kızınız için önemli bu kadar takılmayın sadece kızınıza odaklanın

Size haber gitsin diye muhatap ediyor.Ben de bazen düşünüyorum biriyle tanıştıracak olsa ne hissederim ne yaparim diye..sinir oluyor insan düşününce bile,bir de çocuğa kenarda köşede zarar verir mi onu düşünüyorum en çok,tanımadığım biri sonuçta.Ne yaptığın beni ilgilendirmez çocuğumu muhatap etmeni istemiyorum henüz kendini koruyacak yaşta değil mi deseniz ? Çocuk dışında takmiyormus imajıyla ? Ben öyle yapardım herhalde
Ben onunla çocuğumu muhattap etme diye kıskansam beni kıskanıyorsun cekemiyorsun der onsuz yapamayacak olsam zaten boşamazdım bunu da hiçbir zaman idrak edecek potansiyelde degil
Çocuk büyüdükçe anlar diyorum artık tek umudum bu

Sizin ondan boşanmanızı yediremedigi için kiskandirmaya calisiyor.Çocugunun gözü önünde yapiyor ki sizin kulağınıza gelsin ki sinir olun,ona patlayın diye.Basarili da olmuş zaten.Birakin debelensin.Siz doğru durun,eğri belasını bulur zaten.Kendinden beter birine düşer de sizi mumla arar.Kalbinizi ferah tutun.Görmeyin,duymayın,kaale bile almayın ki kendisini bulunmaz hint kumaşı zannetmesin.Çocugunuz biraz daha büyüdüğünde babasının yaptığı saçmalıkları görecek.Babasi gel dese de kendi gitmek istemeyecek.Yaşi daha çok ufak bugünleri hatırlamayacak bile.Siz evladınızı en iyi şekilde yetiştirin.Kendi ayakları üzerinde durabilen,ozguvenli,sağlıklı,mutlu bir birey olarak.Tek derdiniz bu olsun.Gerisi hiç önemli değil.
Ne kadar güzel yazmışsınız en iyi gelem yorum bu oldu bana burda 🙏🏻
benim de tek duam ahımın yerde kalmaması ama bundan da ziyade evladımın sorunsuz bir şekilde çıkması bu boşanma sürecinden

Sadece kendi üzüldüğünle kalıyorsun benimde oglum 3 yaşındaydı eski esim biriyle tanıştırdı Bende çok sinirlendim agladim o daha küçücük diye 4 yaşındayken falanda evlendiler. Beni gezmeye götürmeyen adam surekli gezer olmustu, insanin zoruna gidiyor tabiki. Seni cok iyi anlıyorum ama bosver sadece kendine yapiyorsun, üzülen biz oluyoruz. Onun için daha fazla üzme kendini. Hayatini yoluna koymaya kendini toparlamaya bak kimse yanlis anlamasın ama yaşamayan anlamiyor malesef.

Ben onunla çocuğumu muhattap etme diye kıskansam beni kıskanıyorsun cekemiyorsun der onsuz yapamayacak olsam zaten boşamazdım bunu da hiçbir zaman idrak edecek potansiyelde degil
Çocuk büyüdükçe anlar diyorum artık tek umudum bu
İşte o hissi vermemek lazım ama o direkt düşünmek istediği gibi düşünür.Evet en iyisi zamana bırakmak ve gerçekten de takmamak.Allah güç versin hepimize

Ister istemez kıyas ediyor ve belki canınız yanıyor . Ama siz o adamın ne biçim biri olduğunu biliyorsunuz ve o kadın farkında bile değil. Yani bir kaybiniz yok.
Hic merak etmeyin oralı olmayın sormayın . O zevki ona yaşatmayın .
Yapıyor musunuz bilmiyorum yine de belirtmek istedim. Çocuğunuzu postacı kuşu gibi kullanmayın kullandırtmayın. Baba ve çevresi ile ilgili birsey sormayın. Sadece keyif aldın mı mutlu oldun mu gibi sorular sorun.

Sadece kendi üzüldüğünle kalıyorsun benimde oglum 3 yaşındaydı eski esim biriyle tanıştırdı Bende çok sinirlendim agladim o daha küçücük diye 4 yaşındayken falanda evlendiler. Beni gezmeye götürmeyen adam surekli gezer olmustu, insanin zoruna gidiyor tabiki. Seni cok iyi anlıyorum ama bosver sadece kendine yapiyorsun, üzülen biz oluyoruz. Onun için daha fazla üzme kendini. Hayatini yoluna koymaya kendini toparlamaya bak kimse yanlis anlamasın ama yaşamayan anlamiyor malesef.
Aynen öyle insanlar kızıyor birde tepki verince kolay mı bu adam bana neler yaşatmış dövmüs sövmüş bir de gidiyor çocuğumu başkasıyla tanıştırıyor
Atlattınız mı peki iyi misiniz artık

