Eski eşle ikinci kez evlenmek..

yasemin010103

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
445
269
32
Merhabalar ben Ocak ayında boşandım bir buçuk yıllık evliydik boşanmada en büyük sebebimiz bence eşimin alkol alıp eve geç gelmeseydi ona görede benim ona aşırı baskı yapmam kıskançlık ve çocuk için tedaviler görüyordu ondan kaynaklı çocuk olmuyordu benim ona sinirlendigimde erkekliğiyle alakalı ağır bır iki laf etmem.Simdi bosanali 7 ay olacak kendisi bir şekilde bana ulaşıp barışmaya ikna etmeye çalışıyor hatalarından ders çıkardığını çocuk için yeniden tedavi gördüğunu alkol olayını bitirecegini söylüyor benimde çok kafam karışık aynı seyleri yaşamaktan korkuyorum ama bir yandanda ona olan kinim nefretim gitti sevgim ortaya çıktı özlediğim bir çok şey var tekrardan kalbime laf anlatamıyorum gibi eski eşle tekrar evlenip mutlu olan varmi hic bilmiyorum ben eşimi çok tanımadan evlendim 9 ayda şimdi bir daha evlenirsem tanıdığım bir adamla evleneceğim en azından diyorum eğer tam karar verirsem zaten şartlı olur evlilik terapisti vs fikirlerinizi merak ediyorum

Benim özel ders velim boşandığı eşiyle tekrar evlendi ve çok mutlu. Sorunları neydi bilmiyorum ama aşmışlar gibi görünüyordu. Bence kendinizden eminseniz eski eşiniz de eminse ortada sevgi varsa denenebilir. Sevgi herşeyin üstesinden gelebilir siye düşünüyorum. Umarım alkol problemini halleder ve mutlu olursunuz

Denenmişi bir daha denemek istediğinize emin msniz zamanın da olmamış toparlanmamış zaten

Evet aslında çocuk mevzusundan çok yıprandım ikimizde çok kırdık birbirimizi dışardan o kadar mutluydukki herkes bize ozeniyordu zaten bosandigimizi duyan şok oluyordu inşallah bende mutlu olurum yorumunuz için teşekkür ederim

Alkol icmeyecegim diyene güvenmem.En yakınından örnek vereyim.Kuzenim nişanlandı amcamlar istemedi.Alkol aldığını biliyorlardı.13 sene de 2 3 kere dava acmislardir.En son boşandılar.Oda severek evlenmişti.Erken yaşta alkolikti adam aldatma vardı fiziksel şiddet vardı.İcmem diyen içer.

Madem değişebiliyordu zamanında neden değişmedi de bütün bunlara mahal verdi diye sorarım. Ben olsam güvenmem. Çoluk yok çocuk yok sizi birbirinize bağlayan hiçbirşey yok. Görüşmem bile.

Ayrıca belli ki sizin için çocuk önemli. Tedaviye rağmen olmama durumunda çok yıpranıp tekrar eskisi gibi olmayacağınız ne malum?

Ben olsam kabul etmem.

Zamanında çok söyledim pişman olacaksın diye öylede oldu.Haklısınız herşey bir risk..

Oh ne güzel bu sorumsuz adamla tekrar evlenip bir de çocuk yapın ki iyice mecbur kalasınız bu evliliğe , yahu ne güzel kurtulmuşsun ne diye hala inanmak istiyorsun, acilen yardım almalısınız...

Burada bayaninda hatası var.Sadece erkek değil eşine hakaret etmiş.Ben olsam bana hakaret edenle tekrar barismazdim.

Zamanında çok söyledim pişman olacaksın diye öylede oldu.Haklısınız herşey bir risk..
Bence hiiç hayatınızı şansa ve bir başkasının keyfine bırakmayın. Denemişsiniz olmamış. Tecrübe diyip geçin. Birde şunu düşünürüm neden dönüyor? Ne umdu ve bulamadı ki tekrar denemek istiyor. Bunca zaman sonra sizi sevdiğini anlamış olamaz.

Oh ne güzel bu sorumsuz adamla tekrar evlenip bir de çocuk yapın ki iyice mecbur kalasınız bu evliliğe , yahu ne güzel kurtulmuşsun ne diye hala inanmak istiyorsun, acilen yardım almalısınız...
Babama desem ki.Baba ben eşimden ayrilmicam vazgeçtim kapı orada hadi git der bu bayanın ailesi ne diyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…