Ister istemez kıyas ediyor ve belki canınız yanıyor . Ama siz o adamın ne biçim biri olduğunu biliyorsunuz ve o kadın farkında bile değil. Yani bir kaybiniz yok.
Hic merak etmeyin oralı olmayın sormayın . O zevki ona yaşatmayın .
Yapıyor musunuz bilmiyorum yine de belirtmek istedim. Çocuğunuzu postacı kuşu gibi kullanmayın kullandırtmayın. Baba ve çevresi ile ilgili birsey sormayın. Sadece keyif aldın mı mutlu oldun mu gibi sorular sorun.
Teşekkür ederim öneriniz icin biraz soruyordum ilk başlarda ama şimdi o gelip anlatıyor zaten böyle yaptık diye ben sormadan

Onun müzik tarzına hitap etmiyormuş 😂 o kadar değişti ki zaten boşanmadan sonra karşılaştırsanız asla aynı kişi degil dersiniz evlilikte yıllarca mücadele ettiğim şeyleri şimdi seve seve kendisi yapıyor
Akıllanmistir belki de

Aynen öyle insanlar kızıyor birde tepki verince kolay mı bu adam bana neler yaşatmış dövmüs sövmüş bir de gidiyor çocuğumu başkasıyla tanıştırıyor
Atlattınız mı peki iyi misiniz artık
Evet canım çok iyiyim. Çocuktan dolayi surekli gormek zorunda kalıyorsun o yüzden tartıştığımız zamanlarda oluyor. Ama hersey geride kalıyor. Suan benim hayatımdada biri var, seninde olucak ins sende yeniden cok mutlu olacaksın. Ne yapmaktan mutlu oluyorsan onu yap ve düşünmemeye calis

Flört döneminde öyle davranması gayet normal. Eğer o kızla evlenirse size davrandığı gibi davranacak. Sevgililik ile evlilik bambaşka. Canınızı sıkmayın sizden değerli değil. Adamı önce kafanızda bitirin storylerine bakmayın

Ne kadar güzel yazmışsınız en iyi gelem yorum bu oldu bana burda 🙏🏻
benim de tek duam ahımın yerde kalmaması ama bundan da ziyade evladımın sorunsuz bir şekilde çıkması bu boşanma sürecinden
Size bir nebze moral olabildimse ne mutlu bana 🙏Eski eşiniz boşanmanın psikolojisiyle sağa sola saldırıyor.Şu an boşlukta olduğu için kendini mutlu edecek,kafasını dağıtacak arayışlar içine girmiş.Size,bak ben mutluyum bana bir şey olmaz sen gidersen başkası gelir mesajı vermeye çalışıyor.Şimdiden pişman olmuş bile.Siz hiç canınızı sıkmayın.Allah,yarına bırakır ama yanına bırakmaz.Bu da gelir bu da geçer.Evladinizla yeni hayatınızda mutluluklar dilerim 🙏

Hanımlar merhaba
Zaten adama sıfat olarak kaburgasiz diyorsun,şiddet gördüğünü ve ayrıldığını söylüyorsun.Bu tiniyetteki bir adamın bu şekilde davranması da normal bence.
Erkek milleti genellemeye girer hepsine aç köpek gibi diyemeyiz.
Ayrıca ayrilmissin/kurtulmuşsun
zaten.Yani istediğine baksın sen dusunup yorma kendini.Saplanip kalma ona.Zaten kalitesini belli etmiş sana karşı.
Tek problem kızımı o kadına göstermesi olurdu.Ben de rahatsız olurdum.

O kizla yarın bir gun evlenedebilir..
Evlenirse ne âlâ.. aksi takdirde, babasinin bilmem kacinci sevgilisiyle tanismis olacak..

Beni biliyorsun, aynisi basima geldi.. ha bizimki nispet yapmiyordu ama cocuklar anlatiyordu. Oraya gittik,o da geldi, bize bunu aldi, babam ona boyle dedi, babaannem boyle dedi, babamlarin boyle evi var... vsvs..
Ben de cok sinirleniyordum, komsumuz da diyordu.. yine iyi bisey demiyorsun ,ben gorusturmezdim dedi
Ama cocuklarin babasi, belki yarin o kizla evlenir..
Ne yapabilirimki buna dedim
Ve evlendiler gecen ay o kizla.
Bende gecen hafta evlendim. Cocuklarim benimle kaliyor. Benim esimle öz babasindan daha cok vakit geciriyor cocuklarim. Ve cocuklarim simdi esimi anlatiyorlar ona.
Bir zamanlar ben dinliyordum onlari
Velhasil devran döner, kimseye kalmaz
Sahte nispetlerine kanma, girip de bakma hic
(Eski esimde story koyuyor arada, girip de bakmiyorum asla) kudursun.

Cocuk etkilenirse, mutlu olmazsa o zmn dusunursun bu konuyu. Aralari iyiyse, cocuk mutlu oluyorsa dusunme. Cocuklar daha cabuk alisiyor sürece

Evet canım çok iyiyim. Çocuktan dolayi surekli gormek zorunda kalıyorsun o yüzden tartıştığımız zamanlarda oluyor. Ama hersey geride kalıyor. Suan benim hayatımdada biri var, seninde olucak ins sende yeniden cok mutlu olacaksın. Ne yapmaktan mutlu oluyorsan onu yap ve düşünmemeye calis
Allah daim etsin mutluluğunuzu 🙏🏻

X